Wpis z mikrobloga

@NoMoreTearsJustSmile: Ogólnie trochę prawdy w tym jest, dzieciaki nie znają wartości pieniądza. Plantator nie może za dużo płacić bo w skupie nie dostanie większej kasy za kg danego owocu.
Dzieciaki są dzisiaj rozpieszczone i myślą, że wszystko im się należy za darmo. Co niektórym chociaż jeden dzień takiej pracy przydałby się, żeby poznać prawdziwą wartość pieniądza.
Spokojnie- teraz czeka nas w Polsce co najmniej 7 lat biedy i wyrzeczeń, więc ludzie
Ja jako wakacyjną pracę byłem pomocnikiem na budowie i faktycznie nauczyłem się szacunku do pracy i wyniosłem sporo umiejętności. Było to w czasach, gdy majster dostawał na rękę 11 zł za godzinę, a ja jako szczyl, który nic nie umie, ale mimo wszystko pracuje (a #!$%@?ć trzeba było) dostawałem 9 zł. Nie czułem się pokrzywdzony i pracować mi się chciało za taka stawkę.


@Kenzie: Ja w 2013 poszedłem do pierwszej wakacyjnej
Pracowałam na studiach w drukarni januszexie lvl master. Składanie ulotek, listów do niemców, holendrów typu misje w Afryce wpłać 5 euro w zamian masz zepsuty długopis. Praca za nędzne pieniądze, 12h na dupie wykonując 3 ruchy ręką. Czy zyskałam szacunek do pieniądza? Nie. Co zyskałam? Świadomość, że zrobię wszystko by nigdy więcej nie trafić do takiego miejsca. A pracowały tam także normalnie inne osoby, nie tylko studenci, ciekawe czy dalej tam tkwią...
Krytyka Polityczna to taki Pudelek w świecie mediów opiniotwórczych. Na równi z Frondą.


@Pawery1: Chyba tylko jak ktoś głosuje na PiS i jest ultra prawakiem może tak powiedzieć.
Owszem, zdarzają się kwiatki, ale poruszają sporo problemów i często i gęsto bardzo merytorycznie.
Na dodatek mają świetne wydawnictwo, w których jest sporo świetnych pozycji również z zakresu gospodarki i ekonomii.
U Frondy tego nie widziałem.

ale akurat z kretyniką polityczną dobrze napisała,