Wpis z mikrobloga

nic tak nie uruchamia starych kobiet (30+) jak facet w ich wieku który ma dużo młodszą partnerkę xD
i tak wiem, że większość facetów po 30 ma bebzun i zakola, tylko nieliczni mogą sobie na coś takiego pozwolić

kiedyś byłem świadkiem jak 34 latek przyszedł ze swoją narzeczoną 24llvl na wesele to stare witaminki były całe czerwone na twarzy ze złości xD


#blackpill #zwiazki #seks #tinder #badoo #filmy #p0lka #heheszki #rozowepaski #niebieskiepaski
N.....u - nic tak nie uruchamia starych kobiet (30+) jak facet w ich wieku który ma d...

źródło: comment_16622067894rF3kACYeSuFqOLbrKce01.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
@NadmiarNiedoboru: ja mam #!$%@? kto ma ile lat i z kim spółkuje dopóki wszystko dzieje się za obopólną zgoda i nikt się nie krzywdzi, byłam w różnych relacjach i moje zdanie jest takie:
Jeśli dorosłemu, stabilnemu emocjonalnie i życiowo facetowi „trafi sie” jakoś młodsza dziewczyna i z nią będzie, okej, problem jest wtedy gdy on celuje tylko w małolaty, jak najbardziej takie sytuacje i relacje często pełne są nadużyć a z
  • Odpowiedz
@NadmiarNiedoboru: Ehh, mam 33 lata i partnerkę 22 lata. Ileż to się nasłucahłem od grubasek dzieciatych jaki jestem dziecinny. Polecam oczywiscie, jeśli tylko możecie brać młode dziewczyny. Są uśmiechniete, zadowolone, a nie roszczebiowe stare baby po przejściach (czyt. armii przebytych kutang i rozoranej psychy przez nieudane zwiazki).
  • Odpowiedz
@analogiczna: Wykopki analizują przypadki 1% osób w społeczeństwie, kobiet 35 lat wyglądających lepiej od 25 latek (możliwe, ale ta 35 lvl kobieta i tsk będzie wyglądać gorzej niż wtedy gdy sama miała 25 lvl) czy facetów starzejących się jak wino (działa tylko w przypadku chadow, którzy całe zycie o siebie dbali a i tak mając 35 lat wyglądają gorzej niż gdy mieli 25 lat). Podczas gdy realnie większość ludzi po 30
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: zazwyczaj. Odnośnie tego, że ktoś lepiej wyglądał w early 20s niż w early 30s.

Kości szkieletu twarzoczaszki (bo tylko to ma znaczenie) u mężczyzn osiągają ostateczny kształt i konfigurację dopiero po okresie dorastania, czyli we wieku ok. 26 lat. Dlatego sporo jest przypadków gdzie koleś nagle zostaje chadem, bo urosła mu szczęka, wyostrzyły mu się rysy twarzy, zrzucił fat itd. Peak u facetów jest właśnie w late 20s i early
  • Odpowiedz
Jak się buduje związek, to wygląd jest tylko jednym z elementów, ale nie jest priorytetem ¯\(ツ)/¯


@nimzdeiw: moje życiowe doświadczenie mówi jedno - z laskami ładnymi się dużo lepiej czułem i paradoksalnie były lepsze z charakteru, milsze, uśmiechnięte, przyjazne.

Czym brzydsza tym większa jędza, a dodatkowo tracimy na walorach estetycznych.
To jest najgorszy mit jaki powielają brzydkie laski i kolesie co nie mogą mieć ładne, że niby brzydka/przeciętna = mądra i
  • Odpowiedz
@To_The_Moon mam na myśli bardziej to, że uroda przemija. Zgadzam się, że należy się zejść z kimś, kto się nam podoba.
Ale nie wyobrażam sobie co chwilę wymieniać partnera/partnerkę, bo się mu/jej zbrzydło. I mówię tu o zwykłym przemijaniu urody z wiekiem, a nie ulaniu się w kaszalota czy coś w ten deseń :P
  • Odpowiedz
mam na myśli bardziej to, że uroda przemija


@nimzdeiw: to tak jakby powiedzieć, nie kupuj Ferrari bo i tak się zepsuje xD Lepiej od początku jeździj złomem bo przecież serwis tańszy. Nie posmakuj życia i umrzyj bez spróbowania czegoś dobrego.

