Nasi Rodacy to jednak "szwarc" charaktery. Wsiada mi do uberka Anastasia i na powitanie mówi: do widzenia. Zdziwiłem sie, no ale ok nie takie "heloł" w uberku na powitanie juz padało. Jedziemy! Kończę kurs, wysiada i mówi: dzień dobry....

Nauczycielu tej Pani, shame on you!
#uber #taxi #truestory
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zamawiałem ubera dla mojej dziewczyny, kierowca kazał jej zadzwonić do mnie i zapytać czy chciałbym tańszy przejazd o 40 złotych (z 300zł) jeśli zrobię przelew bezpośredni. Powiedziałem dziewczynie aby od razu wysiadła, anulowałem i zgłosiłem ten przejazd w aplikacji. I szkoda, że mnie tam nie było. Uber odpisał, że przekazał tą sytuację do security team i czekam na rozwój akcji.

Ktoś czegoś takiego doświadczył? #krakow #uber #podroze
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@asdasdce2w: chlop chcial rozliczyc sie poza apka. Dla niego wiecej a dla Ciebie byłoby taniej. Normalna praktyka wśród kierowców i klientów
  • Odpowiedz
@TYMB4Rk007: ja mam teorie,że on już jakieś 10 lat nie żyje tylko czasami wyjmują go z pałacu Buckingham i przewożą z miejsca w miejsce. Raz nim wypadek spowodowali innym raz,że do szpitala pojechal
  • Odpowiedz
@ETM97200: ale tylko za czas w jakim zaakceptuja klienta/ wysiadzie on z samochodu (za co pewnie i tak zarabiaja NMW teraz;). Kierowcy chcieliby za caly czas NMW (jak sie zaloguja do app'a, siedza w aucie i czekaja na klientow a £ leca;) ale to JAK NARAZIE nie przeszlo;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WinterLinn: Nie wiem jak z partnerami w Wrocławiu no ale. Do jazdy na tą chwilę są potrzebne badania na kierowce taxi psychotesty i od lekarza. Jak pójdziesz do pośrednika to jest możliwe że będzie miał gdzieś dogadaną opcje, że płacisz i ci wystawiają. Nie trzeba wtedy nawet ich robić. Potem ważne jest to aby ten partner, jeśli to będzie bolt/uber/fn a nie normalne korpo taxi to aby auta były zarejestrowane
  • Odpowiedz
Jak to wykorzystać? Ciągle wyskakuje że nie mogę użyć.
Otrzymujesz 2x50% rabatu na kolejne zamówienia z Uber Eats. Promocja jest ważna do
#uber
#ubereats
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Miał ktoś może sytuację, że uber pobrał dwukrotnie opłatę za przejazd (nie zablokował, tylko trwałe pobrał) I próbował coś wywalczyć z supportem? Cala sytuacja: jakos 3 tygodnie temu wracalem z lotniska w Krakowie do mieszania (też krakow), koszt poczatkowy wynosił 43,34zl, jednak przez to, że kierowca krążył po lotnisku i nie mógł znaleźć miejsca żeby się zatrzymać doliczyło 0,47zl. Przy rezerwowaniu przejazdu zablokowało klasycznie na karcie nr 1 kwote 43,34zl. Przy zakończeniu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam zamówiony przejazd za jakieś pół godziny, a nadal nie mam info jaki samochód przyjedzie, kiedy to się pojawi?

#uber
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@paniswiata:na uber juz calkowicie wycofali. Na bolt aktualnie nie dzialaja, ale co jakis czas sa dostepne do uzycia. Mozesz jeszcze sprobowac z tym Kodem do Freenow (MyTaxi) na 10 zł na pierwszy przejazd: 8j22wb6am
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zamówiłem se właśnie przejazd uberem na czwartek pierwszy raz w życiu, jaka jest szansa, że nikt nie przyjedzie?

Ten przejazd się teraz pojawił w jakiejś ich bazie danych kierowców i jakiś kierowca se zarezerwuje mój przejazd czy jak to wygląda?

No i w sumie najważniejsza kwestia, jak to zostanie opłacone? Jakieś bluemedia czy inny blik po dojeździe czy jak?

#uber
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema, jak wygląda obecnie sytuacja z jeżdżeniem na uberze/bolcie i innych podobnych? Chciałem sobie dorobić a nawet spróbować z ciekawości jak taka praca wygląda i ogłoszeń jest pełno, podobno dają licencje, ale czy to na pewno bezpieczne? Nie chcę żeby jakaś inspekcja mnie złapała i wlepiła mandat 30tys dlatego może ktoś z was jeździ dla tych przewoźników i opowie jak to wygląda?

edit: oczywiście chodzi mi o pracę dla chłopa, który daje
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tfutim: z autem od nich będziesz płacić jakieś 600 zł/tydzień lub 50/50 więcej zarobisz na kasie w biedronce. Jak jeździć to tylko dorywczo, eventowo na swojej furce. Potrzebna licencja na auto, taxi w dowód, oznakowanie, badania lekarskie, psychotesty i jesteś legal. Masz e-kasę w aplikacji wiec itd nic nie może zrobić
  • Odpowiedz
#wroclaw #uber

Czy Uber bez problemu odbierze mnie z Pietrzykowic, czy raczej nikt się nie podejmie takiego kursu?
Ma ktoś doświadczenia w takich podmiejskich trasach?
Nie chciałbym zostać na zadupiu bez transportu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach