Wpis z mikrobloga

@cooles: aż mi się przypomniało moje największe osiągnięcie w tym temacie: jebitna, trzydrzwiowa szafa z lustrami #!$%@? mujami składana samodzielnie, odwalałem niezłe fikoły żeby ją złożyć, ale dałem radę ()
  • Odpowiedz
@bialy100k: no ziom generalnie z montowaniem mebli nie mam kompletnie problemu bo przez moje kilkadziesiąt lat życia to w ch*j się namontowałem, ale ta był #!$%@? wielka jak behemoth to i jestem z tego dumny. W instrukcji było napisane, że do montażu potrzebne jest 10 osób i dwa podnośniki
  • Odpowiedz
@cooles tak bardzo mój mąż xD

Za każdym razem jak mamy coś składać jest ten sam schemat:
1. Ja mówię, że złożę.
2. On zaczyna składać sam bo wjeżdża mu to na ambicje
3. #!$%@? się na wszystko, nie wychodzi mu
4. Ja zaczynam z nim składać, jeszcze bardziej się #!$%@? bo nagle wszystko wychodzi XD
  • Odpowiedz
@Filipiak20: to złóż sobie regałek stalowy co to według instrukcji montuje się 15 minut, bo na zatrzaski xD
Tu podnosisz, tam wyskakuje. Tam dociskasz, to ówdzie się wypina xD
  • Odpowiedz
@malinq: znalazłem wreszcie perfekt instrukcję oraz meble na amazonie, lepsze niż ikea jakas chinska marka za grosze a pakuja jak iphona
  • Odpowiedz
@cooles: zgadzam się kupiłem piaskownicę, instrukcji brak jak dosłali to się nie zgadzała brak wkrętów , brak takich elementów jak w instrukcji :(
  • Odpowiedz
@Filipiak20: składałeś jakikolwiek mebel w życiu inny niż z ikei? bo te z ikei to rzeczywiście mają instrukcje jasne a elementy są dobrej jakości, ale we wszystkich innych sieciówkach i markach bez nazwy co chwile trafiają się takie rzeczy jak:
- otwory nawiercone w złych miejscach
- zła kolejność montażu w instrukcji
- dodane złe elementy montażowe, np za duże / za małe wkręty
- czarnobiałe obrazki bez wyróżników pozwalających rozpoznać
  • Odpowiedz
@cooles: kupisz z ikea bedzie ok, jak od jakiejs noname firmy to nic nie bedzie pasować, nie rozpoznasz elementów i bedzie trzeba wiercić/kleić itd..
  • Odpowiedz
@cooles z doświadczenia wiem, że ten obrazek to żaden mem tylko zdjęcie dokumentalne. Wiem też, że technolog rysujący instrukcje montażu ma nie jeden gwóźdź w mózgu.
  • Odpowiedz
  • 1
@mk321: @xevske Jaka instrukcja? Jaka ikea? :DD Normalnie, ładna szafka z drewna, z odzysku, trzeba ją było trochę przerobić, ponawiercać otwory, spasować, zamontować zawiasy i to całe gówno... Myślałem, że postradam zmysły. xD
  • Odpowiedz