Czy w #uk nie ma opcji upoważnienia kogoś do konta w banku? Jedynie można zrobić joint bank account?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan Clarkson wyjaśnia dlaczego rowery są szkodliwe dla środowiska


@Atreyu: Patrząc na otyłość pana Clarksona można spokojnie założyć, że jest dwukrotnie groźniejszy dla środowiska jak szczupły kolarz, bo dwa razy więcej żre, dwa razy więcej produkuje śmieci i dwa razy więcej produkuje metanu oraz CO2 oraz nieśmiało wspominając jak truły jego programy bo spalin pewnie na tony.

Więc ten pan pomimo szacunku dla jego motoryzacyjnego dziennikarstwa jest idiotycznym przykładem jak
  • Odpowiedz
Mirki cz ktoś przerabiał wykorzystanie #iphone zakupionego w #uk i użytkowanie go w kraju? Działa czy są jakieś cuda z 5G? Pamiętam, jak przerabiałem temat z 12 Pro z USA to był z tym problem, ale może UK nie ma aż takich problemów? Mowa tu 14 pro.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andrew Carnegie - obraz znajdujący się w muzeum zorganizowanym w domu w którym się urodził w Dunfermline w Szkocji. Przemysłowiec, swego czasu najbogatszy człowiek na świecie. Ufundował 2500 bibliotek a także stypendium dla Marii Curie Skłodowskiej na uniwersytecie w Paryżu. Carnegie Corp zapewniło fundusze na powstanie programu Ulica Sezamkowa.
#uk #szkocja #historia #ciekawostki
pol-scot - Andrew Carnegie - obraz znajdujący się w muzeum zorganizowanym w domu w kt...

źródło: comment_1667030149JTzvW1VW5i7cTBXdLIOksC.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pol-scot: Co ciekawe Carnegie fundował biblioteki gdyż uważał, że dawanie pieniędzy albo podwyżki zostały by przez robotników przepite albo sprzeniewierzone w jakiś inny sposób.
  • Odpowiedz
Robił ktoś izolacje jakoś niedawno, ile wyjdzie zrobienie 3 pokojowego strychu?
#uk
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebuje zamowic troche #it rzeczy na przyszly tydzien do biura w #londyn w #uk - najlepiej tak, zeby na mnie czekaly, kiedy tam przylece.
Znam currys.co.uk - ale ostatnio jak probowalem zamowic, to sie okazywalo, ze trzeba dzwonic do Rajeshow i przeklepywac kazda transakcje osobno i placic rowniez osobno, wiec to jest jakis dramat.
Jakies inne sklepy z elektronika polecacie? Taki nasz Media Markt/Media Expert?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
No cóż, nie popisali się nowi zagraniczni studenci na IMBA xD Tylko dwie osoby 100% obecności, do wszystkich poniżej 85% idzie pierwsze ostrzeżenie że jak nie będą uczestniczyć w zajęciach to zgłaszamy ich do Home Office i będzie trzeba zrobić papa z Anglią.

Takie zasady od tego roku bo za dużo Hindusów (no i innych nacji ale Hindusów większość) do UK przyjeżdża pracować na czarno na wizie studenckiej, na full time podczas
MarianoaItaliano - No cóż, nie popisali się nowi zagraniczni studenci na IMBA xD Tylk...

źródło: comment_1666947966UTTUXbLGckf7IPTdlrYPGj.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bariery w międzynarodowym dostępie do rynku pracy to jest dokładnie ten sam poziom absurdu z którego śmiano w PRL-u.


@TheSilentEnigma: Zgadzam się w zupełności. Aczkolwiek z drugiej strony gdyby istniał całkowicie wolny rynek na całym świecie okazałoby się że na twoje miejsce w Januszeksie jest 20 hinudsów i 30 nigeryjczyków za odpowiednio połowę i 1/3 twojej pensji, bo pracodawca nie musiałby się bawić w wizy, zaproszenia i cały ten cyrk.
  • Odpowiedz
24 lata w UK,gowno praca czyli chef ale jakos mnie bylo na wszystko stac ...do paru tygodni temu. Zostawilem firme ktora placila 55k plus all the benefits bo za duzo stresu i powiedzialem sobie ze chche odpoczac czyli zarabiac mniej ale bez spin i to byl moj blad (tak ,wiem ze mozna wiecej ale ja pracuje w hospitality) Dostaje jakies smieszne 2400 na reke i nie wiem czy sie smiac czy plakac.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chef_r2r: Chyba Cię trochę poprzednia robota rozpieściła, 2400 na rękę to dobre sianko. Nie wiem jak chciałeś zarabiać mniej i utrzymać taki sam poziom wydatków, przemyślałeś to w ogóle? xD
Jak nie chcesz mieć spiny i sobie czilować nad morzem, to ogranicz wydatki, bo na bank jest z zego zjeżdżać.
  • Odpowiedz