Najwięcej takich Oskich to chyba w polityce jest, większość na zasadzie jakiś układów i znajomości. Nawet miałem u siebie na wiosce co był zagorzałym POwcem a jak w mieście zmieniła sie władza to zmienił poglądy i przeszedł tam gdzie ma więcej korzyści, oni to raczej działają tylko dla posady i gdzie będzie lepiej a nie poglądów #przegryw

bezrobotnymysliwy78












