Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow Możecie mi powiedzieć czy zrobiłem awanturę mojej żonie z właściwego powodu. Jesteśmy ze sobą 10 lat. Prawie 3 lata po ślubie, najpierw był cywilny. Ode mnie dostała 6 telefonów w okresie 4 - 6 lat.
Każdy nie dotrzymał do końca gwarancji, zawsze ten sam powód - #!$%@? wyświetlacz. Po ślubie, który był 4 miesiące temu - kupiłem Jej SGS7+, wczoraj wracam do domu po pracy, patrzę a ekran #!$%@?. Mówię, czy to nie dziwne, że wszystkie telefony rozwaliłaś, nie szanujesz wcale sprzętu - będziesz z takim wyświetlaczem chodziła do końca gwarancji a jak nic nie będziesz widzieć to dam Ci nokie 3310. A tylko zobaczę, że wydałaś na naprawę pieniądze to śpię na kanapie.
  • 191
Sorry nie chce mi się już tutaj odpisywać, zwłaszcza ludziom, którzy nie przeczytają ze zrozumieniem posta lub komentarzy i pytają w kółko o to samo. Także, essaaaaa
@samuraj24: U mnie to samo. Raz naprawiliśmy wyświetlacz (parę stówek) i wytrzymał tydzień i znowu "wcale nie było wysoko a on pękł". Miałem też np. pendrive którego kupiłem jeszcze za czasów studiów. Po 10 latach stan igła, jedynie starł się napis od częstego używania. Żonka raz potrzebowała raz żeby sobie jakiś film nagrać, wrócił w 2 kawałkach bo przecież tandeta i zepsuło się. Wcześniej nie wiedziałem że pendrive da się popsuć,
@samuraj24: Nie ogarniam swoim rozumem jak można żyć szczęśliwie w związku w którym kobieta sprowadzona zostaje do poziomu niezbyt dobrze wychowanego dziecka, któremu się coś kupuje żeby miało, bo samo nie jest w stanie sobie kupić.
Jeszcze rozumiem drogie prezenty którymi można kobietę od czasu do czasu porozpieszczać jeśli nas stać, bo to przyjemne dla obojga. Ale #!$%@? takie coś? xD
Czy to nie jest przypadkiem ten słynny beta-bankomat?
@samuraj24: Nie szanuje i tyle. Ja swojemu różowemu wziąłem kiedyś w abo samsunga a5.

Sprzedałem ten telefon jakies 2 tygodnie temu. Kolega nie był w stanie uwierzyć że to używany telefon. Wyglądał dokładnie jak nowy. Zużywie widać było tylko na kablu USB i słuchawkach, no może jeszcze w gnieździe usb.

Cały czas w etui, szkło na ekranie.
@bogdanski ja zbiłem z 3 razy i raz zalałem (budowa domu) wcześniej ani razu. Kupuję tanie telefony gdzie cała ramka (wyświetlacz plus dotyk) to koszt 90 zł. Np LG Spirit czy Xiaomi jakieś tanie.
Na telefon z górnej półki szkoda mi kasy. Bo dopóki nie skończę prac to pewnie znowu zbije.
@samuraj24 moja też tłucze więc ma limit tak aby była tania naprawa. Nie ma co się gniewać, niech naprawi n najlepiej
@samuraj24 sprawdziłem ile kosztuje ramka z LCD. Kup tel do 400 zł i tyle bo i tak się zbije.
Ps moja tak rozbija samochody więc mam gorzej.
Za jedno oc/AC gdzie powinno być 3 tys ostatnio wołali już 15 tys więc zagroziłem, że jak znowu rozbije to sprzedam i kupię grata co będzie miał najtańsze OC i tyle.
@bogdanski: mi tel spadał ze schodów, z wysoka i nic, a spadł z łóżka na dywan i już pęknięty, ale działa wsio tylko szpetny trochę i nie wymienię , bo działa jak na prawilnie cebulaka przystało