Wpis z mikrobloga

Witajcie w 31 dzień sierpnia, koniec wakacji i dzień ujawnienia BIGGEST #rozdajo :) na WYKOPIE

[NAGRODY DO WYGRANIA]

160/165 [projekt GreenRoom] #zdjeciatarzana

i coś z ulubionego filmu z dzieciństwa... #auryn #pdk

Napisałem ten tekst już dawno temu, aktualizuję go z niecierpliwością a dziś po północy (wyjątkowo nie o 7 rano) w końcu publikuję... Zbliżamy się do końca projektu. Wstawiłem ostatnie zdjęcie, które bierze udział w najciekawszym w historii wypoku rozdajo czyli najdłuższym czasowo (5 miesięcy) z największą ilością przeróżnych nagród do zgarnięcia ze 160 zdjęć, otwartym dla każdego (nawet dla zielonek) a zarazem z najmniej świadomą grupą biorącą udział (dzięki czemu najszczerszą w swych oczekiwaniach) oraz bez reklamowania czegokolwiek.

Głosowaliście na rzeczy, które Wam się podobają i teraz nieoczekiwanie macie szansę je otrzymać i co ważniejsze, im więcej plusów pod tagiem zdjeciatarzana tym więcej szans na wylosowanie jakiejś nagrody!
Całkiem sprytnie to zaplanowałem :) 

#chwalesie tym rozdajo, bo TAK SIĘ ROBI #glupiewykopowezabawy

Było już jedno rozdawanie (konkretnie cztery bilety na mecz Gortata w Atlas Arenie) przy okazji połowinek projektu (83/165) i myślałem, że się ktoś domyśli, iż na koniec będzie coś jeszcze lepszego. Wymyśliłem sobie, że dodam jedno zdjęcie dziennie i każdy może głosować na wpis plusem, daje + czyli przedmiot się podoba i chciałby go mieć... Jak na zdjęciu jest jedna rzecz to jest to wygrana, jak więcej rzeczy to można wybrać jedną z widocznych na fotografii (czyli jak padnie zdjęcie z grami na ps4 to nie wszystkie ale jedną). Losuję 10 ze 160 zdjęć a potem losuję nick jednego z plusujących pod wybranym zdjęciem za pomocą kostek do gry, ponieważ średnio było (tylko - aż) pięć plusów na mój wpis powinno wystarczyć. Najwięcej plusów miała "3 planeta od słońca" - aż 29. Co do zasady to jedna osoba może wygrać raz - czyli będzie 10 zwycięzców. 

Oczywiście umyślnie na zdjęciach nie było konsoli, kompa, monitora, ani innego sprzętu z którym nie chciałbym się rozstawać ale jest trochę rzeczy na zdjęciach, których możliwe, że nie zdrapię ze ściany i zaproponuję alternatywę zwycięzcy, ale najpierw zobaczymy co los powie... Nagrody wyślę\wydam 6 września, po zakończeniu wszystkich losowań.
Zawołałem Was, bo świadomie lub nie ale zaplusowaliście co najmniej jeden z wpisów na #zdjeciatarzana i w najbliższych pięciu dniach (codziennie na #dziendobry ogłoszę dwóch zwycięzców) możecie śledzić czy Wam się poszczęści :) Do #wygryw napisze na PW jak odebrać nagrodę i tu wychodzi moja chytrość, bo jak może niektórzy zauważyli tag #lodz był zawsze razem z #dziendobry. Z premedytacją wołałem przede wszystkim somsiadów :) aby wygrali (z częścią znam się jeszcze od zdjęć z okna) - to jedyny powód na wołanie Łodzian, bo same zdjęcia nie mają nic wspólnego z Łodzią :) Trochę się bałem, że ktoś się o to zapyta i nie znajdę innego logicznego powodu, po co wołam codziennie UĆ i będę musiał przestać... ale tak się nie stało. Natomiast ludzie spoza Łodzi mogli się dowiedzieć o zdjęciach śledząc dodatkowe tagi. Co też zawęża grupę społeczną do tych co podobni w "me gusta". W każdym razie obserwujących tag "zdjęcia tarzana" z 7 osób przybyło na 14, więc jest sukces, że nie ubyło :) Mam nadzieję, że dostarczyłem trochę rozrywki... no przynajmniej Greenroom dostarcza rozrywki tym, którzy z rzadka w nim fizycznie bywają i chciałem oddać trochę klimatu - dosłownie i w przenośni :)

