Po pierwsze – krew...No dobrze, tylko że krew, którą Jezus na tym krzyżu przelał, była też Jej krwią.

@marcin-krolik:

oraz krwią Hellego, Lewiego, Mattata, Melchiego, Jannaja....Adama.

Czy Maria, gdyby dziś żyła „wynosiłaby na piedestał” jakiegokolwiek człowieka. Czy kierowałaby swoje modlitwy do kogoś innego niż Bóg? Czy taka postawa zgodna była z jej wartościami?
  • Odpowiedz
Ma ktoś może pomysł na prezent dla babci na 87 urodziny? Babcia to typowa, staroświecka babcia mieszkająca na wsi. Ogólnie wierzy w Boga, zioła, robiła kiedyś na drutach i takie tam... Babcia ma bystry umysł ale ciało już nie te i raczej porusza się dość mało. Totalnie nie mam pomysłu co jej bym mógł kupić. Budżet 100zł
#kiciochpyta #pytanie #prezent #urodziny #wiara
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ROCKNROLLLA: kijki do chodzenia, torebkę, masażer, ciśnieniomierz, fotel bujany, puszysty koc, koc z rękawami, zestaw do robienia nalewek, wyjazd z wnuczką do Lichenia.
  • Odpowiedz
@Nemo24: no nie wiem, po pierwsze był w uniformie, a po drugie jako zakonnik powienien mieć własne rozumienie dogmatów zgodne z nauką KRK. Zwykły Janusz może mieć własne rozumienie dogmatów, ale jak je ma to idzie do księdza który powinien mu sprawę jednoznacznie wyjaśnić.
  • Odpowiedz
@siedem_zyczen: moim zdaniem Dawid Mysior go dobrze podsumował: Langusta to już potężna firma do zarabiania pieniędzy, więc produkuje content, który się dobrze sprzedaje (tak jak Ekipa), w tym wypadku taki łagodny słodki McKatolicyzm dla widzów TVNu.
  • Odpowiedz
@pogop: Nie ogarniesz pogrzebu katolickiego bez pójścia do kancelarii parafialnej. Jeśli tam nie załatwisz formalności to nie będzie to pogrzeb katolicki.

A jeśli chodzi o to kto lepiej to... zależy od człowieka.
  • Odpowiedz
@pogop w wiejskich parafiach często jest tak, że zakład pogrzebowy zajmuje się transportem zwłok do kaplicy/kościoła a później na cmentarz, jeśli chodzi o wykopanie grobu to robi to lokalny grabarz, stąd takie opłaty mogą się pojawić
  • Odpowiedz
Mam koleżankę, która bardzo lubię, ale jest #swiadkowiejehowy... I nie może mnie "za bardzo lubię" , bo jestem niewierzący i wyznaje równość wszystkich religii.

Powiedziała mi, że nie długo będzie koniec świata :(.

Taka ładna dziewczyna, a tak zmanipulowana w swoich przekonaniach :(. Czasami myślę, że jestem dla niej testem na wiarę, przez co mi odrobinę dziwnie.

#religia #wiarawboga #wiara #jechowi
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powiedziała mi, że nie długo będzie koniec świata :(.


@ovation: o, znowu? Kilka razy już podawali konkretne daty, ludzie majątki wyprzedali bo co im po mieszkaniu jak koniec świata za 2 tygodnie.

Nie pykło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rino91: Jola odniosła się do artykułu https://www.facebook.com/szymanskajola/posts/332771298216507

Z tego co wiem to Jola jest osobą łaknącą atencji, więc nie zdziwiłbym się gdyby duża część tego co mówi była kłamstwem.

Najbardziej niewiarygodne w jej historii jest to, że ksiądz ją niby molestował na oczach kilkunastu osób (zarówno chłopaków jak i dziewczyn). To że nikt nie zareagował to jeszcze mogę uwierzyć. Ale nie mogę uwierzyć w to, że nikt nie stanął po
  • Odpowiedz