Wpis z mikrobloga

Witamy serdecznie!

Zapraszamy wszystkich chętnych do zabawy z nami pod tym linkiem, a także do obserwacji naszego profilu na FB.

Osoby, które zostaną przez nas zawołane poniżej proszone są o zalogowanie się na swoje konto i sprawdzenie, czy:

1. Wszystkie pola są uzupełnone.

2. Pole telefon jest zaznaczone, gdy wybrana jest opcja z paczkomatami - jest to NIEZBĘDNE podczas wysyłki paczkomatem.

Jeżeli ktoś wpisał sam adres może także wybrać opcję paczkomatu przy okazji wpisując swój numer telefonu.

Powtarzamy: jest to NIEZBĘDNE podczas wysyłki paczkomatami!

Wołamy: @MistrzuYoda: @eXospeed: @bledzioch: @Mala_Mi123: @le1t00: @nigdy: @Ginden: @Deszczowy_Smok: @TripleSec: @chomi: @hunimka: @madry_i_mieciutki: @W2816: @Szarlejowiec: @jestem_legenda: @traceur07: @irma1990: @burczymuch123: @binerek: @Ziemeck: @tomek_pchela: @kielonek: @ryzu: @easnadh: @Meth_Damon: @kkb1: @wrednota: @wywlekacz: @mq1: @no-login: @gugas: @TheMan: @RozowaSkarpetka: @Razr: @jamesbond007: @Albinicz: @kuhar: @styroslaw: @Deykun: @kerly: @filoop: @valt: @zdechly_jez: @MMaros: @barytosz: @RageKage: @zwirooo: @Engell: @grucha383: @slavkowsky: @Dawidosz: @Aleoledacfaraddadf: @klekseusz: @jantarka: @Sindarin: @bolimienoga: @nawon: @mrwrotek: @itterasshai: @footix: @mlodyinaiwny: @luc: @RYBCZAN: @filip_k: @artur-kaminski-180: @damiinho: @k__d: @pokey: @piotruch: @Theia: @dziczku: @CreativePL: @Lrrr: @piksel169: @Sarpens: @pitcairn1987: @miesnakrowa: @viejra: @moniash: @mikolajeq: @maaac: @Fagaldo_Antonio: @Kevin1337: @lolman: @bluemusic: @rineo: @pikaaa: @ryceszzz: @smetan1: @DrKittens: @Little-Sister: @mp3maniak: @Tapirro: @parodik: @Matijas912: @kubapolice: @Cointreau: @maciejkack: @Wrzoskoowna: @donmuchito1992: @hornat89: @Hemus: @stawros35: @aniu_ta: @BPapa: @iluvatarek: @kijana: @BlackTabby: @jabadabadupka: @Lymha: @revolta: @cemezio: @szycho1992: @CygaroZwasem: @Bimbeer: @sheslostcontrol: @KuliG: @EkspertWeWszystkim: @slawek89: @namthar: @Tychacz: @znikajacypunkt: @Caishen: @Fabrykant: @mdesign: @Rincewind: @Boomkin: @Onde: @kakulina: @tomatow: @tmsz: @Vallher: @kAdi: @jakup: @anybetter: @Marmite: @blaazeej: @Casuperu: @Kicam: @giker: @infernos: @laza: @koziolek666: @Rachel_: @zepsutyzachod: @wykopowa_ona: @Mateusz: @basssiok: @NocnyMarek: @theBrain: @KoriManiaczka: @klinsman: @saffal: @P100: @hardkorowymoksu: @johndear: @Madzialena: @cheft: @matek211: @czemu_mnie_to_nie_dziwi: @niedobriszon: @parachutes: @Ozzy85: @smatthy: @Tracer: @Walec: @miewamkoszmary: @NieznanyAleAmbitny: @Anorax: @tiqi: @gruby007: @mac_jg: @x_ostry: @kubaslo: @yagna: @KafkaArt: @dziabarakus: @judam: @dzanek: @LordGreyHound: @kamdz: @Tu-mleko: @SScherzo: @pojaszek: @flisek94: @Zwykly_Czlowiek: @Ludio: @weeden: @NikczemnyF: @Wulfee: @Malinekk: @dezoksyrybonukleina: @nokash: @needmoney: @piczok: @matess: @Vorland: @shdw: @ksiadz164: @bitbox: @MrFafik: @marcaj: @kamil_snk: @kicioch: @bury256: @BQP: @rfeliga: @galaxie500: @hatifnat: @str128: @rezdesign: @kranu: @bios16: @weedget: @romo86: @kashubx: @KoxMoulder: @ursoul: @Czokowoko: @Eligo: @machol: @Przygoda: @1qazxc1: @zioomek: @veldestroyer: @onlyangel: @cherry_lady: @gusst4v: @galeon: @hannazdanowska: @MiernaBabcia: @wykopany28: @dzangyl: @acysiel: @verzz: @NameMaciek: @Meru: @mer: @LegalnaMarihuana: @kolakao: @arkadiuszl4g: @Pabl03: @Poirytowany: @greatdrian: @iniekcja: @Wykopaliskasz: @bgonzo: @scapegoat: @Xax92: @hqvkamil: @posuck: @Nadrill: @hevo: @s3ba11: @chapeau_bas: @k0pernik: @bocki86: @SPGM1903: @wardx: @said: @gersimi90: @fjord: @Pan_Kaktus: @Zarov: @Mrboo: @kubsle: @Piotr-muwi-rze: @tomekmiki: @gorzka: @zan: @Nerax123: @wykoppp: @farbadookienn: @n0rex: @Sekul: @wodzu_91: @JemMandarynke: @nietrzymryjskiowczarek: @michuck: @jacekkr: @mimzy: @spiderek: @AuroraBorealis: @Naczelny_Urzednik_RP: @mjfotocompl: @johntucker: @Piter128: @igogel: @TakenByTheScourge: @nasedo: @reebot: @chybaja: @xeon111: @Levy: @Prazeodym: @eternal_slavo: @nt22: @p98: @Smookie: @kabzior: @rennaissance: @marcobolo: @nekti: @ptto: @j3th: @marcio15: @Kordus: @88mph: @Karolkens: @merqn: @Bunis: @molcin: @Majkel_: @Pete1: @MtEden: @skarpetki: @seeksoul: @Alexk359: @Crecha: @ZimnyKruk: @elgruby: @lamernoire: @Kreskah: @ycnamocaba: @Szab: @Tunia: @Drasek: @4r73k: @Wiktor426: @love2spooch: @lehooleh: @DFENS: @naciski: @fifithebest: @faantasy: @m200a: @TheAdas: @dfgg: @Skippermaxx: @Misieq84: @etherway: @zurawinowa: @k4yt3k: @tenji: @iSony: @Przwoj: @shymzo: @mYookus: @reishen: @zgnily-adas: @Mari_anna: @Leniwiec1: @Wojtex28: @Niczyji: @dropsky: @exploti: @rbk17: @home-pl: @szumek: @OdZeraDoMilionera: @Gummy: @Zlyy: @Msiem: @GryziaS: @Marekexp: @juz_tu-bylem: @Revital: @karaluchh: @ktostujestdieselem: @perun89: @cofko: @Chippy: @sierzega: @Igorsky: @batgirl: @Dafuq: @belette: @patusia: @lasic01: @beeper: @tomix: @nowik: @bzyq81: @rurka_kapilarna: @misiafaraona: @Arkil: @wilqu88: @luneczek21: @skrzat009: @krzysztoferski: @chorinek: @DeXteR25: @melekhov: @truskawkow: @kad: @hilemz: @SzalonyNick: @K_R_S: @chomikgumiok: @Robert_K: @ciniminis: @Tril: @to_jest_chyba_kurcze_zart: @Broken: @BBarwik: @Bartek_: @Sverc: @Soyerski: @Cineczeq: @ostr: @cherryq: @WilkBardzozly: @strzemiennego: @DAbr0z: @proximacentauri: @rerwen: @szele: @Snap: @Jahcob: @MarLukKi: @psuchoj: @sweteer: @hczreiwz: @BrowarCiechan: @mateosz: @eNse: @JooS: @nuwanda: @xbonio: @jurny_juhas: @laska0: @Machinae_Supremacy: @CiociaStanislawa: @piotreeek: @psych00: @pd19: @-18: @Lm_Niebieski: @Qfarcowy: @Enters: @mustek36: @pottymouth: @packu: @Pixon: @Vestale: @globalgsmtm: @polbanda: @Unbreakable91: @Logan00: @nandrolone: @gopix: @Nodun: @Sebciu: @duffman: @slaweglewicz: @susi33: @kasparro: @pan-audytor: @AmonowyPanWladza: @paniczklos: @Migajaca_dioda: @kostniczka: @shwungistka: @toodrunktofuck: @blubi_su: @pandinozaur: @Dariel: @szon: @Brodzacy_w_Zbozowej: @szyszyszynka: @a_mogl_zabic: @toldii: @Kaphadri: @Dreszczyk: @MichalxD: @banex: @Svetlan: @kojos: @pufa13: @Andr3v: @elbazyl: @biczplis: @McHochla: @religia_pokoju: [$~cceac3656825e2283b850c70
  • 228
  • Odpowiedz
@Wykopoczta: 1. Wszystkie pola uzupełnione.

2. Zaznaczone pole telefon to znaczy? Chodzi o to czy mam podany numer telefonu w profilu na wykopoczta? Ano podałem.

Przy okazji: Podany mam swój adres, ale też jak tylko udostępniono możliwość edycji profilu to zdecydowałem się wybrać paczkomat (co by szczęśliwiec, który mnie wylosuje nie był ograniczony co do wysyłki). Rozumiem, że będę w puli ze wszystkimi?

A i liczę, że zaakceptowałem regulamin! Choć
  • Odpowiedz
@Wykopoczta: Czo mnie wołacie? Ja podałem adres i zaznaczyłem zdaje się, że mogę komuś wysłać na paczkomat - o ile dobrze pamiętam, bo w edycji profilu tego teraz nie ma. A jakby ktoś chciał na paczkomat mi wysyłać, to oprócz adresu podałem kod paczkomatu i... w pewnym sensie nr telefonu :P

Ale teraz jest takie zamieszanie, że już nie wiem czy nie zostanę wylosowany tylko przez tych co chcą paczkomaty
  • Odpowiedz