Wpis z mikrobloga

Halo czy mnie słychać? Otóż byliśmy z żoną dzisiaj na drugiej wycieczce organizowanej przez #pttk i powiem Wam, że całkiem fajna sprawa. Niby możemy chodzić sobie sami po górach, ale w grupie i z przewodnikiem to jakoś inaczej :) Szkoda tylko, że pomimo tego, że żona jest team #wykop30plus a ja #wykop40plus to zawsze zaniżamy średnią wieku xD Fajnie by było pochodzić też przy okazji z kimś w podobnym wieku. To nie zmienia faktu, że dzisiejszy trip był bardzo fajny, jeden z Panów przewodników targał ze sobą kamienie w plecaku żeby pokazać różne rodzaje skał wulkanicznych/metamorficznych/itedeitepe i robił prelekcje o zlepieńcach ;) Drugi Pan przewodnik to był w ogóle przekot - ziom miał 72 lata a serio miał taką formę jak 50/60 latek - mogliśmy pogadać z nim o AI, o kosmosie i innych ciekawych rzeczach :) Kurczaki, tylko pozazdrościć takiej formy ciała i umysłu :)
Cały spacer miał chyba z 15 kilometrów, więc był chillerkowy, ale i tak było super :)
#walbrzych #turystyka
ps. na zdjęciu widok z Trójgarbu co ma pięć garbów ;)
acidd - Halo czy mnie słychać? Otóż byliśmy z żoną dzisiaj na drugiej wycieczce organ...

źródło: IMG_20240615_113232233

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@PoznanskaSzneka: no to akurat się nie dziwię :P zwłaszcza, że trzeba tempo dostosowywać, ale tak jak pisałem - po prostu fajna odskocznia i spróbowanie czegoś nowego :)
  • Odpowiedz