Wpis z mikrobloga

@cytmirka: Dziękuję Ci za tę wrzutę – stworzyłaś spontaniczną check-listę ponad 2 tys. osób #!$%@?ących się brakiem umiejętności przeczytania ze zrozumieniem krótkiego zdania. Przydatna ewidencja. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@cytmirka: Nie ma co rozkminiać, wystarczyło napisać wtedy „czyli w piątek na 9, tak?”. Ludzie, wy nie macie czegoś takiego, ze jak odpowiedz nie jest dla was satysfakcjonujaca, albo kompletna to dopytujecie?
  • Odpowiedz
@Koloses:

"konie muszą być godzinę po śniadaniu [..] min 9" nie znaczy to samo co "konie muszą być godzinę po śniadaniu [..] proszę być o 9" a "9 w sumie też może być" nie znaczy "dobra, to będę o 9". Na moje to dwa nieogary ze sobą pisały, bo ani jedna ani druga jednoznacznie nie stwierdziła, że na pewno będzie xD

Zabawmy się:

-
  • Odpowiedz
@januszchaosu: No najwidoczniej niektórzy nie mają. Też zrozumiałam, że umówione było na 9 dzisiaj, ale z drugiej strony jakby popatrzeć takiego konkretnego potwierdzenia nie było ze strony pani od koni
  • Odpowiedz
@cytmirka: Jak dla mnie rozmowa wygląda jak urwana w połowie, totalnie spodziewałbym się że druga strona potwierdzi że zapisuje 9 w kalendarzu. Jej strata że nie umie prowadzić rozmów i się naczekała.
  • Odpowiedz
@cytmirka no to koleżanka twoja przyklepała termin na 9


@stassma: #!$%@? przeklapała. Wlaśnie dla takich półmózgów trzeba rozpisywać wszystko jak krowa na rowie. Bo kontekst wiecej niz 2 wiadomości sie w ramie nie mieście. PrafrazujaćKobieta zaporoponowała piątek 11, odpowiedź a w jakis inny dzień o 8:30? Na co padło _najwcześniej 9, a zaraz potem kumam najwcześniej o 9, dziewiąta zamiast 8:30 mi pasuje_ w tym
  • Odpowiedz
A ja kompletnie rozumiem dlaczego powstało nieporozumienie i zgadzam się, że spotkanie nie było umówione. Prześledźmy wiadomości:

"Czy w jakiś inny dzień z rana od 8.30 albo wieczorem po 19.15, bo tak pracujemy."

Jedna strona pyta czy mogą albo bardzo wcześnie, albo późno wieczorem, bo pracują. Zwykle praca 8h to prawdopodobnie pracują między 10-18 - takie oszacowanie.

"Piątek 11"
  • Odpowiedz