Wpis z mikrobloga

Chciałyśmy z koleżanką wziąć lekcje jazdy konnej. Napisałyśmy pare dni temu do pani która takie lekcje prowadzi czy by jej pasowało w piątek (dzisiaj). Po czym czekałyśmy na info od niej kiedy możemy przyjść w tych podanych godzinach a ona dzisiaj taka wiadomosc napisała ze na nas czekała ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pytanie #zalesie #logikarozowychpaskow
cytmirka - Chciałyśmy z koleżanką wziąć lekcje jazdy konnej. Napisałyśmy pare dni tem...

źródło: comment_16004183135DamC7PuHlpKTfcfXpryUA.jpg

Pobierz
  • 202
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@cytmirka: Moim zdaniem za #!$%@? to nie było przyklepane. Kobieta proponuje piątek 11, dostaje pytanie czy w jakiś dzień od 8:30, odpisuje, że minimum 9. Piszecie, że 9 jest ok i brak dalszych wiadomości. Ja bym zrozumiał, że piątek nie pasuje bo napisała, że 11 a dodatkowo w pierwszej wiadomości jest, że chcecie od 8:30.
Jedyne co by mnie zastanowiło na miejscu koleżanki, dlaczego nie odpisuje.
  • Odpowiedz
  • 62
@cytmirka serio ludzie są tak głupi że nie potrafią przyjść na godzinę na którą się umówili a później jeszcze pytają na wykopie czy na pewno się umówili? ()
  • Odpowiedz
ja to widze tak że ta babka nie potwierdziła konkretnie. Do potwierdzenia przydalyby sie jakies dane np imie i nazwisko.
  • Odpowiedz
@cytmirka: najpierw zrozumiałam, że potwierdzone zostało na 9 rano w piątek, ale wcześniej koleżanka napisała o innym dniu, więc właścicielka nie zrozumiała, rozmowa bez konkretów i niedokończona, ogólnie to obie rozmawiają jak niedorozwinięte...
  • Odpowiedz
@erebeuzet: jak się umówili, jak baba mówi że piątek 11 jej pasuje
Pyta czy na 8.30
Nie, najwcześniej 9.
Ok, to 9 - czyli niech baba szuka kiedy na 9 jej pasuje, bo przecież w piątek dopiero 11.
Bo pytała od początku "od 8.30" i baba ze 11,to znaczy że 11 najwcześniej jej pasuje. A nagle jej później pasuje 9.
  • Odpowiedz