Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow Możecie mi powiedzieć czy zrobiłem awanturę mojej żonie z właściwego powodu. Jesteśmy ze sobą 10 lat. Prawie 3 lata po ślubie, najpierw był cywilny. Ode mnie dostała 6 telefonów w okresie 4 - 6 lat.
Każdy nie dotrzymał do końca gwarancji, zawsze ten sam powód - #!$%@? wyświetlacz. Po ślubie, który był 4 miesiące temu - kupiłem Jej SGS7+, wczoraj wracam do domu po pracy, patrzę a ekran #!$%@?. Mówię, czy to nie dziwne, że wszystkie telefony rozwaliłaś, nie szanujesz wcale sprzętu - będziesz z takim wyświetlaczem chodziła do końca gwarancji a jak nic nie będziesz widzieć to dam Ci nokie 3310. A tylko zobaczę, że wydałaś na naprawę pieniądze to śpię na kanapie.
  • 191
@samuraj24: w ciągu ostatniego roku zepsułem w pracy dwa telefony:
- pierwszy telefon mi wypadał kilka razy z kieszeni na beton i w końcu spadł na płasko poszedł wyświetlacz
- drugim dużo się nie nacieszyłem bo był większy i cienki przy noszeniu mebli przycisnąłem i pękł w pół
- później przez chwilę miałem pożyczony z już pękniętą szybką
A teraz dorwałem CAT S40 i dużo razy lądował na podłodze, rogu schodów
@FirstWorldProblems: Ostatni raz komentuje, wiem, że to forum dla upośledzonych umysłowo. Dla każdego człowieka nie musi być taka sama kara, zwłaszcza, że moja żona to totalna przylepa i bez przytulania i głaskania po pleckach nie obudzi się szczęśliwa. No ale co ja mogę wiedzieć, jak tutaj połowa to piwniczaki dla których to jedyna prawilna kara to zabrany kabel od komputera.
@bogdanski: @samuraj24: mnie sie rozbil raz, wiesz wypadki sie zdarzają, mozesz sie potknac i Ci moze wypasc tel niefortunnie upadnie i juz. Ale fakt zeby rozpieprzac ekran w kazdym telefonie ktory sie ma to gruba przesada. Mialem w zyciu swoim juz kilka smartfonow i zwykle 2 lata wytrzymywaly w bardzo dobrym stanie. Sadze @samuraj24 ze po prostu nie szanuje bo nie kosztuje ja to wysilku zeby miec SGS7+. Jakby musiala
@samuraj24

Zacznijmy od tego że skoro to forum dla upośledzonych umysłowo to czytając twój wpis nasuwa się myśl zostań z nami jak najdłużej. Błagam.

Po drugie ty jesteś zwykła cipka nie samuraj więc polecam zmienić nick na samiec beta albo beta bankomat bo to bardziej modne określenie ostatnio na wykopie:)

Faktycznie gówno wiesz. Poznajesz pannę 10 lat temu, zapewne pierwsza w swoim życiu i z obawy by od ciebie nie odeszła stajesz
@samuraj24 pogadaj z żoną że kończysz finansowanie jej telefonów bo nie szanuje i rozbija - niech kupuje za swoje, będzie miała przynajmniej jakieś poczucie wartości pieniądza, tymbardziej telefonu za parę kafli. No chyba że faktycznie dać jej Nokię 3310 i powiedzieć że taka była umowa. Ale potem to ona odwróci kota ogonem i wszystko będzie na Ciebie - wiadomo ( ͡° ʖ̯ ͡°). W całej tej akcji nie
@samuraj24 Ja #!$%@? mi sie nigdy wyswietlacz nie rozbil. Ja nie wiem niektorzy walcza nimi o zycie czy jaki #!$%@?


@bogdanski: też tego nie rozumiem - co różowe mają z tym rozwalaniem wyświetlaczy? Jak gdzieś widzę rozbity ekran, to 99% szans że trzyma go w rękach kobieta. Sam rozbiłem jeden wyświetlacz - jak mi spadł na stalową nogę krzesła telefon, którego już od roku nie używałem. Telefony z których korzystam wypadają