Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow Możecie mi powiedzieć czy zrobiłem awanturę mojej żonie z właściwego powodu. Jesteśmy ze sobą 10 lat. Prawie 3 lata po ślubie, najpierw był cywilny. Ode mnie dostała 6 telefonów w okresie 4 - 6 lat.
Każdy nie dotrzymał do końca gwarancji, zawsze ten sam powód - #!$%@? wyświetlacz. Po ślubie, który był 4 miesiące temu - kupiłem Jej SGS7+, wczoraj wracam do domu po pracy, patrzę a ekran #!$%@?. Mówię, czy to nie dziwne, że wszystkie telefony rozwaliłaś, nie szanujesz wcale sprzętu - będziesz z takim wyświetlaczem chodziła do końca gwarancji a jak nic nie będziesz widzieć to dam Ci nokie 3310. A tylko zobaczę, że wydałaś na naprawę pieniądze to śpię na kanapie.
  • 191
@samuraj24: Niestety wszystkie baby które znam #!$%@?ły wyświetlacz w telefonie oprócz mojej mamy. One po prostu nie dbają o sprzęt I to Karma albo sam Pan Bóg od telefonów widzi jak #!$%@? one nie szanują tych zajebiście drogich telefonów I im rozjebuje wyświetlacze za karę.
@samuraj24: Trzeba było ubezpieczyć telefon, nie jesteś za bystry skoro po tylu razach, jeszcze na to nie wpadłeś.
Poza tym niech kupuje sobie telefon za swoje pieniądze, to będzie bardziej szanować.
@samuraj24: mi się wyświetlacz rozbił jak pijany upuściłem go na schodach ... nic by mu ni było gdyby nie to, że żeby mi nie odskoczył ze schodów przydeptałem go butem.
No ale działa, szkło mi wypadało z wyświetlacza to taśmą okleiłem i jest git.
SGS7+, wczoraj wracam do domu po pracy, patrzę a ekran #!$%@?.

@samuraj24:
Mam taki, 2x spadł mi z koszulki rowerowej na jezdnie i jest cały a był tylko w 1-stronnym ochraniaczu na plecy, ekran nawet folii nie ma. W życiu miałem tez z 10 telefonów, które razem spadły mi z 40 razy w tym kilka razy na asfalt. Żaden nie pękł.
Jeżeli ktoś #!$%@?ł 6 na 6 telefonów, to jest po
Ja jak ukruszę szkło naklejone na telefon to #!$%@? mnie strzela i mój wewnętrzny janusz płacze, że 30 zł muszę wydać na nowe szkło. Jak widać inni mają gorzej.
@samuraj24: Twoja wina, od początku nie nauczyłeś jej jak szanować rzeczy i pieniędzy, teraz zbierasz tego plony. No, ale to już przeszłość, tego nie zmienisz więc... w sumie nie zrobiłeś jej awantury tylko wykład ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@samuraj24 kurde. Dostałam od faceta rok temu pod choinkę ten sam telefon. W marcu położyłam go na kanapie jak się ubieralam, kot dostał szalu, wskoczył na kanapę tak, że telefon spadł - szybka pekla. Mój płacz słyszało chyba pół osiedla, tak się przejęłam i byłam zła na siebie, że dostałam taki super prezent i popsułam. Na szczęście dowiedzialam się potem, że był ubezpieczony.
Do czego zmierzam - można być ciamajda i przez