Wpis z mikrobloga

nic tak nie uruchamia starych kobiet (30+) jak facet w ich wieku który ma dużo młodszą partnerkę xD
i tak wiem, że większość facetów po 30 ma bebzun i zakola, tylko nieliczni mogą sobie na coś takiego pozwolić

kiedyś byłem świadkiem jak 34 latek przyszedł ze swoją narzeczoną 24llvl na wesele to stare witaminki były całe czerwone na twarzy ze złości xD


#blackpill #zwiazki #seks #tinder #badoo #filmy #p0lka #heheszki #rozowepaski #niebieskiepaski
Pobierz N.....u - nic tak nie uruchamia starych kobiet (30+) jak facet w ich wieku który ma d...
źródło: comment_16622067894rF3kACYeSuFqOLbrKce01.jpg
  • 118
@szpongiel: :D i pięknie!

A tak serio to w przypadku, kiedy nie jest, to nasłucha się i on, i kobieta ;) Ludzie nie biorą pod uwagę, że po 30., a czasami wcześniej, ta różnica mentalna się zaciera, przy kimś zaraz po szkole i kimś ułożonym życiowo jest ogromna, ale później nie jest widoczna w codziennym życiu, jeśli ludzie są ogarnięci. A starzeją się wszyscy i ten ból tyłka wyżej u ludzi
@NadmiarNiedoboru: bylem #!$%@? wielokrotnie za mowienie, ze kobiety sie starzeja od 30 r.ż... nawet przez własną żonę. Później pokazałem jej swoje koleżanki i (niechetnie) ale przyznała rację... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Obecnie żona też jest po 30-stce, urodziła 2 dzieci, pewnie brakuje jej do pani ze zdjecia niejednego zgubionego kilograma, ale chyba nie tylko to sie liczy. Ja bym nie zamienil sie ¯\_(ツ)_/¯