Wpis z mikrobloga

chciałbym mieszkać w krakowie
ale ma zatrute powietrze na śmierć, na raka płuc, gorzej niż palacz. a miasto nie robi nic żeby to zmienić, tylko udaje jakieś działania żeby uciszyć te głosy. zresztą choćby coś robili i tak bardzo wiele nie osiągną bo kraków jest w dolinie.
Znacie jakieś alternatywy krakowa?tylko alternatywa nigdy nie zastąpi oryginału. chyba że zaoferujecie coś lepszego?

#warszawa #krakow #poznan #wroclaw #trojmiasto #lodz #katowice #miasta #polska #urbanistyka #pytanie #oswiadczenie #gorzkiezale #kiciochpyta #emigracja #praca #studia #szczecin #lublin #bialystok #pracbaza #torun #bydgoszcz #studbaza #smog #powietrze #zdrowie #rower #silownia #bieganie #papierosy
  • 28
stereotyp. Dużo zieleni, czyste powietrze, morze, same wille i apartamentowce.


@Spaceman_: ty a wiele ludzi mieszka w Gdynii a pracuje w Gdańsku, dojeżdżają w 35 minut powiedzmy. A jak się mieszka w sopocie to masz i bliżej do gdańska i do gdyni, po środku. Jedziesz do pracy do Gdańska a do kościoła do Gdyni.
Tylko tak:
-dlaczego ma tak mało mieszkańców skoro taki fajny. czemu sie z gdyni czy gdanska nie
-dlaczego ma tak mało mieszkańców skoro taki fajny. czemu sie z gdyni czy gdanska nie przeprowadzą do sopotu?


@bez_pracy_brak_kolaczy: bo ma inny typ zabudowy. Nie ma tam żadnych bloków (wszystko niskie, kameralne) no i jest droższy.

ceny w sklepach i usług


@bez_pracy_brak_kolaczy: a teraz Ci nie powiem bo nie ma mnie tam :P

jaki rodzaj ludzi mieszka, jaki przekrój, są młodzi jacyś? banany pewnie


@bez_pracy_brak_kolaczy: starzy, nowobogaccy oraz średniacy
Każde miasto obserwuje pełno ludzi, używając tagów tych miast wołasz kilka k użytkowników.


@mr_onion: no i? przecież o to chodzi. skoro ktoś jest zainteresowany i mieszka ma wiedze z danego miasta to jego udział w tych tematach jest wskazany, choć nieobowiązkowy. a nikogo nie zmuszałem żeby zapisywali się do jakiegoś tagu. zresztą jakoś nie wierzę w te kilka k ludzi, skoro tyle ich jest to czemu tak mało odpowiedzi?

Po raz
@bez_pracy_brak_kolaczy: To się robi nudne! Wołasz kilka tysięcy osób, ale masz mało odpowiedzi, bo nikt nie wie, jakie miasto powinieneś wybrać. Użyj google, poczytaj opinie.
Wiesz na jakiej zasadzie ja wybrałem miasto? Nie za daleko i nie za blisko domu rodzinnego. Polecam iść na żywioł. Nie spodoba Ci się? Zmień po roku.
@saja88: Jak można być tak naiwnym. Od wczoraj jesteś w internecie?

te całe czarnolisty powinny być usunięte z wykopu i zajmę się lobbingiem tego.

to nie jest troll twoim zdaniem?