Masz podejście przegrywa albo kogoś kto nie miał dużych opcji w życiu, ale rozumiem, że nie każdy jest chadem i bogolem i zwykłej osobie ciężko sobie wyobrazić życie takiego kogoś i
  • Odpowiedz
@To_The_Moon
Z przegrywem pudło xD nevermind.

Sam fakt, że porównujesz relację z inną osobą do auta pokazuje, że masz przedmiotowe podejście do tematu i nie zrozumiesz mojej argumentacji.
Mam idealistyczne podejście do związku i miłości, wierzę, że się da i że warto, więc nie będę tracić czasu na próby zmiany Twoich poglądów.

Powodzenia w poszukiwaniu swojego szczęścia, jachtów, mnóstwa dup i czegokolwiek, co tam jeszcze uważasz za wartościowe w życiu ( ͡
  • Odpowiedz
@nimzdeiw: nie wiem czy w to uwierzysz czy nie (w sumie średnio mnie to obchodzi) ale czytam twój komentarz po seksie z moja ukochana która właśnie leży przytulona do mojego lewego barku.

Jest cudowną dziewczyna i jestem z nią szczęśliwy, a znalazłem ja dopiero wtedy gdy zmieniłem podejście z idealistycznego w pragmatyczne, niektórzy używają redpilla do ruchania dużej ilości kobiet a mi pomógł zmienić podejście dzieki czemu znalazłem świetna dziewczynę, bez
  • Odpowiedz
@To_The_Moon a mówiłeś jej już, że jest tą szczęściarą głównie dlatego, że nie kręci się koło Ciebie mnóstwo lasek i nie masz ja co jej wymienić? xD
Mi by było przykro na jej miejscu, jakbym przeczytała Twoje teksty.

Nie musisz mi nic polecać, bez poradników udało mi się stworzyć udane małżeństwo. Nie musisz się chwalić, że masz związek i właśnie co miałeś seks xd.
Według mnie podstawą jest szacunek, zarówno dla siebie
  • Odpowiedz
małżeństwo


@nimzdeiw: współczuję, ale życzę wszystkiego dobrego.

Według mnie podstawą jest szacunek, zarówno dla siebie jak i drugiej połówki, ale generalnie szacunek jest czymś dla mnie ważnym w życiu i jest podstawą w moich relacjach międzyludzkich.


@nimzdeiw: święte słowa, kieruję się tym samym.

Sory, ale chłopy nadmiernie zagłębiający się w jakieś -pille i poradniki są dla mnie odpowiednikiem bab traktujących poradniki z Cosmopolitana jak wyrocznie.


@nimzdeiw: coś w tym
  • Odpowiedz
@Pharos: USTAWIONYM. Brzmi, jak chęć zostania beciakiem. No ale nie ma nic złego w podrywie na bogacza, dopóki nie dajesz żadnych korzyści finansowych kobiecie. Czyli w myśl zasady "niech sobie liczy i się przeliczy". Moj znajomy tak bajerował. Tylko, że on był przystojny ale mial też auto fajne i kawalerke fajnie wykończoną. Niby nie jakiś bogacz ale działało. Zadnej nic nie kupował.
  • Odpowiedz
No ale nie ma nic złego w podrywie na bogacza


@LadnyChlopczyk: Na to nabierają się tylko głupie kobiety. Pracuję w IT, więc przy zarobkach powyżej 20k na rękę mieszkanie czy fajny samochód to nie są rzeczy nieosiągalne. Tyle, że to wciąż nie bogactwo. Takie coś może imponować jakiejś dziewczynie na dożynkach, a nie fajnej babce na poziomie. Co innego fajny wygląd i dobra sytuacja materialna. To już coś co sprawia że
  • Odpowiedz
@Pharos: Jakie to niby kobiety na poziomie? Ich poziom, to głównie wiek. Tyle znam dziewczyn i to mega rzadkie, żeby któraś miała kogoś na poziomie 20k/miesiąc.
Nie specjalnie lubie luksusowe laski. Tzn takie leniwe, co myślą że wszystko można kupić i siedzieć na dupie. Czyli, zamiast np. trzymac miche, dbać o siebie, to wolą isc na zabiegi, jeść w restauracjach itp.
Ja to w sumie z wyglądu mam dobrze i ze
  • Odpowiedz