konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#uk

Csesc,

Hurtownie wymagaja aby posiadac trading account i number. Wie ktos jak to uzyskac? Trzeba miec firme pod to?

Oraz jakie koszta sa?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wjazd na dziedziniec posiadłości House of Dun w hrabstwie Angus we wschodniej Szkocji wybudowanej przez rodzinę Erskine w 1743. Palacyk posiada wejścia z każdej strony ale wejście główne nie jest od dziedzińca ale z lewej jego strony, pozostałe prowadzą do ogrodu i na zielony taras (mogą służyć także jako wyjścia)
#uk #szkocja #historia #podrozujzwykopem
pol-scot - Wjazd na dziedziniec posiadłości House of Dun w hrabstwie Angus we wschodn...

źródło: comment_1667291665lhbMrkckcwzKfFL1PXK961.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gonzo91: ok, myślałem że da rade wysłać. Cena mimo wszystko ok.
W takim razie dzięki wszystkim tu zgromadzonym za pomoc. Widzę że to taki odpowiednik oliksowego Janusza i szkoda zachodu
  • Odpowiedz
Siema #uk #anglia
Potrzebuje cos kupić z eBaya ale nie ma wysyłki do Niemiec.
Jest ktoś kto pomoże mi to ogarnąć, oczywiście nie za darmo to będzie elegancko.
Płatność mogę zrobić przez PayPal

Dla zasięgu #emigracja
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie do osób zorientowanych w pracy w korporacjach big4/związanych z audytem/finansami.

Aplikowałem do jednej z dużych firm zajmujących się audytem/finansami/doradztwem biznesowym w UK na graduate scheme. Rozmowa przebiegła pomyślnie i do wybory mam dwie ścieżki - corporate finance albo audyt. Audyt wydaje mi się bezpieczną opcją i jestem dosyć dobrze zorientowany w zaletach i ograniczeniach tego wyboru. Z drugiej strony finanse wydają mi się ciekawszą opcją pod względem pracy w innych branżach
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@curiousboi: może nie ma tu po prostu zwyczaju zaglądania komuś w okno? zdaje się, że w skandynawii nie zasłaniają okien na znak, że nie mają nic do ukrycia i w domu nie dzieje się nic złego
  • Odpowiedz
@curiousboi: moim zdaniem to całkowicie normalne, ze nie chcemy by ktoś nam zagladal do domu, nie ma co tego tłumaczyç polactwem czy sowiectwem,

To oni mają dziwne podejście "nie mam nic do ukrycia" to co z tego mam moze jeszcze dupe pokazać albo stan konta?
  • Odpowiedz
Czy ktos tez ma płatności za prąd przez takie cos jak pendrive co sie doładowuje i nie dostał żadnej informacji o tych voucherach ze zniżka?
#uk
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#cardetailing #uk

Czesc wszystkim,

Szukam maszyny do prania siedzen samochodu, najlepiej nadajaca sie do uzytku jak firma. Czyli uzycie dosc czeste.

Musi
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to Wy się z rodaków śmiejecie, którzy biją brawo po wylądowaniu samolotu z setką ludzi na pokładzie a rodowicy Brytole biją brawo bo chłop wypchał auto
#uk #polska
a.....w - to Wy się z rodaków śmiejecie, którzy biją brawo po wylądowaniu samolotu z ...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach