Szczęść Boże.
Przypominam że w trakcie Wielkiego Postu każdy uczestnik tagu #mikromodlitwa, oraz każdy kto ma chęci,dobre intencje i zapał, może wziąć udział w akcji modlitewnej, której intencją będzie ofiarowanie portalu wykop.pl oraz jego użytkowników opiece Matki Bożej.

Jak to będzie wyglądać?

Każdy uczestnik, w dowolne, wybrane przez siebie dni - kiedy będzie miał czas w trakcie trwania Wielkiego Postu - odmówi przynajmniej jedną dziesiątkę różańca w tej intencji. Przypominam, że
dendrofag - Szczęść Boże.
Przypominam że w trakcie Wielkiego Postu każdy uczestnik t...

źródło: comment_1614024257zeTt7Mg5bP8CDXwoZipruH.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jak wyglądają wasze doświadczenia związane z aktem apostazji?

Ja miałam dwa i szykuje się do trzeciej próby.

Za pierwszym razem proboszcz wyrzucił mnie z biura i nie przyjął ode mnie dokumentów bo uznał, że na pewno mam sfałszowany dowód osobisty i mam w---------ć (mało asertywna byłam).

Za
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ordo_Publius: nie z tej strony dostana to z innej
Po co mam się blaznic przed proboszczem i prosić go o cokolwiek?
Nie chodzę od kilku ładnych lat, córki nie ochrzciłem ślubu nie biorę. I wystarczy.
  • Odpowiedz
Kościół w zasadzie już się rozpadł i żadnej duchowości w nim nie ma; będąc ściślejszym to duchowość skończyła się już parę lat temu, zostały tylko mury. Ten etap ludzkość ma za sobą. Oczywiście fakt dezintegracji doktryny kościelnej musi być przyjęty do świadomości zarówno wśród wyznających jak i głoszących co niewątpliwie następuje, finalnie przyjmując ostateczny wyraz całkowitej rezygnacji archaicznej idei. Kwestia czasu ale to już się stało.
#kosciol #przemyslenia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Moi rodzice są religijni, choć w sumie sam nie wiem. Jedynie to chodzą do kościoła co niedziele i w jakieś święta. Jak się możecie domyśleć rykoszetem dostaję ja, od gówniaka wysyłali mnie do kościoła. Pomijając niedziele i święta, także w majówki/czerwcówki/październikówki/drogi krzyżowe. Jako nygus nie miałem nic do gadania. Czas płynął i płynął, a ja nabierałem coraz większej niechęci do tej instytucji. Od pierwszych ławek jako młodzian, do bramy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mnik1: Ten pokazowy religijny fanatyzm już doprowadził do ograniczenia aborcji, już zaczynają kampanię przeciwko rozwodom, serio chcesz olać ten ich pokazowy, religijny fanatyzm? To niebezpieczna mafia, finansowo jak i społecznie.
  • Odpowiedz
  • 36
@mnik1: No ale właśnie ten fanatyzm nie jest pokazowy, skoro właśnie praktycznie zakazał aborcji w Polsce, finansuje jakieś billboardy w całym kraju i ewidentnie teraz dąży do zakazania rozwodów w naszym kraju. No i mają teraz dodatkowe punkciki na uniwersytetach dzięki Czarnkowi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 5
Cześć, od kilku miesięcy praktykuję buddyzm. Jest to mała grupa na Śląsku. Mam pytanie, czy kwestia składek powinna być dobrowolna, czy raczej to obowiązek? Składki idą na wynajem miejsca gdzie się spotykamy i cześć pewnie na inne koszty działania zgromadzenia. Mam dopiero pierwszą rangę, więc nie chcę się wychylać i wolę się upewnić :) Dzięki za pomoc! #buddyzm #wiara #religia #pytanie
Wade94 - Cześć, od kilku miesięcy praktykuję buddyzm. Jest to mała grupa na Śląsku. M...

źródło: comment_1613822914Jp7obSwLSwBgpQB84H7C9c.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie do katolików:
Czy jeśli pojawiłyby się niepodważalne dowody na to, że Allach jest jedynym prawdziwym Bogiem,

#neuropa #4konserwy #religia #kosciol #katolicyzm #wiara

Zmienił/ła byś wiarę?

  • Tak 16.3% (67)
  • Nie 9.7% (40)
  • Odklik dla niewierzących / niewiedzących / innych 74.0% (305)

Oddanych głosów: 412

  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach