Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow Możecie mi powiedzieć czy zrobiłem awanturę mojej żonie z właściwego powodu. Jesteśmy ze sobą 10 lat. Prawie 3 lata po ślubie, najpierw był cywilny. Ode mnie dostała 6 telefonów w okresie 4 - 6 lat.
Każdy nie dotrzymał do końca gwarancji, zawsze ten sam powód - #!$%@? wyświetlacz. Po ślubie, który był 4 miesiące temu - kupiłem Jej SGS7+, wczoraj wracam do domu po pracy, patrzę a ekran #!$%@?. Mówię, czy to nie dziwne, że wszystkie telefony rozwaliłaś, nie szanujesz wcale sprzętu - będziesz z takim wyświetlaczem chodziła do końca gwarancji a jak nic nie będziesz widzieć to dam Ci nokie 3310. A tylko zobaczę, że wydałaś na naprawę pieniądze to śpię na kanapie.
  • 191
Pamiętam jak Jej kupiłem LG G4 z opcją "ochrona wyświetlacza" 10 razy jej mówiłem, że masz gwarancję na wyświetlacz do kwoty 600 zł. Więc jak rozbijesz to nic się nie stanie. Rozbiła wyświetlacz i zaniosła go do jakiegoś komisu żeby jej zrobili. Komis powyginał płytę główną, założył wyświetlacz z prześwitami. I mi mówi, że ale mi komis telefon zepsuł a ja mówię, że przecież masz ubezpieczony wyświetlacz. Oczywiście gwarancja i ubezpieczenie poszło
Możecie mi powiedzieć czy zrobiłem awanturę mojej żonie z właściwego powodu. Jesteśmy ze sobą 10 lat


@samuraj24: Oczywiście :) To dostateczny powód. A jesli zrobiłes to na święta, łapiesz dodatkowe punkty :)
@samuraj24: Każdy nie dotrzymał do końca gwarancji, zawsze ten sam powód - #!$%@? wyświetlacz
To moze warto pomyslec o kupnie dodatkowej gwarancji na takie 'przypadki'?

Teraz wiadomo, za pozno, ale przy trzecim telefonie juz bym o tym pomyslal, a u Ciebie tojuz 6 O_o. Albo kupic jakis pancerny telefon.
@stormkiss: Jak byś czytał komentarze, to byś wiedział, że kupiłem ubezpieczenie na wyświetlacz a moja żona i tak zaniosła telefon do komisu gdzie #!$%@? robotę a nie dość, że wtedy przepadła gwarancja na cały telefon to jeszcze ubezpieczenie na ekran.
@samuraj24 z igły widły. Trzeba było kupić dodatkową ochronę mając żonę fajtłapę. Jak naprawi za swoje to co za problem. Zwyczajnie przestań jej kupować to będzie bardziej uważała, ale robić awantury bo sobie niechcący telefon rozwaliła?
@samuraj24: Jak byś czytał komentarze, to byś wiedział, że kupiłem ubezpieczenie na wyświetlacz a moja żona Sorry, ale w zalewie komentarzy nie trafilem na ta informacje. proponuje wrzucac takie info w pierwszy wpis:)