Wpis z mikrobloga

Pod względem tego jak wygląda dzisiaj kupowanie online, to żyjemy w pięknych czasach.


@Murasame: z tego powodu jest sens mieszkać na Jagodnie, nic tu nie ma, ale wszystko przywiozą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

inpost to jedno ale sprzedawcy też się bardzo starają, kilka godzin od zamówienia i paczka gotowa do wysłania.


nie zawsze to zasługa sprzedawcy, wielu korzysta z usług fulfilmentu aby ten proces wygladal tak dobrze
@Morf i szczerze? Bardzo dobrze. Ilość #!$%@? oszustów i januszy na Allegro jest tak ogromna, że bez bata nad głowa gówno byś dostał i jeszcze sprzedawca miałby to w dupie.

Wystarczy spojrzeć na grupę „Zjednoczeni sprzedawcy” ilość osób komentujących w stylu:

- wysłałem komuś zły przedmiot, a on dał mi negatywa jak go nastraszyć,
- nie wysłałem paczki przez 5 dni, a typ wysyła non stop kiedy wysyłka,
- Allegro grozi zwrotem
@Protectorx

Erli ma równie wysokie prowizje, ale gorsze działanie i mniej klientów.

Sprzedawcy na Allegro w większości to debile. Sprzedają produkty na Allegro jednocześnie prowadząc sklep gdzie na swoim sklepie maja ceny takie same jak na Allegro + koszty dostawy wyższe.

To samo jest z nowa platforma wszystko.pl, która ma 0% prowizji. Myślisz, że sprzedawcy zmniejszyli ceny o wysokość prowizji żeby zachęcić klientów na inny portal? Taki #!$%@? XD ceny te same
z tym inpostem 24/7 to różnie bywa. u mnie ostatnio często jak paczkomat jest zapchany


@kubako: To udostępnij inpost kawałek działki jak masz, chętnie postawią paczkomat :) U mnie sąsiad tak zrobił i mam teraz paczkomat przy furtce, wcześniej miałem daleko bo aż 1,6 km :)