Użyte w projekcie tagi:
#popkultura #tamagotchi #jackdaniels #wladcapierscieni #planszowki #rpg #batman #superman #dc #metallica #yingyang #rickandmorty #got #beatles #smoki #dukaj #ironman #antynatalizm #sport #euro2012 #ukraina #dragonball #picollo #zoo #vegeta #goku #marvel #venom #sony #spiderman #deadpool #mcu #harleyquinn #bron #wiatrowki #asg #glock #beretta #colt #antman #lobo #3d #420 #honda #nsx #death #druk3d #crow #cyberpunk2077 #figurki #7cali #gitary #predator #poduszki #stereogramy #wiedzmin #tytus #tytusromekiatomek #harrypotter #transformers #starwars #r2d2 #misuszatek #kajkoikokosz #shazam #groot #fightclub #milczenieowiec #plakatyfilmowe #madmax #matrix #greenlatern #kapitanameryka #doktorstrange #thor #sasiedzi #mandelorian #gwenstefani #greengoblin #batmobil #alien #popup #czaszki #dlugopis #picklerick #meeseek #morty #batmananimowany #guardiansofthegalaxy #futurama #delorean #wolfenstein #figurki #blazkowicz #powrotdoprzeszlosci #delorean #plakaty #terminator #bladerunner #knightrider #kitt #seriale80 #modele #godofwar #gow #topor #cosplay #grill #zaba #ghostbusters #gwint #prl #starocie #proporczyk #got #graotron #plakaty #smoki #anthrax #metallica #soad #rammstein #motorhead #dissilusion #smerfy #maska #vforvendetta #graotron #3planeta #whiskey #ps4 #gwiezdnewojny #hotwheels #snoopy #naklejki #thorgal #chwalesie #funkykoval #ekspedycja #moore #lem #ludlum #ksiazki #smok #miedz #dinozaur #plakat #vforvendetta #alanmoore #minionki #dinozaury #halloween #alien #stanlee #jasfasola #swiatlo #monety #miecz #breloczek #wilk #kraken #wikongowie #babajaga #heman #modelarstwo #bane #jocker #starwars #uncharted #pratchett #crichton #theoffice #hotwheels #tworczoswlasna #wonderwoman
Pobierz WLADCAMALP - Witajcie w 31 dzień sierpnia, koniec wakacji i dzień ujawnienia BIGGEST ...
źródło: comment_1661898524wemWDr6vAVjTj9RzsNuDeY.jpg
  • 16
aż zeskanujesz wzrokiem cały pokój dookoła. Do ilu policzyłeś/aś? Dużo? Ja udowadniam, że luźno do 160 :)


@WLADCA_MALP: 34, takie mocno naciągane.
-szafka 1
-szaka 2
-szafka 3
-wiatrak 4
-parapet ze wszystkim 5
-póki w wnękach 6 sztuk
-stół -16
-monitor -17
-głośniki -18
-stolik pod monitor -19
-łóżko -20
-ławka do ćwiczeń -21
-stojak na sztangę -22
-hantle 24
-pufa dwie sztuki 26
-grzejnik -27
-odkurzacz 28
-żyrandol 29
Czemu spamujesz tym na tagu Ukraina? Wykorzystujesz wojnę do zdobycia zainteresowania? Jakie to żałosne...


@KubaGrom: żałosne jest to, że wspominałem o euro 2012 przy zdjęciu numer 11 ? Żałosne to są Twoje założenia, że wykorzystuję czyjeś cierpienie... Zanim zaczniesz oskarżać innych sprawdź czy sam nie jesteś debilem.
@WLADCA_MALP: @WLADCA_MALP: Nareszcie jestem częścią jakiejś afery!
Poprawiłeś mi humoru, to rozdajo to będzie koniec taśmy niedoli, udręki i niepowodzenia!
Wyliczyłem swoje szanse plusowalem 65 ze 160 wpisów, te wpisy zebrali 327 plusów, wynosi średnia +5 na wpis.
Prawdopodobieństwo 65/160 * 1/5 = 8%!!!