@Shedew nawet sobie nie wyobrażam co gościu co to spowodował ma teraz w głowie. Ciekawe czy teraz on będzie płacić do końca życia za naprawę tych samochodów, czy firma pokryje koszta. To trzeba być kretynem żeby tak zrobić xD
  • Odpowiedz
Hejtuję policję za nieumiejętne działania w celu odnalazienia 14-latki na widoku w centrum miasta, mającą przy sobie komórkę.

A para policyjnych pał potrafiła na dosłownie pustej ulicy dosłownie wyskoczyć z krzaków, by chcieć wlepić mi mandat za brak maseczki na dworze. A gdy odmówiłem, to w 3 minuty zdążyła przyjechać kabaryna z kolejnymi trzema fajfusami.

#policja #polska #wypadek #andrychow #zalesie #koronawirus
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Policja gdy trzeba szukać zaginionej 14-latki leżącej gdzieś w śniegu na mrozie: Ale to trzeba na spokojnie, Pan chwilę poczeka. A czy córka się gdzieś nie k---i przypadkiem? Czy nie uciekała wcześniej? A może sobie hehehe po galerii gdzieś chodzi, wie Pan. Nie? No dobra, pan jedzie do domu, przygotuje jakieś ubrania co to pies tropiący będzie mógł jej szukać. Odezwiemy się. Pan się tak nie denerwuje.

Policja gdy trzeba pilnować domu
enzojabol - Policja gdy trzeba szukać zaginionej 14-latki leżącej gdzieś w śniegu na ...

źródło: b050e367-5277-4b57-8d6b-abdf9270cfe6_f1400x900

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 699
@Felixu_enjoyer: Wiesz ile to roboty przy takim gwałcie? Szukanie sprawcy, przesłuchania, zabezpieczanie miejsca zdarzenia. A tu złapali groźnych bandytów na miejscu zdarzenia więc nie ma co się im dziwić...
  • Odpowiedz