Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow Możecie mi powiedzieć czy zrobiłem awanturę mojej żonie z właściwego powodu. Jesteśmy ze sobą 10 lat. Prawie 3 lata po ślubie, najpierw był cywilny. Ode mnie dostała 6 telefonów w okresie 4 - 6 lat.
Każdy nie dotrzymał do końca gwarancji, zawsze ten sam powód - #!$%@? wyświetlacz. Po ślubie, który był 4 miesiące temu - kupiłem Jej SGS7+, wczoraj wracam do domu po pracy, patrzę a ekran #!$%@?. Mówię, czy to nie dziwne, że wszystkie telefony rozwaliłaś, nie szanujesz wcale sprzętu - będziesz z takim wyświetlaczem chodziła do końca gwarancji a jak nic nie będziesz widzieć to dam Ci nokie 3310. A tylko zobaczę, że wydałaś na naprawę pieniądze to śpię na kanapie.
  • 191
@Szarozielony: mnie się udało przez kilka lat nie rozwalić ekranu, aż w końcu kupiłem sobie droższy sprzęt i po 12 dniach pajęczyna. teraz siedzę z tą pajęczyną już 4 miesiąc i nie wiem czy szukać kogoś do wymiany, czy zakleić szkłem hartowanym, bo pęknięć prawie nie widać, tylko z boku troszkę zaczyna się kruszyć.
@samuraj24 jako, że sama jestem nieogarnięta i ciągle roztrzepana mam jeden telefon, bo z poprzednimi było to samo. Albo wpadł do zupy, którą gotowałam, albo straciłam ręką i spadł na kafelki, albo.. matko, raz zdarzyło mi się nawet rzucić telefonem, bo pomyliłam go z poduszką.. XD
Ale! Przez to mam jeden telefon. Nie kupuję nowych, dopóki obecny nie jest do użytku (ma rozbity ekran tylko i wyłącznie przeze mnie, to dlaczego mój
@samuraj24: skoro wiesz, że rozjebuje każdy to po co jej takie kupujesz? Kup jej jakiś pancerny i po sprawie.
Czy awantura słuszna? Nie wiem (choć skłaniam się ku "tak"), kupowałeś bez mrugnięcia okiem więc się przyzwyczaiła, że wszystko może. Trzeba było od początku mówić o problemie.
Jak można rozbić ekran z założonym szkłem hartowanym i obudową WTF ja na swoim LG G5 mam obudowę typu iJELLY Designed by Goospery i nie mam szkła hartowanego, nawet folii i ile razy mi upadł tyle razy się nie potłukł czasem nawet spada szybką równolegle do podłoża i nic
@samuraj24 polecam dodatkowe szkło na ekran (byle nie folie), mój telefon ma już 3,5roku i wygląda jak nowy, raz mi poszło szkło w dwóch miejscach, kupiłem nowe, stare ściągnąłem, nowe założyłem i śmiga dalej - na wyświetlaczu nie było śladu
Mam znajomych, którym wyświetlacze popękały po tygodniu użytkowania. Trochę szkoda mi tych ludzi, no ale co zrobić, za głupotę trzeba płacić