via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Izaj 10:5-19: "Biada Asyryjczykowi ( #ateizm ), lasce mojego gniewu, w którego ręku jest rózga mojej zawziętości. Poślę go przeciwko narodowi niegodziwemu i przeciwko ludowi mojego gniewu ( #chrzescijanstwo #wiara #katolicyzm ) powołam go, aby brał łup i grabił, i podeptał go jak błoto na ulicy. Lecz on nie tak sądzi, a jego serce nie tak myśli, bo umyślił w swoim sercu zniszczyć i
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
@Matula11 Nie jestem osobą wierząca. Ale dziś jest 13 okrągła rocznica śmierci mojej ukochanej babci, która mnie wychowała. Masz moje psychiczne wsparcie. Trza się pozbierać, choć łatwo nie będzie. Mnie zajęło dobry rok. Pielęgnuj wspomnienia.
  • Odpowiedz
@Adom007:

"Po pierwsze, chcę podziękować mojemu Panu i Wybawicielowi, Jezusowi Chrystusowi. Powiedziałem, że ci, którzy wyrządzą mi zło, nie będą szczęśliwi. Powiedziałem, że ci, którzy stoją w ciemności, nigdy nie mogą wejść do światła. Chwała jednemu Bogu Jezusowi Chrystusowi. Po drugie chciałbym zrobić wielkie oklaski dla Deontaya Wildera, naprawdę pokazał dziś serce do walki godne czempiona. Trafiłem go czystym prawym i powaliłem na deski, wrócił do walki w siódmej rundzie.
  • Odpowiedz