Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
paveu2

paveu2

Dołączył 10 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 981
  • Znaleziska 54
  • Mikroblog 927
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 40
ppooii
ppooii
21.06.2026, 01:57:01
  • 1
kupilem sobie The Last of Us Part I, mam nadzieje, ze będzie tak fajne jak to wszyscy mowia, mam ochote na jakas ciekawsza opowiesc, nawet kosztem bardziej liniowej fabuly
#gry
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paveu2
paveu2 22.06.2026, 13:48:21 via Wykop
  • 0
@ppooii: ja próbowałem dwa razy na PC. Niestety przez to jak bardzo z-----a była wersja na kompa, dwukrotnie odpusciłem. Gra w sumie bardzo ok, wodotrysków tam nie było (przeszedlem połowe), ale poprawna.
  • Odpowiedz
CCH5OH
CCH5OH
17.06.2026, 16:02:53
  • 0
Jak to jest z tym cs, ranga rosnie to będzie dobierać trudniejszych przeciwników, i kolo się zamyka nigdy nie będzie lepiej. #cs2 #gry
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paveu2
paveu2 18.06.2026, 13:35:05 via Wykop
  • 0
@CCH5OH: tak
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
17.06.2026, 12:26:55
  • 16
#mundial #sport #mecz #pilkanozna #modric
tomwick55 - #mundial #sport #mecz #pilkanozna #modric

źródło: 1000032947

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paveu2
paveu2 17.06.2026, 13:18:47 via Wykop
  • 5
@tomwick55: za Pana Jerzego zawsze plus. Parodia Wałęsy niezapomniana...eh
  • Odpowiedz
Paradajek
Paradajek
15.06.2026, 19:15:18
  • 8
Najlepszego!!!

#gry
Paradajek - Najlepszego!!!

#gry

źródło: k25

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paveu2
paveu2 16.06.2026, 08:01:30 via Wykop
  • 1
@Paradajek: Życzę kolejnych 25:D
  • Odpowiedz
K.....n
K.....n
konto usunięte 11.06.2026, 19:20:29
  • 8
#przegryw #mundial
K.....n - #przegryw #mundial

źródło: temp_file4487514093194638251

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paveu2
paveu2 12.06.2026, 12:55:12 via Wykop
  • 0
@ortalionowy: boże jaka ta piłka była wtedy drewniania...
  • Odpowiedz
nikita1
nikita1
nikita1
11.06.2026, 20:43:26
  • 0
#mundial Przecież jakbyśmy grali z tym Meksykiem toby nas rozjechali z 6:0
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paveu2
paveu2 12.06.2026, 08:57:07 via Wykop
  • 0
@nikita1: Wydaje Ci się. Meksyk grał ok ale to RPA postanowiło grać jak Sandecja w niedzielę o 17:00.
  • Odpowiedz
vorky
vorky
11.06.2026, 20:51:27
  • 337
Co Ty tam pier*** about ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz #meczgif #mundial #mundial2026
vorky - Co Ty tam pier*** about ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz #meczgif #mund...

źródło: replay2026-06-1122-50-32-972

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paveu2
paveu2 12.06.2026, 08:55:30 via Wykop
  • 1
@vorky: Sędzia miał 3 na szynach z anglika w szkole.
  • Odpowiedz
Edenes
Edenes
Edenes
12.06.2026, 03:23:47
  • 4
Czesi strzelili podobną bramkę jak Ekwador naszej reprezentacji na Mundialu w 2006 roku. Zawodnik z Ekwadoru też rzucił piłkę z autu w nasze pole karne i padła bramka. Tyle ,że tam były chyba dwa przegrane pojedynki główkowe a tutaj jedna.

#mecz #mundial2026 #mundial #pilkanozna #mistrzostwaswiata2026
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paveu2
paveu2 12.06.2026, 08:14:44 via Wykop
  • 0
@Edenes: Masz racje. Niestety pamiętam tego gola...
  • Odpowiedz
Arbuzlele
Arbuzlele
10.06.2026, 04:40:17
  • 604
#heheszki #humorobrazkowy #nieruchomosci #takaprawda
Arbuzlele - #heheszki #humorobrazkowy #nieruchomosci #takaprawda

źródło: 1000004199

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paveu2
paveu2 10.06.2026, 12:13:04 via Wykop
  • 3
Tak sobie czytam te wszystkie wypowiedzi i mam kilka wniosków.
1. Na wykopie są sami landlordzi co posiadają wolnostojący dom z działką
  • Odpowiedz
paveu2
paveu2 10.06.2026, 12:32:36 via Wykop
  • 5
EDIT: Tak sobie czytam te wszystkie wypowiedzi i mam kilka wniosków.
1. Na wykopie są sami landlordzi co posiadają wolnostojący dom z działką
2. Szeregówka jest gorsza niż blok - zawsze.
3. Sąsiad to zawsze k---s i s-------i Ci życie:D
  • Odpowiedz
koraszek-inteligent
koraszek-inteligent
koraszek-inteligent
09.06.2026, 20:47:58
  • 1
robie ankiete głównie skierowaną do graczy, ale jeżeli grasz sporadycznie też możesz zrobić. skupia sie na analizie wpływu płci i profilu gracza na dokonywanie przez niego mikropłatnosci. zapraszam i pozdrawiam
https://forms.gle/rYbUT4f9YE7gswD67

#gry #ankiety #ankieta #analizadanych #nauka #leagueoflegends #minecraft
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paveu2
paveu2 10.06.2026, 08:17:14 via Wykop
  • 0
@koraszek-inteligent: poszło
  • Odpowiedz
grand_khavatari
grand_khavatari
30.05.2026, 15:00:53
  • 5
czyli od 2007 mało sie zmieniło xd
#mmorpg #gry
grand_khavatari - czyli od 2007 mało sie zmieniło xd
#mmorpg #gry

źródło: image_2026-05-30_170044748

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paveu2
paveu2 01.06.2026, 11:00:07 via Wykop
  • 0
@7uras: Ruskie w każdej grze tak robią:D
  • Odpowiedz
_TiniMini_
_TiniMini_
30.05.2026, 20:00:52
  • 5
A ponoć screenshotow nie da się słyszęć #gry
TiniMini - A ponoć screenshotow nie da się słyszęć #gry

źródło: Mafia II Definitive Edition Screenshot 2026.05.30 - 21.59.06.01

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paveu2
paveu2 01.06.2026, 10:57:20 via Wykop
  • 0
@_TiniMini_: Mafia 2?
  • Odpowiedz
Autochton_Mazurski
Autochton_Mazurski
28.05.2026, 16:38:05
  • 1
Ale zaliczyliśmy Come back drużyną, było chyba 8-3 czy cos takiego, i potem to już tylko lepiej, psycha y rywala sitting i zostali zmiażdżeni 10-13 chyba #cs2
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paveu2
paveu2 29.05.2026, 09:58:30 via Wykop
  • 0
@Project_Im_Not_Going_In: Kurcze w Valorancie grałem z randomami, wygrywamy 9-3 do zmiany stron. Po zmianie enemy team zmienił się w prosów i nas rozjechał 11-13. Nawet nie byliśmy w stanie rywalizować. Ciekawe czy jest taki algorytm...
  • Odpowiedz
cedric
cedric
28.05.2026, 21:01:25
  • 29
Poproszę plusiki dla mojego blabladorka #labrador ktory stana na tulipana od butelki potluczonej :( . Nawet se jajeczek nie wyliże bidny. #pies
cedric - Poproszę plusiki dla mojego blabladorka #labrador ktory stana na tulipana od...

źródło: att._8khwXEey_eZswDYwviv8lk803neitTkMrZRRjhjrcM

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paveu2
paveu2 29.05.2026, 08:58:37 via Wykop
  • 0
@cedric: z Amstaffem on czasem nie jest pomieszany? Czy tylko na zdjęciu podobny?:)
  • Odpowiedz
cult_of_luna
cult_of_luna
26.05.2026, 19:13:07
  • 13
#gry #reddeadredemption2

Drogi pamiętniczku: SKOŃCZYŁEM DZIADA!

Fabuła poszła sprawnie, ale potem ugrzązłem na znajdźkach, wyzwaniach i innych tego typu szitach, oczywiście na własne życzenie, bo na co to komu :D
Ostatecznie 99.5% siadło, nie zebrałem tylko kart kolekcjonerskich. Niektóre wyzwania mnie do c-----y doprowadzały i wcale nie mówię o graniu w karty czy tam domina, tylko np. upolowanie 20 sztuk jakiejś konkretnej czapli ( ͡° ͜
cultofluna - #gry #reddeadredemption2

Drogi pamiętniczku: SKOŃCZYŁEM DZIADA!

Fabuła...

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paveu2
paveu2 27.05.2026, 08:07:47 via Wykop
  • 0
@krystiano_ps3:
paveu2 - @krystiano_ps3:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
26.05.2026, 21:53:16
  • 3
Czy PES był lepszy od FIFY?

#gry #gimbynieznajo #retrogaming
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paveu2
paveu2 27.05.2026, 08:04:58 via Wykop
  • 1
@Mega_Smieszek: jakoś do 2010 roku. Potem PES sie posypał.
EDIT: Oczywiście peak PESa to 2006 - nie zapraszam do dyskusji.
  • Odpowiedz
paveu2
paveu2 27.05.2026, 08:06:19 via Wykop
  • 1
@Doberober: Kurcze, pamietam jak biegałem po kioskach na osiedlu żeby to kupić:)
  • Odpowiedz
max-m
max-m
max-m
14.05.2026, 20:28:02
  • 54
Jedyny Maltańczyk którego kojarze

#eurowizja
max-m - Jedyny Maltańczyk którego kojarze

#eurowizja

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paveu2
paveu2 15.05.2026, 08:12:31 via Wykop
  • 0
@wiktor-wkpl:
paveu2 - @wiktor-wkpl:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
15.05.2026, 01:50:45
  • 309
wfyokyga

źródło: temp_file5984145580490842441

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paveu2
paveu2 15.05.2026, 08:06:33 via Wykop
  • 1
@c00kier: aleś przypomniał:) plusik
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
14.05.2026, 23:09:35
  • 647
#art #sztuka #minimalizm #rysujzwykopem #kobiety #kultura
ukojenie - #art #sztuka #minimalizm #rysujzwykopem #kobiety #kultura

źródło: 1

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

paveu2
paveu2 15.05.2026, 08:00:45 via Wykop
  • 0
@Taneczna_Komora_Transformatora: @zdjecie_z_wenszem
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >
  • Nic ciekawego czytam wykop dla komentarzy Aha czytam tylko nag wki Komentuje tylko jak nie mam o tym poj cia
  • Wroc aw

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 21.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 13.03.2022

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking