kupilem sobie The Last of Us Part I, mam nadzieje, ze będzie tak fajne jak to wszyscy mowia, mam ochote na jakas ciekawsza opowiesc, nawet kosztem bardziej liniowej fabuly #gry
@ppooii: ja próbowałem dwa razy na PC. Niestety przez to jak bardzo z-----a była wersja na kompa, dwukrotnie odpusciłem. Gra w sumie bardzo ok, wodotrysków tam nie było (przeszedlem połowe), ale poprawna.
Czesi strzelili podobną bramkę jak Ekwador naszej reprezentacji na Mundialu w 2006 roku. Zawodnik z Ekwadoru też rzucił piłkę z autu w nasze pole karne i padła bramka. Tyle ,że tam były chyba dwa przegrane pojedynki główkowe a tutaj jedna.
EDIT: Tak sobie czytam te wszystkie wypowiedzi i mam kilka wniosków. 1. Na wykopie są sami landlordzi co posiadają wolnostojący dom z działką 2. Szeregówka jest gorsza niż blok - zawsze. 3. Sąsiad to zawsze k---s i s-------i Ci życie:D
robie ankiete głównie skierowaną do graczy, ale jeżeli grasz sporadycznie też możesz zrobić. skupia sie na analizie wpływu płci i profilu gracza na dokonywanie przez niego mikropłatnosci. zapraszam i pozdrawiam https://forms.gle/rYbUT4f9YE7gswD67
Ale zaliczyliśmy Come back drużyną, było chyba 8-3 czy cos takiego, i potem to już tylko lepiej, psycha y rywala sitting i zostali zmiażdżeni 10-13 chyba #cs2
@Project_Im_Not_Going_In: Kurcze w Valorancie grałem z randomami, wygrywamy 9-3 do zmiany stron. Po zmianie enemy team zmienił się w prosów i nas rozjechał 11-13. Nawet nie byliśmy w stanie rywalizować. Ciekawe czy jest taki algorytm...
Fabuła poszła sprawnie, ale potem ugrzązłem na znajdźkach, wyzwaniach i innych tego typu szitach, oczywiście na własne życzenie, bo na co to komu :D Ostatecznie 99.5% siadło, nie zebrałem tylko kart kolekcjonerskich. Niektóre wyzwania mnie do c-----y doprowadzały i wcale nie mówię o graniu w karty czy tam domina, tylko np. upolowanie 20 sztuk jakiejś konkretnej czapli ( ͡°͜
#gry