Wpis z mikrobloga

kurła mirki chyba jest jakaś #afera.
Dostałem paczkę z masą listów poleconych, danymi ludzi, numerami umów kredytowych, adresami itd.

Co robić?

#banki #kredythipoteczny #niewiemjaktootagowac #rodo #security

Wołam #zaufanatrzeciastrona #niebezpiecznik #sekurak @ZaufanaTrzeciaStrona @niebezpiecznik-pl @sekurak
Pobierz Polska5Ever - kurła mirki chyba jest jakaś #afera.
Dostałem paczkę z masą listów pol...
źródło: comment_16611746581f9IRVBu2PiFNHYLVU9SNw.jpg
  • 198
@Polska5Ever: To wygląda tak, jakby kurier/listonosz odebrał z banku korespondencję i zamiast dostarczyć na pocztę to zostawił przez przypadek u Ciebie.


Totalnie niemożliwe, gdyby to były przesyłki Pocztex to jakaś tam szansa na pomyłkę by była, no kurierzy mylą się raczej rzadko, ale się zdarza. Natomiast żeby przesyłki listowe odebrała Poczta bezpośrednio od klienta to trzeba już podpisać umowę na osobną usługę i to podjeżdża kierowca (to na PP inny etat
@Polska5Ever idź od razu na prokuraturę i zgłoś podejrzenie przestępstwa. Zrzucisz z siebie odpowiedzialność, a możliwe że to nie koniecznie legalne działania kogoś z banku, bądź jakiś fuckup, w każdym razie powinien za to ktoś beknąć. Jak zgłosisz tylko na policję to może to trwać latami w zależności od komisariatu, a prokuratura i tak czynności przeprowadzi przy wsparciu policji
@dr3vil "Pracownicy mają poblokowane porty USB i nie mogą nic przerzucić" jak mają local admina to wszystko mogą, o ile są wystarczająco kumaci
Szczerze ? Wszyscy mu radzicie co ma robić. A czemu chłop ma się uzerac w urzędach, na jakichś infoliniach itp. Ja bym zie #!$%@?ł listy do kosza i #!$%@?. W #!$%@? bym miał te dokumenty. Dlaczego chłop ma robić coś bi ktoś się pomylił? Maks to ewentualnie jeden telefon do banku do kogokolwiek z tekstem że albo przyjadą do jutra to zabrać albo to #!$%@?


@Jaromiszcz: W sumie Twój komentarz brzmi
@Polska5Ever:

Lepiej to odeślij inaczej pobudka o 6:00 jak w banku! Masz jeszcze inne wyjście, dzisiaj o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio