Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@cytmirka: twoja koleżanka to ładna ameba, czytam to i nie wiem o co chodzi. Termin zaklepany, was nie było, a to się okazało, że wina leży po stronie właścicielki? XD
  • Odpowiedz
@apatozaur: Po pierwsze- nie odpisałeś mi na moją wiadomośc prywatną, a czekałam :c A po drugie nikt nie mówi że wina właścicielki xD Obydwóch jest wina, bo się dogadały jak ameby. A właścicielka jak widziała że nas nie ma o 9 a rzekomo czekała to mogła napisać/zadzwonić, to na bidę obydwie byśmy jakoś ogarnęły żeby przyjechać spóźnione i zapłacić normalnie jak za godzinę.
  • Odpowiedz
Nooooo no wiadomo. Koleżanka odpisała jej ze bardzo przeprasza i że musiały się źle zrozumieć. Pani od koni też przeprosiła że w sumie mogła potwierdzić,a nic nie odpisała.


@cytmirka: no i elegancko, zwykłe nieporozumienie, a niektóre wykopki już się zesrały xD
  • Odpowiedz
@cytmirka to nie one się nie dogadały. właścicielka normalnie pisała, koleżanka na pierwszy rzut oka też, ale się okazuje, że jednak ameba, bo miała co innego na mysli, a co innego napisała (ewidentnie potwierdziła).
A to, że ten wpis powstał w ogóle i Ty nie ogarniasz w czym problem, zauważasz winę dwóch stron, to nie dziwne, że wyzywają Cię wyżej od idiotek
  • Odpowiedz
@cytmirka: Zgodziłyście się 9, to macie być na 9. Powinnyście zapłacić za tą straconą godzinę czekania na was, bo usługa nie została wykonana z waszej winy. Tylko i wyłącznie wysoka kultura pani prowadzącej zajęcia z koniami was wyratowała z tej sytuacji. A następnym razem nie rób z koleżanki prywatnej sekretarki, bo wam to ewidentnie nie wychodzi.
  • Odpowiedz
@cytmirka: ostatecznie pytanie było czy w jakiś dzień można na 9, a jakiegokolwiek stwierdzenia że się umawiacie na piątek o 9 brak.

Polakowi jak nie powiesz, że teraz jest egzaminowany z czytania ze zrozumieniem, to nie będzie czytał ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
@cytmirka:
Z jednej strony Twoja kolezanka powiedziala ze 9 jest ok i jeszcze wstawila te emotke potwierdzajaco, a zdrugiej ona tego jednoznacznie nie potwierdzila. Aczkolwiek najbardziej bym #!$%@? Twoja kolezanke, bo tez bym sie zasugerowal ze sie widzimy (jakbym sie umawial z panna na randke, to po takiej odpowiedzi juz bym zalozyl ze sie widzimy na 100%, jesli bysmy wczesniej omowili miejsce).
  • Odpowiedz