Wpis z mikrobloga

Mirki jest sprawa - potrzebuje więcej pracy

Mimo, że jestem już masakrycznie zawalony klientami to jestem zdecydowany na jeszcze kilka osób i zrezygnowania już kompletnie z wolnego czasu. Dlaczego? Potrzebuje pieniędzy :) moja żona potrzebuje drogiej operacji, na która mam pieniądze od ręki, jednak trochę uszczupli to budżet.

Podkreślam, ze to NIE jest sytuacja podbramkowa, nie chce żadnych zbiórek, kupowania usług na siłę - jest dobrze - po prostu posiedzę sobie dłużej z robotą po nocach

O co bym prosił? Jeśli otrzymałeś przez lata działalności ode nie darmowe rady czy to publicznie czy prywatnie lub po prostu uważasz mnie za trenera /dietetyka godnego uwagi to mnie poleć - a może sam potrzebujesz pomocy? :) akceptuje tez ze wielu ma mnie za #!$%@?, bo jestem śmieszkiem i nie zawsze pisze na serio - bywa :(

Prowadzę trójbojowo oraz sylwetkowo zarówno osoby chcące to robić pod zawody jak i amatorów. Więcej szczegółów tutaj co oferuje https://www.wykop.pl/wpis/62014785/black-friday-pierwsze-promocja-u-mnie-od-5-lat-na-/

Swoją droga na debiutach trojbojowych pojawimy się 14 osobowa ekipa :)

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout #dieta #zdrowie
Kasahara - Mirki jest sprawa - potrzebuje więcej pracy

Mimo, że jestem już masakry...

źródło: comment_1648658993EnrC4q7RJA72WoId1AJu4i.jpg

Pobierz
  • 32
@Kasahara: A jest szansa żebyś podeslal wcześniej jakie badania krwi trzeba wykonać i przyjść do ciebie od razu z nimi tak jakos po dwóch tygodniach? Nie mieszkam w Polsce, a za niedługo się wybieram i przy okazji bym sobie zrobił a zacząć silki teraz nie mogę za bardzo.