endurodogruzji #motocykle #gruzja
Dziś wybraliśmy się do omalo, aby tam dojechać trzeba wjechać około 2800m. Niestety za przełęczą leżał śnieg głęboki miejscami na im. Nie dało się dalej jechać.
Droga zdecydowanie trudniejsza i bardziej niebezpieczna niż do szatili. Pionowe przepaście niczym nie zabezpieczone sięgające 100-300m.
Droga kamienno błotna. Ciągle mogą od wodospadów i topniejących śniegów. Tutaj minimum to już SUV z napędem na 4 koła.
A odnośnie #rower da
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#endurodogruzji #motocykle #pies #zwierzaki

Wczoraj jadąc terenem goniło nas kilkadziesiąt psów pasterskich. Takich po 40kg wagi. Gruzini mają ogólnie w------e jak cię pies goni. A nie zawsze w terenie jest gdzie skręcić albo jak przyspieszyć. Zazwyczaj się nieda.
Sposób na psa pasterskiego jest taki aby gdy siedzi na środku drogi lub łąki to jechać na niego on wtedy będzie zderonientowany.
mpetrumnigrum - #endurodogruzji #motocykle #pies #zwierzaki

Wczoraj jadąc terenem go...

źródło: 1000006026

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki jak działa abonnement na zooplus? Korzystacie?
Jeśli to włączę to co x tygodni będzie mi z karty ściągać odpowiednią kwotę i będzie automatyczne zamówienie?
Czy może to będzie mi dodawać rabat przy każdym kolejnym zamówieniu tego produktu w podanym czasie?
Co jeśli chciałbym zamawiać na 2 adresy?

#koty #psy #zwierzaki #zooplus
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JanPawelDrugiLechWalesaPierwszy: abonament to abonament czyli jak zamawiasz i tak każdego miesiąca to samo to włączasz abonament i co x tygodni ci samo zamawia te rzeczy, przy pierwszym zamówieniu zniżkę masz większą, a przy kolejnych standardowa chyba 5% czy jakoś tak. Ogólnie to możesz to w każdej chwili anulować, więc można po prostu nawet tylko raz sobie tak zamówić, żeby skorzystać ze zniżki albo i każdego miesiaca to uruchamiać jak się
  • Odpowiedz
https://pomagam.pl/d4g499?src=ctg Witam wszystkich wykopków :) Moja kotka zachorowała na FIP a leki są no dosyć drogie tzn 350 zł za jedną ampułke, jeśli przytyje za mocno może podskoczyć nawet do 7-8k za 84 dniową kuracje. FIP potwierdzony badaniami załączonymi w zbiórce. Bardzo was prosze o jakie kolwiek wpłaty. Nie zbieram na beznadziejny przypadek raka tylko na terapie potwierdzoną z 90%ową skutecznością. Pozdrawiam wszystkich ! #fip #koty #kot
aleksander-m2 - https://pomagam.pl/d4g499?src=ctg Witam wszystkich wykopków :) Moja k...

źródło: r3

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach