Wpis z mikrobloga

kurła mirki chyba jest jakaś #afera.
Dostałem paczkę z masą listów poleconych, danymi ludzi, numerami umów kredytowych, adresami itd.

Co robić?

#banki #kredythipoteczny #niewiemjaktootagowac #rodo #security

Wołam #zaufanatrzeciastrona #niebezpiecznik #sekurak @ZaufanaTrzeciaStrona @niebezpiecznik-pl @sekurak
Pobierz Polska5Ever - kurła mirki chyba jest jakaś #afera.
Dostałem paczkę z masą listów pol...
źródło: comment_16611746581f9IRVBu2PiFNHYLVU9SNw.jpg
  • 198
@Polska5Ever: miras wpisz swój adres w google sama ulice albo ulice i numer dopisz nazwę banku. Miałem podobną akcję ale w całkiem innym temacie. Ulica i numer się zgadzały, miasto całkowicie inne


@Mirkujacy: Ja kiedyś tak wysłałam paczkę - uzupełniłam dane odbiorcy, a jak wpisywałam swoje dane skorzystałam z autouzupełniania. Paczka wysłana. Następnego dnia patrzę na tracking, a paczka jest w moim mieście wydana do doręczenia. Okazało się, że autouzupełnianie
@Polska5Ever: @Focalor: Ma rację, to jest książka nadawcza, masz na niej informacje o umowie z Pocztą Polską. Takie pakiety listów/przesyłek albo ktoś zanosi na pocztę, albo sami odbierają i zajmują się wysyłką. Książki nadawcze służą do ewidencji korespondencji i są podstawą do rozliczeń. Więc pewnie listonosz albo pracownik banku przy wysyłce dał dupy, a tu już jakieś spiski się węszy xD
Czekam od godziny, bo mieli oddzwonić.


@Polska5Ever: Prawda jest taka, że nawet duże korpo zatrudniają na pierwszą linię podwykonawców zatrudniających na infolinii wakacyjnych licealistów, którzy nie ogarniają powagi RODO. Pewnie zadzwoniłeś o 15:55, a o 16 pani z infolinii kończyła swoją umowę zlecenie i ma centralnie gdzieś ten problem.