Wpis z mikrobloga

Martwy ciąg 340kg... Speed rep heh, lol! Tak to wygląda gdy jest OGIEŃ! A myślenie zaślepia NIENAWIŚĆ. PR poprawiony o 7,5kg za jednym zamachem :)

Byłem dzisiaj niesamowicie #!$%@?! Planowałem trening w stroju do ciągów, ale miałem problem żeby schylić się do sztangi, doprowadziło mnie to do szału. Przy 260kg na sztandze stwierdziłem że to #!$%@?ę, ściągam ten strój i robię normalnie ciągi bo już byłem tak nakręcony że chciałem tylko coś albo kogoś #!$%@?Ć, niestety nikogo pod ręką nie było, a klatka i sztanga wydawały się obojętne na moje kopnięcia...
Poszło 260kg, potem 290kg, potem robię speed rep z 320kg i stwierdzam że nie będę się bawił w jakieś 335kg (żeby zrobić rekord). #!$%@? z tym, 340kg wygląda lepiej, więc #!$%@? 340kg.... Poszedł speed rep i się jeszcze bardziej #!$%@?ŁEM bo poszło za łatwo.
Pięć razy po tym liczyłem że aby na pewno to jest 340kg czy może się pomyliłem... Ale jak w mordę 340kg i tak łatwo poszło? Ale czułem że już na więcej nie mam "pary", a trzeba jeszcze resztę treningu zrobić.

Zawsze wiedziałem że pomimo tego że martwy ciąg to mój najgorszy bój to naturalnie dam radę zrobić 340-350kg , ale teraz myślę że może uda się zrobić naturalnie 350-360kg? Nie wiem, zobaczymy :)

Następnie zrobiłem rack pull spod kolana, poprzednio zrobiłem 370kg x 3 dzisiaj poszło 380kg x 3.

Do tego wjechały jeszcze Shrugsy 410kg x 7 (amrap). I po tym ćwiczeniu przyszła ulga, już nie było złości ani agresji, tylko satysfakcja z odwalenia dobrej roboty.

Póki co czuje się świetnie, ale wiem co będzie jutro jak ten trening da o sobie znać... Będę się czuł jakby przejechał po mnie tir, a życie będzie wydawać się bezsensowne. Tak fajnie oddziałuje dźwiganie większych ciężarków na ciało i umysł :)

Cały trening

Deadlift 340kg x 1
Rack pull above knee 380kg x 3
Shrugs 410kg x 7
Reverse hypers 4x10
Band Ab 3x10

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme #sport
  • 47
śmieszne jest to, że kolo z 90kg i doświadczeniem w mma by Cię poskładał w 30 sekund ;p


@IntruderXXL: @Pyopo: a co ma wspólnego mma z trójbojem XD śmieszne jest to, że kolo 59kg i doświadczeniem w bieganiu też poskładałby w bieganiu ogra specjalizującego się w przerzucaniu klamotów. No chyba, że to kto by komu #!$%@?ł i jak szybko to jakaś miara #!$%@? wie czego ¯_(ツ)_/¯
Tamten gość chyba myśli,
weź już te sterydy zacznij grać, zostań prawdziwym monstrum (ʘʘ)


@Karakatamakatula: Już dzielą nas od tego zaledwie miesiące, więc niebawem się przekonamy co to da :) Po prostu jeszcze muszę dokończyć swoje sprawy... A potem heh, będą jeszcze bardziej wariackie treningi :)
kurła ty trollu, mówiłeś kiedyś że rack pull z powyżej kolan to gówno i nic nie daje i przestałem robić


@stefan8800: I dalej tak uważam, w zdecydowanej większości przypadków to absolutna strata czasu. Sam teraz to wprowadziłem bo to właściwie jedna z takich rzeczy których nigdy nie próbowałem, a chciałem sprawdzić. Szczególnie że mogę być tym wyjątkiem w którym taki rack pull ma jakiś sens.

Zdecydowana większość osób skorzysta o WIELE
o jest zdrowe takie ciężary podnosić?

Serio pytam.


@budyn: Więc Ci szczerze odpowiadam. Nie jest to ani trochę zdrowe :)
A nawet pomyśl sobie jakie to jest głupie... Tuczyć się jak świniak, wpychać coraz więcej żarcia, tylko po to aby podnieść z ziemi kilka kilogramów więcej. W końcu tych kilogramów jest tyle na tej sztandze że w każdej chwili możesz urwać jakiś mięsień albo #!$%@?ć sobie kręgosłup.