Wpis z mikrobloga

Dziś #p0droze w nieco innej formie, tym razem to #p0lka pierwszy raz zawita do mnie. Dla niej to tylko 120km drogi do obcego mężczyzny z którym rozmawia od paru dni na #badoo , dla mnie to tak naprawdę niewiadoma, bo nie ufam tym wszystkim zdjęciom, które często są po prostu „inteligentnie” przerobione.

W tym wpisie również zawrę 1 punkt #looksmaxing , który przeszedłem. Wspomnę również o Anieli w kilku słowach, bo dłuższy wpis ostatnio został usunięty przez moderację. Postaram się go przywrócić w delikatniejszej odsłonie jeszcze dziś, bo podobno ATAKOWAŁEM.

Wróćmy do spotkania z #plodnajulka . Robię to nie od dziś i zawsze mam ten sam schemat. No ale od początku. Jak to się stało, że w ogóle zdecydowała się na taki wyjazd? Jak zagadałem? W większości przypadków nie chce im się ruszyć dupy, ale można fajnie zachęcić. Nigdy nie pytam wprost, staram się sprowadzić temat rozmowy na to jak żyję, gdzie mieszkam, badam też w ten sposób czy dziewczyna mieszka z rodzicami, czy może wynajmuje. Jeżeli mieszka z rodzicami, to sprawa jest prosta. Tak jest i w tym przypadku, bo całą rozmowę pociągnąłem w kierunku takim, że u mnie można posiedzieć, i nawet jak chce to może spać w salonie, bo mam wygodną kanapę. Chwilę to przemyślała i się zgodziła. W tym momencie gdy piszę tego posta jest już w drodze do mnie. Czy można powiedzieć, że kilka rozmów potrafi sprawić, że wzbudzimy zaufanie? Oczywiście. Wystarczy dobrze się przedstawić, pokazać, że radzimy sobie w życiu i jesteśmy ambitni. Pokazać doświadczenie. To pewien rodzaj sprzedawania się, marketing, tylko, że własnej osoby. Im lepszy i mądrzej skonstruowany, tym lepiej działa. Będzie to rozwinięte w kolejnych postach, jeszcze do tego dojdziemy, bo temat jest bardziej rozbudowany. Kilka słów o przygotowaniu. Chowam małe drogie rzeczy, kartę również aby nie kusiła przypadkiem (chociaż używam kilku). Zawsze mam białe półsłodkie wino, z mojego doświadczenia wynika, że takie pija większość różowych. Jeżeli trafia się brzydka (było i tak), to po prostu nie proponuję alco, rozmawiamy, a później mówię wprost, że noc spędzam dziś sam. Jest to nieprzyjemne, ale każda inna ściema jest również, tak chociaż najzwyczajniej oznajmiacie, że to nie to.

Dziś pierwszy punkt #looksmaxing to cera. Uwierzcie potrafi to odebrać pewność siebie nawet najprzystojniejszym. Na początku próbowałem standardowych rozwiązań. Dermatalog, randomowy antybiotyk i dziwny biały cynkowy krem na buzię. Chwilę poprawy i pogorszenie. Dopiero później trafiłem do konkretnego dermatologa, który zdecydował się najpierw na klasyczne oczyszczenie u kosmetyczki, wówczas były to dość drogie zabiegi, dziś są jeszcze droższe. Niemniej wszystko się zmienia, mamy dostęp do takich zabiegów jak Peeling Dyniowy czy laserowe usuwanie przebarwień. Mi pomogły klasyczne zabiegi oczyszczania połączone z używaniem chłodnej wody oraz używania raz dziennie na noc kremu Iwostin Hydro Sensitia. Na dzień używam kremu z filtrem, dzięki temu skóra wolniej się starzeje. Jako 30+ wciąż wyglądam na 24-25 lata. Oczywiście każdy jest inny i zachęcam do odwiedzenia dermatologów, ale tych dobrych, czytajcie opinie, sprawdzajcie, to istotne. Oczywiście od czasu do czasu coś wyskoczy i zaskoczę Was ale zwykły korektor w kremie od Catrice radzi sobie z tym świetnie, wystarczy dobrać odpowiednio do koloru skóry. Ja również maskuję tym cienie pod oczami. Komentarze samców alfa możecie sobie zachować dla siebie, mieści się to w ramach lookamaxingowania i jest niewidoczne, a poprawia wyraźnie twarz.

Sprawa z Anielą jest nadal w toku, bo się rozchorowała, niestety nie mogę znaleźć jej faceta, może nawet nie ma insta, i się nie followują. Niemniej staram się wyciągnąć coś więcej. Jak zamieszczę powtórzony ostatni wpis to zawołam.

Historia z nadjeżdzającym #rozowypasek będzie kontynuowane jeszcze dziś.. zapraszam do plusowania, będę wołać.

Zachęcam do obserwowania tagu #p0droze - nie wiem czy konkursy na tagach na wykop są dozwolone, ale mógłbym coś zorganizować dla obserwujących. Dajcie znać czy można.

#tinder #podrywajzwykopem #wygryw #logikarozowychpaskow
muchmuchmuch - Dziś #p0droze w nieco innej formie, tym razem to #p0lka pierwszy raz z...

źródło: comment_1643473649jXFKzMXOwxVWs78YMUgs7r.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@muchmuchmuch: Żadne odkrycie.
Jeśli umiesz umiejętnie używać słów to możesz sprawić, ze normalna zdrowa osoba popełni samobójstwo.
To jest coś.
A nie, ze jakaś Julka przyjedzie bo sprawiasz wrażenie zaradnego xd
  • Odpowiedz
@Divaldi: przy tak dużej ilości wpisów jakie planuję wrzucanie zawsze przypikselowanych zdjęć grozi tym, że w końcu to wyjdzie. Pokazuję zdjęcia zaufanym mirkom na pw. to mogą potwierdzić, że nie są to pasztety. Pomyślę nad tym jeszcze.
  • Odpowiedz
@muchmuchmuch: a nie próbowałeś tam poznać osoby którą polubisz, będziesz się z nią dobrze czuł i będziecie się dogadywać.
Póki co to są jakieś quasi pua porady i przemyślenia nt. jak w najbardziej efektywny sposób przelecieć laske z tindera czy Badoo.

Robienie jakiś fikołków, próbowanie się przedstawić w najlepszym świetle przed nastolatka z aplikacji tylko po to by włożyć benis into bagina jest według mnie dość desperackie ale to tylko
  • Odpowiedz