Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko148
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Ipsy

Ipsy

Dołączył 13 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 144584
  • Znaleziska 13812
  • Mikroblog 130772
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 88
Szybki_bill99
Szybki_bill99
wczoraj, 07:11:02
  • 23
Taki paragon znalazłem w internecie :) Okazało się, że jest to bar z zapiekankami do którego od czasu do czasu zaglądam, ale już nie będe. Sekciarstwo jest po każdej politycznej stronie i nie ma co tego wspierać #polityka
Szybki_bill99 - Taki paragon znalazłem w internecie :) Okazało się, że jest to bar z ...

źródło: 12

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 23 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 4
Nie jestem symetrystą,


@Szybki_bill99: no nie jestes. jestes zwyklym pisowcem tego typu benc.
Ipsy - >Nie jestem symetrystą,

@Szybki_bill99: no nie jestes. jestes zwyklym pisowce...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Elukubracja_dnia
Elukubracja_dnia
wczoraj, 08:38:38
  • 73
Wersja europejska( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rosja #rosjaplonie ##paliwo #ukraina #wojna #wideozwojny #swiat #ruskapropaganda
Elukubracja_dnia - Wersja europejska( ͡° ͜ʖ ͡°) 
#rosja #rosjaplonie ##paliwo #ukrain...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy wczoraj, 09:53:10 via Wykop
  • 1
@Elukubracja_dnia: you're gad demyt
  • Odpowiedz
Julek85
Julek85
24.06.2026, 13:28:08
  • 86
jakieś 10 lat temu zrobiłem oryginał, teraz pyknąłem w #blender :)
#tworczoscwlasna #voxele

trochę tez w sumie #pociagiboners
Julek85 - jakieś 10 lat temu zrobiłem oryginał, teraz pyknąłem w #blender :)
#tworczo...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 24.06.2026, 19:39:00 via Wykop
  • 0
@Julek85: zajebiste. jak sie robi takie rzeczy? sa jakies tutoriale na yt? nie wiem nawet jak szukac xd
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
23.06.2026, 08:27:32
  • 299
#polityka
Głupota Konfiarzy i Gasniczakow nawet w Afryce by była wysmiewana
fidelio-fidelio - #polityka 
Głupota Konfiarzy i Gasniczakow nawet w Afryce by była w...

źródło: 1000151755

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 23.06.2026, 10:30:48 via Wykop
  • 4
@fidelio-fidelio: typowa lavinka jest typowa xd. na wykopie tez ma konto. od lat na czarnolisto za tego typu szuryzmy.
  • Odpowiedz

91

Citizen Vigilante Uwego Bolla zakazany w Niemczech

Pokaż treści 18+

Citizen Vigilante Uwego Bolla zakazany w Niemczech

Film politycznie niewygodny, bardzo wręcz niewygodny. O samozwańczym mścicielu zabijającym przestępców imigrantów i tych którzy pomagają in zostać bezkarnymi w imię poprawności politycznej. Oskarżenia o bycie skrajną prawicą w standardzie.

opartyoszpadel
z
rozrywka.radiozet.pl
dodany: 23.06.2026, 00:16:52
  • 23
  • #
    uweboll
  • #
    film
  • #
    filmy
  • #
    cenzura
  • #
    niemcy
Ipsy
Ipsy 23.06.2026, 08:01:19 via Wykop
  • 0
obejrzalem film i niestety gniot.


@karol-lamb: przeciez to uwe boll, to czego sie spodziewales? xdd
enron
enron
enron
22.06.2026, 10:03:05
  • 90
44 279,09 - 32,71 = 44 246,385

Dotarł wąs do La Defąs ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dzień w dzień skwar, żar się leje z nieba - w cieniu 37°C, w Słońcu jakieś pincet stopni, w metrze temperatura powierzchni Słońca i wilgotność ze dwa miliony stopni. W telewizji tylko krzyczą Attention Canicule, pokazują ludzi desperacko taplających się w paryskich kanałach, a tymczasem ja włóczę rodzinę po rozgrzanym betonie, starając się
enron - 44 279,09 - 32,71 = 44 246,385

Dotarł wąs do La Defąs ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dzień w dz...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 22.06.2026, 13:59:02 via Wykop
  • 1
@enron: uwielbiam grande arche. piekny budynek
  • Odpowiedz
Ipsy
Ipsy 22.06.2026, 15:34:28 via Wykop
  • 1
robi skurczybyk wrażenie, też bardzo go szanuję


@enron: niestety zdjecia zupelnie nie oddaja jego wspanialosci
  • Odpowiedz
Ipsy
Ipsy 22.06.2026, 16:58:03 via Wykop
  • 1
@enron: ja tam lubie takie upaly xd. powodzenia w agitacji.
  • Odpowiedz
nieparzystokopytny
nieparzystokopytny
19.06.2026, 14:56:48
  • 285
#pcmasterrace Brać ten zestaw?
Pls, odpiszcie szybko!
nieparzystokopytny - #pcmasterrace Brać ten zestaw? 
Pls, odpiszcie szybko!

źródło: HLK1RQVXcAEnhYw

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 19.06.2026, 16:44:44 via Wykop
  • 26
@mesje_labul: codegen 6013 łobaben. polowa kompow w tej obudowie siedziala w tamtych czasach xd
Ipsy - @mesje_labul: codegen 6013 łobaben. polowa kompow w tej obudowie siedziala w t...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Ipsy
Ipsy 19.06.2026, 11:35:21
  • 2
#lekarz100k #afera
Ipsy - #lekarz100k #afera

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wybryk_natury
wybryk_natury
18.06.2026, 17:11:07
  • 90
#zlodziejskiewybryki
wybryk_natury - #zlodziejskiewybryki

źródło: IMG_3829

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 18.06.2026, 20:43:52 via Wykop
  • 1
"A na zakończenie, cieniuteńka jak opłatek czekoladka miętowa, lekka jak piórko"


@Marek_Tempe: no, fuck off. im full.
  • Odpowiedz
zeszyt-w-kratke
zeszyt-w-kratke
zeszyt-w-kratke
18.06.2026, 08:52:49
  • 104
#ukraina #heheszki #wojna #rosja #bekazpodludzi
Najnowsza technologia ze wschodu: mobilny radar biotyczny stworzony z rodowitego rosjanina pochodzącego z tadżykistanu. Potrafi wykrywać nisko i wolno lecące drony w obszarze o średnicy do 5 km. Ustawiasz takich kilku i palcem wskazują nadlatujące drony które należy zestrzelić. Czas reakcji zależny od zawartości alkoholu we krwi. Jak widać rosja już nam odjechała a w UE mamy
zeszyt-w-kratke - #ukraina #heheszki #wojna #rosja #bekazpodludzi
Najnowsza technolog...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-18 o 10.44.32

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 18.06.2026, 09:56:00 via Wykop
  • 1
@zeszyt-w-kratke: jeszcze jedzenie ostrych chrupkow xd
  • Odpowiedz
Historycznygagatek
Historycznygagatek
17.06.2026, 14:01:17
  • 254
Drugi najgorszy dzień w życiu, zaraz po śmierci najbliższej osoby.
Właśnie się człowiek dowiedział, że musi odpuścić pracę i swoją pasję, że musi zostawić wszystko co uwielbia. To co daje siłę i piniondz do życia, przewodnictwo górskie, fotografia w terenie. Powodem jest otrzymany wyrok - nowotwór. Nie wiedziałam, że można wpaść w taką panikę, po usłyszeniu diagnozy, a jednak. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Człowiek uczy się całe życie...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 17.06.2026, 20:17:13 via Wykop
  • 1
@Historycznygagatek: Liu Cixin - Wspomnienie o przeszłości Ziemi. nihilizm kosmiczny na najwyzszym poziomie.
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
17.06.2026, 12:17:08
  • 232
Widziałem rzeczy, w które wy, ludzie, byście nie uwierzyli. Statki szturmowe w ogniu u wybrzeży Oriona. Widziałem promienie kosmiczne migoczące w ciemnościach w pobliżu Wrót Tannhäusera.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
splinter96 - > Widziałem rzeczy, w które wy, ludzie, byście nie uwierzyli. Statki szt...

źródło: 1000030390

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 17.06.2026, 13:33:40 via Wykop
  • 1
@splinter96: all those moments will be lost in time like krzyz in krzaki. time to pee.
  • Odpowiedz
LoginZajetyPrzezKomornika
LoginZajetyPrzezKomornika
17.06.2026, 09:03:14
  • 14
Zaatakowano wczoraj polskich patriotów z Polski na drozdze krzyżowej przez gestapowskie Niemcy, Bąkiewicz umierał w męczarniach, będzie beatyfikowany, ale najważniejsze pytanie teraz, to GDZIE JEST KRZYŻ?

#bekazprawakow #bekazpisu #bekazpatologii #polityka #heheszki #niemcy
LoginZajetyPrzezKomornika - Zaatakowano wczoraj polskich patriotów z Polski na drozdz...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 17.06.2026, 12:06:55 via Wykop
  • 0
@LoginZajetyPrzezKomornika: kto ci buty ukradl?
  • Odpowiedz
Ipsy
Ipsy 16.06.2026, 19:19:27
  • 6
#mecz #heheszki
Ipsy - #mecz #heheszki

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

first
first
16.06.2026, 10:31:44
  • 12
Szkoda, że ten goacik już nie trenuje Senegalu, bo wyczuwałbym dziś kontyunację dobrych memów i sporo roboty dla @vorky
#mecz
first - Szkoda, że ten goacik już nie trenuje Senegalu, bo wyczuwałbym dziś kontyunac...

źródło: 19673ee94e2a096af916ca892e7bcd5f

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 16.06.2026, 12:36:08 via Wykop
  • 0
@TytanowyOdpyt: a to nie rudi garcia? kojarze go z romy.
  • Odpowiedz
Ipsy
Ipsy 16.06.2026, 13:08:33 via Wykop
  • 1
@TytanowyOdpyt: w sensie ze sikorski? xd
  • Odpowiedz
Ipsy
Ipsy 16.06.2026, 14:00:56 via Wykop
  • 0
no podobny trochę ( ͡° ᴥ ͡°)


@TytanowyOdpyt: to pewnie przez krawat
  • Odpowiedz
vorky
vorky
15.06.2026, 20:57:16
  • 115
Zatańczmy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz #meczgif #mundial #mundial2026
vorky - Zatańczmy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#mecz #meczgif #mundial #mundial20...

źródło: replay2026-06-1522-56-33-765

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 15.06.2026, 22:55:39 via Wykop
  • 0
@ptt_: po chuju fest
  • Odpowiedz
vorky
vorky
15.06.2026, 20:56:01
  • 132
Bez faulu Panie sędzio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #meczgif #mundial #mundial2026
vorky - Bez faulu Panie sędzio ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #meczgif #mundial #mundial2026

źródło: replay2026-06-1522-54-39-4

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 15.06.2026, 22:52:00 via Wykop
  • 3
@vorky: mial zniknac, rozplynac sie w powietrzu, czy o c--j ci chodzi?
  • Odpowiedz

564

Stworzyłem port gry "Wacki: Kosmiczna rozgrywka"

Stworzyłem port gry "Wacki: Kosmiczna rozgrywka"

Pamiętacie Wacki: Kosmiczna rozgrywka" z 1998? Napisałem do tej kultowej polskiej przygodówki silnik od zera reverse engineering oryginału i reimplementacja w C/SDL2, bez emulacji. Gra śmiga natywnie na PC, Miyoo i PortMasterze, da się przejść w całości. W planach więcej konsol :D

smallbuddha
z
mszula.github.io
dodany: 12.06.2026, 14:30:18
  • 149
  • #
    gry
  • #
    retrogaming
  • #
    przygodowki
  • #
    handheld
  • #
    konsole
  • #
    ciekawostki
Ipsy
Ipsy 14.06.2026, 11:27:58 via Wykop
  • 3
(bo w samochodach masz dętkę XD)


@PepikPL: w maluchac byly kola z detkami. w elegantach juz chyba bez, ale nie pamietam dokladnie.
Nacho_Libre
Nacho_Libre
14.06.2026, 06:24:24
  • 23
#sluchamzlastfm #sluchamzlastfm2 #muzyka #spotify #lastfm

Dzień dobry,

W ten niedzielny poranek zapraszam do cotygodniowego Waszego zestawienia najczęściej słuchanych albumów w serwisie last.fm w kończącym się tygodniu.

Słucham
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ipsy
Ipsy 14.06.2026, 09:42:33 via Wykop
  • 2
@Nacho_Libre:
Ipsy - @Nacho_Libre:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >
  • do 300 znaków

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.02.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.05.2013

    Gadżeciarz
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 02.02.2021

    Pozytywnie Zakręcony
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking