Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Fajny mam stolicek?
.
.
.
.
#gimbynieznajo #wykop30plus #lata90 #muzyka #nostalgia #meble #stolarstwo #kasetamagnetofonowa #wykop40plus #retro #kiedystobylo
.
.
.
.
#gimbynieznajo #wykop30plus #lata90 #muzyka #nostalgia #meble #stolarstwo #kasetamagnetofonowa #wykop40plus #retro #kiedystobylo
źródło: salonik
Pobierz@Dwudziestydrugi to już lepiej n#%#%ć na ten stolik - jak się lubi crapy
6
List od czytelnika troche #heheszki a trochę #zalesie
List od 40 letniego czytelnika troche #heheszki a trochę #zalesie.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- 571
źródło: GDOorteWkAA_4Z2
Pobierz@niecodziennyszczon: podgrzewacz do butelek z mlekiem.
konto usunięte via Wypiek
- 216
- 1

- 3
Halo #wykop30plus i #wykop40plus jakie są Wasze guilty pleasure ubiegłego tysiąclecia? Bo jak zacząłem pisać ten wpis to serio milion kawałków mi do głowy przychodziło, ale jednak zapoczątkuję jednym:
#muzyka
#muzyka

- 177
Dzień dobry, żegnam #wykop30plus, #wykop30club i witam #wykop40plus....
....za kim jestem w kolejce na kolonoskopie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
....za kim jestem w kolejce na kolonoskopie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: Zrzut ekranu 2023-12-07 215419
Pobierz- 33

- 92
Właśnie wróciłem z pierwszej wizyty córki lvl3 u dentysty. 5 zębów mlecznych do leczenia z próchnicy. Zapłaciłem 200 zł, żeby się dowiedzieć, że muszę wydać jeszcze 2,5k. Na serio to tyle kosztuje czy ja akurat wybrałem drogiego dentystę? (taki dobrze oceniany, dla dzieci). Ktoś ma doświadczenia w tym temacie? #wykop30plus #wykop40plus #dentysta #dzieci
źródło: temp_file56396818699815088
PobierzJedna z najlepszych książek mojego dzieciństwa. Kto miał daje plusa
#wykop30plus #lata90 #lata80 #ksiazki #nostalgia #boomer #dziecinstwo #wspomnienia #wykop40plus
#wykop30plus #lata90 #lata80 #ksiazki #nostalgia #boomer #dziecinstwo #wspomnienia #wykop40plus
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz@Zady_i_walety: i jeszcze to:
źródło: as3ee2d713484190030a48df10d143
Pobierz#wykop50klub #wykop40plus #muzyka
Posłuchajcie, w życiu niektórych ludzi przychodzi taki czas gdy zaczyna się słuchać muzyki i przykładać do niej wagę. Zwykle następuje to za młodu i płynnie, stopniowo przestaje mieć znaczenie, zwykle wtedy gdy stajemy się młodymi dorosłymi i zaczynamy sobie układać życie. No ale życie się układa i znów się słucha radia, tym razem pijąc poranną kawkę albo spędzając czas w korkach. Tylko że
Posłuchajcie, w życiu niektórych ludzi przychodzi taki czas gdy zaczyna się słuchać muzyki i przykładać do niej wagę. Zwykle następuje to za młodu i płynnie, stopniowo przestaje mieć znaczenie, zwykle wtedy gdy stajemy się młodymi dorosłymi i zaczynamy sobie układać życie. No ale życie się układa i znów się słucha radia, tym razem pijąc poranną kawkę albo spędzając czas w korkach. Tylko że
@aarahon: Aż 40plus do tego trzeba? U mnie to zaczęło się po 30 pojawiać i to zdecydowanie przed "ułożeniem sobie życia" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@aarahon: Na mój chłopski rozum to w skrócie im więcej jednego kawałka słuchasz tym stają się silniejsze powiązania neuronowe w mózgu dla tego kawałka i podobnych. A wiadomo że im człowiek starszy tym większa niechęć do uczenia się nowych rzeczy. Niestety czasem trzeba się trochę pozmuszać do słuchania nowej muzyki, żeby ją docenić.
46
Włochy: matka uzyskała w sądzie nakaz eksmisji 40-letnich synów bamboccioni

