Wpis z mikrobloga

@Polska5Ever: @Polska5Ever:
posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz
  • Odpowiedz
Dzwoniłem do banku, Pani totalnie nie ogarniała, chciała mnie przełączyć do działu kredytów hipotecznych bo to dotyczy kredytów i pytała czy ja mam kredyt hipoteczny (true story)


@Polska5Ever: Wyślij maila bezpośrednio do inspektora danych osobowych na iod@gnb.pl z opisem sytuacji. Pracownicy call center z reguły nie są zbyt ogarnięci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mail wyciągnąłem stąd: https://www.getinbank.pl/rodo
  • Odpowiedz
O co chodzi z tym whistleblower?


@Polska5Ever: ktoś z wewnątrz banku celowo podmienił adresy żeby na jaw wyszły przekręty na które dowody znajdują się w paczce. Prokuratura i media muszą jak najszybciej przejąć sprawę zanim OP zostanie zlikwidowany i zamieciony pod dywan.
  • Odpowiedz
Szczerze ? Wszyscy mu radzicie co ma robić. A czemu chłop ma się uzerac w urzędach, na jakichś infoliniach itp. Ja bym zie #!$%@?ł listy do kosza i #!$%@?. W #!$%@? bym miał te dokumenty. Dlaczego chłop ma robić coś bi ktoś się pomylił? Maks to ewentualnie jeden telefon do banku do kogokolwiek z tekstem że albo przyjadą do jutra to zabrać albo to #!$%@?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Polska5Ever: miras wpisz swój adres w google sama ulice albo ulice i numer dopisz nazwę banku. Miałem podobną akcję ale w całkiem innym temacie. Ulica i numer się zgadzały, miasto całkowicie inne
  • Odpowiedz
stawiać wirtualną maszynę i odpalać poendrajwa

@Polska5Ever: no nie wiem. Ja to bym żadnego pendrive z niewiadomych źródeł nie podpinał do kompa (patrz badusb, USB Killer...).
  • Odpowiedz
Dostałem paczkę z masą listów poleconych, danymi ludzi, numerami umów kredytowych, adresami itd.

Co robić?


@Polska5Ever: ale zapomniałeś nam napisać, że zostałeś zatrudniony w banku, do archiwizacji umów i pism? ;)
  • Odpowiedz