Wpis z mikrobloga

X LAT temu rzucila mnie dziewczyna po 2 latach zwiazku. Ot znalazla sobie lepszego faceta ale dymala sie z nim za moimi plecami. Niestety #!$%@? mi przed rozstaniem 300 zl ktorych nie moglem odzyskac bo nie bylem w stanie jejntego udowodnic. Wracalem dzis ze swoja obecną zoną do domu i... zgadnijcie kto mi wjechal w dupe #!$%@? w auto XDDDDDDDD prawo jazdy zabrane, straty wyceniono na ponad 2000pln i ta mina jak zobaczyla w kogo #!$%@?... w mig wytrzezwiala ale i tak pokazalo na alkokacie 1.1 promila. Nie jesten zawistnyn czlowiekiem ale sklamalbym gdybym powiedzial zebym nie poczul satysfakcji. Sam nie wierze w to co sie dzis odjaniepawlilo
#p0lka #patologiazmiasta
  • 76
@MisterTwister: Hah, nie wierzę w takie sytuacje. Szkoda bo spaliłeś tą zarzutką.. napisałeś że dziś doszło do kolizji i że straty wyceniono na tyle i tyle.. To tak nie działa w relanym życiu. jak obejrzy rzeczoznawca przyjadą papiery, pomęczysz się na słuchawce itd.. co wszystko zajmie jakiś miesiąc dopiero będziesz miał wycenę.. i z reguły sa to większe kwoty niż 2K.
Nie musisz niczego nikomu udowadniać ale każdy kto brał udział
Tak, jasne. Wpis o 18 godzinie, dziś wypadek, dziś już szkody zostały wycenione. W ogóle się nie staracie z idiotycznymi zarzutkami.


@venomik: nom to najlepsze xD
Dziś to by rzeczoznawcy nawet na oczy nie zobaczył, co dopiero dostał wycenę xD
Ponadto 2k zł to zderzak do wymiany i malowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A muszą?


@xEnzo:
Celnie. Tutaj faktycznie wszystko zostanie wykopane/wyplusowane o ile zawiera wątek różowego paska, który zdradzał/puszczał się/żył inaczej niż wykopki by chciały i później źle na tym wyszedł.