Mieszkanka północy Włoch, zmęczona obecnością w domu dwóch synów w wieku 40 i 42 lat, uzyskała sądowy nakaz ich eksmisji. Wcześniej bezskutecznie i bardzo długo nakłaniała ich, by się usamodzielnili. Zdesperowana poprosiła o pomoc sąd.
z- 6
- #
- #
- #
- #
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
36 lvl here. Też macie wrażenie bycia coraz mniej bystrym z upływającym wiekiem? Nigdy nie miałem dobrej pamięci jako takiej, ale mam wrażenie, że te 15 lat temu byłem zdecydowanie bardziej elokwentny i miałem bardziej rozbudowane słownictwo. Do tego jak spojrzałem się na jakiś schemat albo wykres to od razu go rozumiałem. Dzisiaj 5 minut potrzebowałem na zrozumienie wykresu opisującego prostą zasadę połowy wieku + 7
#wykop30plus
36 lvl here. Też macie wrażenie bycia coraz mniej bystrym z upływającym wiekiem? Nigdy nie miałem dobrej pamięci jako takiej, ale mam wrażenie, że te 15 lat temu byłem zdecydowanie bardziej elokwentny i miałem bardziej rozbudowane słownictwo. Do tego jak spojrzałem się na jakiś schemat albo wykres to od razu go rozumiałem. Dzisiaj 5 minut potrzebowałem na zrozumienie wykresu opisującego prostą zasadę połowy wieku + 7
#wykop30plus
źródło: cdff897d7ad2654e9f0c332f0223c42f
Pobierz@mirko_anonim: zdarza sie ze jakaś mysl rpzeleci przez głowę, za chwilę kolejna i do tej pierwszej juz nie moge wrocic mimo ze to bylo 5 sekund temu. Strasznie wkurzajace uczucie.
36 lvl here. Też macie wrażenie bycia coraz mniej bystrym z upływającym wiekiem?
@mirko_anonim: Tak, im jesteś starszy tym masz zwyczajnie mniej okazji rozmawiać i przebywać w naprawdę światłym środowisku - jesteś już "zastały" w tym co znasz, porównujesz się do swoich starych znajomych, albo do współpracowników z którymi pracujesz od n lat i przy nich wyglądasz na kozaka ale to tylko iluzja.
Wystarczy, że kiedyś uda Ci się wypłynąć
- 40
konto usunięte via Wykop
- 16
@Simple-Man: WY JAJOCHLEBKI JECIE NA SŁODKO? BOGA SIĘ BÓJCIE
źródło: tosty_9
Pobierz@mazaken: chodzi mi o różnice składników a nie ideologiczne. Btw francuskie tosty nazywają się "pain perdu" czyli stracony chleb - więc pochodzenie jajochlebki i tosty francuskie mają najprawdopodobniej to samo
- 161
Za dzieciaka u mnie w bibliotece była taka gruba książka z zabawami dla dzieci. I był tam przepis na chleb w jajku, nazywali to "przysmak giermka", czyli takie jedzenie dla biedoty. jakieś 2 lata później w tv zobaczyłem, że nazywają to tosty francuskie. I byłem jak ten dzieciak z reklam cukierków, "poczułem się jak ktoś naprawdę wyjątkowy". #gotujzwykopem #wykop30plus #wykop40plus
@toodrunktofuck: wiem, że się p-----------m, ale giermek, jako przydupas rycerza, czyli szlachty, raczej do biedoty nie należał.
- 129
@toodrunktofuck: wiem, że się p-----------m, ale giermek, jako przydupas rycerza, czyli szlachty, raczej do biedoty nie należał.
@atteint: człowieku, ja miałem wtedy 5 lat, każdy oprócz króla, rycerza i księżniczki był dla mnie plebsem.
@ThomasPol teraz to potrafię zrobić z różnymi dodatkami. Człowiek się jednak czegoś przez te 30 lat nauczył.
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hello #pieniadze #finanse #wykop40plus Mam milion na koncie i chęci do pracy przy samochodach. Samochody to moja pasja.
Przychodze z pytanie czy biznes o szerokim zakresie usług jest rentowny. Dla mnie jest. sprawdzian i po roku ocena czy z początkowymi 55k € na start da się utrzymać na rynku w następnym roku drugim. Początkowo wychodziło mi tylko 3600 miesięcznie i gdyby przyszło zapłacić
Hello #pieniadze #finanse #wykop40plus Mam milion na koncie i chęci do pracy przy samochodach. Samochody to moja pasja.
Przychodze z pytanie czy biznes o szerokim zakresie usług jest rentowny. Dla mnie jest. sprawdzian i po roku ocena czy z początkowymi 55k € na start da się utrzymać na rynku w następnym roku drugim. Początkowo wychodziło mi tylko 3600 miesięcznie i gdyby przyszło zapłacić
ciezko sie to czyta. Masz jakies ADHD? Jak stawiasz kwoty w Euro, to zakladam, ze nie w polsce ten biznes chcesz prowadzic. Wiec nie wiem jakiej odpowiedzi sie spodziewasz? Ze ktos Ci z fusow wywrozy czy stac Cie na ten biznes, jak nie znamy realiow zachodnich rynkow. probuj
@mirko_anonim Nie ma sprawy, obczaj wymianę szyb i blacharkę, bo na tym było największe przebicie. Plus jak pracownik przy polerowaniu uszkodzi lakier lub przestawiając auto zawadzi o bramę, to nie będziesz mocno w plecy. Jeśli znasz się na handlu autami, to wszystko łączysz razem, bo klient kupując od ciebie wie że kupuje sprawdzony samochód. Zobacz jak radzi sobie konkurencja, siedząc przed ich lokacją cały dzień będziesz wiedział ilu mają klientów i
- 1
#pytaniedoeksperta #zwiazki #ankieta Proszę szanownych ekspertów o wypowiedzenie się. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wykop30plus #wykop40plus
Czy po 35+ roku życia da się wrócić na rynek matrymonialny.
- Da się - jak jesteś laską 28.3% (34)
- Nie da się 12.5% (15)
- Może się da, ale tylko niektórym 35.8% (43)
- Daj Pan spokój 3.3% (4)
- A po co wracać? 20.0% (24)
@RitmoXL jak jestes laska? W średnim wieku to raczej faceci maja wieksze powodzenie niz kobity przy czterdziestce
@M83_: Na związki, swoje i innych. Jasne, że to jakaś tam bańka, ale skądś doświadczenia trzeba brać, a internet to złe miejsce. ;) Widziałem wiele świetnych zdjęć na fejsbuku, natomiast stabilizacji w tym wszystkim prawie żadnej.
źródło: temp_file3176375917881386282
PobierzDzień dobry. Chciałem się zameldować. Przepraszam, że zwlekałem ponad rok. Jeżeli bedzie jakaś kara, to przyjmę z pokorą. Komu tu się kupuje kwiaty, żeby wszystko było w porządku?
#wykop40plus
#wykop40plus
@Senior_Mordino: Bez kwiatów proszę. Karton Voltarenu przyniesiesz na zebranie i będzie ok.
@Senior_Mordino wreszcie poczujesz czym jest życie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Powiedzonka na nowej drodze życia ( ͡º ͜ʖ͡º)
Powiedzonka na nowej drodze życia ( ͡º ͜ʖ͡º)



































@getin: Oni to by tak chcieli, żeby wszyscy ci samotni niedymający faceci to byli nieudacznicy głosujący na Konfę. Pasowałoby im do ich czarno-białej kolorowanki.