Wpis z mikrobloga

Mini Recenzja Rice Cooker - Panda Mini Advanced Fuzzy Logic Ceramic Rice Cooker

No cóż ryż wychodzi taki jak w restauracjach ja kupiłem sobie z allegro odmianę Calrose. Kilka istotnych rzeczy

- W tym modelu zmieści się niecałe 400 g suchego ryżu, co spokojnie mi wystarcza nie trzeba mi większego modelu. Zajmuje mało miejsca
- Posiada 3 głowne tryby dla długiego, krótkiego i brązowego ryżu. Nawet ten brązowy jest o wiele bardziej miękki po ugotowaniu
- Obsługa jest prosta płuczemy ryż wrzucamy do środka i zalewamy wodą do oznaczonego miejsca na podstawie wsypanego ryżu. Klikamy start i mamy wszystko w dupie, pika jak się zrobi idealny
- Ryżowar trzyma 24 godziny temperature, nie trzeba zjeść go na raz, po prosu otwieramy i sobie nakładamy
- Robiłem też z masłem/rosołem ryż czy mleczkiem kokosowym również wychodzi
- Robiłem kasze, również wychodzą
- Parowałem warzywa jednocześnie były ok
- Nie próbowalem w tym piec ciasta (niby można :))

No i chyba tyle, mozna podobnej jakości niby ugotować w garnku ale codziennie stanie, bla bla. Jestem leniwy, musze na masie jeść 4000-6500 kcal i taki rice cooker czy optigrill mi pomagają trzymać dietę

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #zdrowie #dieta #odchudzanie #zywienie #zagrubo #redukcja #fullborsukworkout
Kasahara - Mini Recenzja Rice Cooker - Panda Mini Advanced Fuzzy Logic Ceramic Rice C...

źródło: comment_16608397721nPB6WYqXqeiZawg7bWYJZ.jpg

Pobierz
  • 28