Wpis z mikrobloga

Mirki jest sprawa - potrzebuje więcej pracy

Mimo, że jestem już masakrycznie zawalony klientami to jestem zdecydowany na jeszcze kilka osób i zrezygnowania już kompletnie z wolnego czasu. Dlaczego? Potrzebuje pieniędzy :) moja żona potrzebuje drogiej operacji, na która mam pieniądze od ręki, jednak trochę uszczupli to budżet.

Podkreślam, ze to NIE jest sytuacja podbramkowa, nie chce żadnych zbiórek, kupowania usług na siłę - jest dobrze - po prostu posiedzę sobie dłużej z robotą po nocach

O co bym prosił? Jeśli otrzymałeś przez lata działalności ode nie darmowe rady czy to publicznie czy prywatnie lub po prostu uważasz mnie za trenera /dietetyka godnego uwagi to mnie poleć - a może sam potrzebujesz pomocy? :) akceptuje tez ze wielu ma mnie za #!$%@?, bo jestem śmieszkiem i nie zawsze pisze na serio - bywa :(

Prowadzę trójbojowo oraz sylwetkowo zarówno osoby chcące to robić pod zawody jak i amatorów. Więcej szczegółów tutaj co oferuje https://www.wykop.pl/wpis/62014785/black-friday-pierwsze-promocja-u-mnie-od-5-lat-na-/

Swoją droga na debiutach trojbojowych pojawimy się 14 osobowa ekipa :)

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout #dieta #zdrowie
Kasahara - Mirki jest sprawa - potrzebuje więcej pracy

Mimo, że jestem już masakry...

źródło: comment_1648658993EnrC4q7RJA72WoId1AJu4i.jpg

Pobierz
  • 32
@maze: W ile taka zmiana?

@Kasahara: Jechałem twoim treningiem greyskull dla początkujących. Zrobiłem pełne 16 tygodni. Czy mógłbyś mi powiedzieć czy owe wyniki są #!$%@? czy ujdą czy może git przy 65kg wagi?:

Siad: 3X8X80
Wyciskanie leżąc: 3X8X45
Lat pulldown: 3X8X55
Martwy: 3X8X80

Podpowiadałeś mi w kilku sprawach na koncie które jest przyblokowane weryfikacją xD @Zoriuszka i myślę czy cię nie zatrudnić na podstawie tego czy te wyniki są #!$%@?
@KacapRemover:

Najważniejszy jest progres. Poziom startowym i to jak to wygląda w pierwszym roku jest bardzo małe istotne, jeśli ciągle dokładamy. Niektórzy zaczynają ciąg od 100 kg w serii, inni od 40 kg. Ale w tym sporcie punkt startowy jest najmniej istotny. Na ten moment brakuje Ci przede wszystkim masy mięśniowej, aby szybciej się rozwijać. Progres poprawny