Wpis z mikrobloga

Chciałyśmy z koleżanką wziąć lekcje jazdy konnej. Napisałyśmy pare dni temu do pani która takie lekcje prowadzi czy by jej pasowało w piątek (dzisiaj). Po czym czekałyśmy na info od niej kiedy możemy przyjść w tych podanych godzinach a ona dzisiaj taka wiadomosc napisała ze na nas czekała ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pytanie #zalesie #logikarozowychpaskow
cytmirka - Chciałyśmy z koleżanką wziąć lekcje jazdy konnej. Napisałyśmy pare dni tem...

źródło: comment_16004183135DamC7PuHlpKTfcfXpryUA.jpg

Pobierz
  • 202
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PaulStanley: Jak prowadziłem korki to zasada była, że max 3 godziny przed zajęciami mają uprzedzić, a jak nie, to policzone jak za pełną godzinę. I to akurat łatwo ściągalne było, bo to moim obowiązkiem było wypełnianie karty z datami zajęć, a zasady były w podpisanej umowie i regulaminie.
  • Odpowiedz
@Ramew: no i po co mnie atakujesz XD

@light1: no tak ale co z tego ze masz dane i podpis, tu gdzie ja jestem robią tak ze pierwsza rezerwacja płacisz z góry karta i maja wszystkie twoje dane żeby cię ścignąć. Ale to jest jak z rezerwacja stolika w restauracji w większości przypadków niestety. Na telefon i na gebe
  • Odpowiedz
@PaulStanley: A, nie wspomniałem, że mogłem rozpocząć zajęcia dopiero, jak firma dostała potwierdzenie przelewu XDD Bo rodzice wykupują pakiety po 5-10-15 lekcji i ja pilnuję dat. Zajęcia odwołane, ale data wpisana i wlicza się do opłaconego pakietu.
  • Odpowiedz
@cytmirka: Przez lata nauczylem sie ze jak trafiam na analfabete piszacego w ten sposob to:
a. nigdy w jednej wypowiedzi nie pytam o dwie lub wiecej rzeczy bo i tak dostane odpowiedz na jedna losowa
b. zawsze draze dopoki nie uzyskam konkretnej i jasnej odpowiedzi

Bedziesz miala nauczke bo ewidentnie przecenilas jej intelekt, ale tez sama sobie jestes winna bo wiadomosci nie byly jednoznaczne.
  • Odpowiedz
@cytmirka jak chcesz z tego wybrnąć to zadzwoń i po prostu przeproś, bo wynikło nieporozumienie i ustal kolejny termin w rozmowie telefonicznej. Potem idź tam i po prostu powiedz z uśmiechem że się źle dogadalyscie ale intencje masz szczere. O ile zależy ci na tych lekcjach
  • Odpowiedz
  • 0
@IkBenPool: Chłopie, sytuacja już dawno załatwiona. Pisałam wyżej ze i kolezanka i pani od koni przyznaly się do winy i obgadują kolejny termin. Znając życie wyjdzie to samo xD
  • Odpowiedz