Wpis z mikrobloga

X LAT temu rzucila mnie dziewczyna po 2 latach zwiazku. Ot znalazla sobie lepszego faceta ale dymala sie z nim za moimi plecami. Niestety #!$%@? mi przed rozstaniem 300 zl ktorych nie moglem odzyskac bo nie bylem w stanie jejntego udowodnic. Wracalem dzis ze swoja obecną zoną do domu i... zgadnijcie kto mi wjechal w dupe #!$%@? w auto XDDDDDDDD prawo jazdy zabrane, straty wyceniono na ponad 2000pln i ta mina jak zobaczyla w kogo #!$%@?... w mig wytrzezwiala ale i tak pokazalo na alkokacie 1.1 promila. Nie jesten zawistnyn czlowiekiem ale sklamalbym gdybym powiedzial zebym nie poczul satysfakcji. Sam nie wierze w to co sie dzis odjaniepawlilo
#p0lka #patologiazmiasta
  • 76
  • Odpowiedz
@MisterTwister: byłeś rogaczem tera jesteś prawie ChaDem w drodze ze spiedolenia xd przedstaw rygiel w zamku klapy tak żeby się nie zamykał (wycenią drożej naprawę xd) zostaną ci niezłe odsetki jak sam zdecydujesz się na naprawę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@MisterTwister: oczyma wyobraźni widzę jak z bananem dzwonisz na bagiety i mówisz do dyspozytora: nie uwierzy pan co mi się dzisiaj przytrafiło dobrego xD dobrze się zapowiada ten rok dla ciebie
  • Odpowiedz
@mirek_januszy: Poprostu nie chce mi sie pajacowac jak gimbus z karteczkami bys mi laskawie uwierzyl bo mam to w dupie xD


No to jak masz to w dupie, to po #!$%@? nam się tu produkujesz? Idź się żoną zajmij
  • Odpowiedz
@piotre-gie: ziomek, co innego jest dac zwykly wpis o tym co mi sie przydarzylo a co innego jest pajacowanie z karteczkami i zdjeciami by jakis anon mi uwierzyl bo jak nie uwierzy to olaboga czarnolisto. Wole ten czas przeznaczyc na zone jak napisales :)
  • Odpowiedz