Jeździ ktoś z mirkow na #uber #bolt ? Mam kilka pytań.
wpisy
Najnowsze
Archiwum

r5678
- 1
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
@Vladimir_Kotkov: raz czy dwa to bylo smieszne, ale malpowanie co drugi post to juz slabizna
- 0
@spidero: jeśli z polotem to i ze cztery razy można się uśmiechnąć
@pan-violaceus: Miejsce startu możesz normalnie ustawić samemu
- 0
@pan-violaceus: Da się ustawić i czas, i miejsce. Tzn. zaplanować.
Jak to jest #uber że czekam na kierowcę na mrozie 30 minut bo postanowił sobie pojechać gdzieś indziej i nie zrezygnował z przejazdu a jedyną opcją na zamówienie nowego kierowcy to rezygnacja przeze mnie która kosztuje 10 zł. Czyli mam mu zapłacić za to że nie przyjechał. Dodatkowo nie ma żadnego kontaktu mailowego do was oraz żadne linki na stronie nie działają. PORAŻKA
Dziś kierowca w #bolt mi nie przyjechał, chłop w ogóle w inną stronę jeździł. Starta czasu i kasy. Jak mogę zażądać zwrotu? Bo nie widzę nigdzie opcji kontaktu z supportem. #uber #taxizlotowa #pytanie
konto usunięte via Android
- 1
@Miszczswiata92 dają za to bany na promocje na wszystkie konta
- 1
@Uberits2: Ja to tylko w dobrej wierze udupienia zachodnich zarobczakow, pienionszki powinny zostawac w Polsce.
Co prawda złożyłem reklamację w @ING_Bank_Slaski, ale czy naprawdę wszyscy klienci ING nie mogę płacić kartą za Uber Eats, bo nie spełnia wymogów dyrektywy EU PSD2? Wydaje mi się to nieprawdopodobne, że od 1 stycznia tak duża grupa klientów nie ma jak zamawiać jedzenia przez Uber Eats. #uber #ubereats #ing
@BeKindAndHumble: coś się ruszyło u Ciebie? mam to samo, też reklamacja poszła
- 0
@PacoPicopiedra dostałem odpowiedź, że istnieje limit bezpieczeństwa na transakcje internetowe w @ING_Bank_Slaski. Cytuję:
Więc oficjalnie twierdzą, że mam tajny limit na mojej karcie. Ale płatność za 6 PLN jest blokowana ale na 200
Zgodnie z tymi zmianami, każda karta ma przypisany bezpieczny limit do płatności internetowych. Ze względów bezpieczeństwa, nie podajemy wysokości tego limitu.
Okazało się, że przekroczył Pan ten limit, dlatego musieliśmy odrzucić kolejne płatności.
Więc oficjalnie twierdzą, że mam tajny limit na mojej karcie. Ale płatność za 6 PLN jest blokowana ale na 200
- 1
@PIAN--A_A--KTYWNA: Gorzej jak Ukraińczyk jest na gazie :D
- 1
@przeszczepix: partnerzy zatrudniaja zazwyczaj na umowe-zlecenie na 100 zl miesiecznie, wiec stawki za zus to jakies grosze. Wynagrodzenie za przejazdy leci pod stolem.
@g455: Nic nie leci pod stołem , myslisz ze partner to frajer jest ze bedzie za ciebie dochodowy płacił ? Wiekszosc partnerstw gdzie właścicielamisie obcokrajowcy i nie jaza podatków faktycznie wypłaca pod stołem a potem zonk bo komornik im na konto wjezdza i sie partner zawija a kierowcy zostaja na lodzie. Rozsadny partner wystawia za ciebie fv za wynajem samochodu od kierowcy i to na kierowcy wisi obowiazek zapłaty dochodowego.
- 0
#anonimowemirkowyznania
Czy po zaostrzeniu przepisów opłaca się wejść w #uber #bolt itd w #lodz jako jedyna #pracbaza (6-8 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu)? Dla pewności powiem że nie mam licencji taksówkarskiej, musiałbym również dołączyć do floty bo nie mam auta spełniającego wymagania
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #
Czy po zaostrzeniu przepisów opłaca się wejść w #uber #bolt itd w #lodz jako jedyna #pracbaza (6-8 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu)? Dla pewności powiem że nie mam licencji taksówkarskiej, musiałbym również dołączyć do floty bo nie mam auta spełniającego wymagania
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #
@AnonimoweMirkoWyznania: nie ładuj się w to, dobra rada. Teraz, żeby jeździć na legalu musisz mieć licencje lub złożone dokumenty o wypis w urzędzie. Żaden legalny partner cię nie zatrudni, co najwyżej krzak. A teraz oblicze matematycznie twoje zarobki biorąc pod uwagę, ze jeździsz autem co pali 10l gaz/100 km, także zaczynajmy.
Uber 1000 zł w aplikacji- 30% prowizji z hakiem ubera= 692 zł- żeby zarobić 1000 zł na apkach robisz
Uber 1000 zł w aplikacji- 30% prowizji z hakiem ubera= 692 zł- żeby zarobić 1000 zł na apkach robisz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Amazing_High94: płaci się więcej w takich miejscach za to, że masz taksówkę pod nosem i nie musisz czekać. podejrzewam, że jakiekolwiek korpo kosztowałoby podobnie co uber
- 0
Jak to jest w końcu z #uber #bolt
Ich samochody miały być oznakowane, a wczoraj jechałem klasycznie bez oznaczeń.
#motoryzacja
Ich samochody miały być oznakowane, a wczoraj jechałem klasycznie bez oznaczeń.
#motoryzacja
@modzelem: ogółem to są dwie opcje dlaczego jeżdżą nieoznakowani kierowcy:
1. Ukraińcy i inni kierowcy ze wschodu jeżdżą w niewiedzy bo partner ich doi (teraz kara jest do zapłacenia przez kierowcę, Uber się wypiął) wiec pewnie nawet nie wiedza o jakiejkolwiek zmianie przepisów.
2. Kierowca może jeździć nieoznakowym autem jeśli złożył dokumenty w urzędzie i czeka na wypis (wtedy nawet podczas kontroli itd nic mu nie zrobią) .
1. Ukraińcy i inni kierowcy ze wschodu jeżdżą w niewiedzy bo partner ich doi (teraz kara jest do zapłacenia przez kierowcę, Uber się wypiął) wiec pewnie nawet nie wiedza o jakiejkolwiek zmianie przepisów.
2. Kierowca może jeździć nieoznakowym autem jeśli złożył dokumenty w urzędzie i czeka na wypis (wtedy nawet podczas kontroli itd nic mu nie zrobią) .
- 0
@Krzysiek-11: dzięki.
- 2
#uber #warszawa poprostu cudownie, zamawiamy zakupy z #zabka które nie docierają, bo ledwo mówiący po angielsku (polski zero) nie potrafi ogarnąć wejścia do budynku, więc jedzie sobie odebrać inne zamówienie. Zero kontaktu sms, telefonu nie odbiera. Nagle oddzwania, że nasze zakupy są zniszczone. Oddzwania po tym, jak dostał wiadomość, że dzwonię na policję, bo dosłownie ukradł (wszystko zapłacone) nasze rzeczy. Skasowaliśmy zamówienie, a teraz jest problem
Gdyby ktoś potrzebował podwózki na szczepionkę ze specjalnym oprogramowaniem w #uk (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Kody:
→ Robertson House, Stevenage: UberUKRH
→ Excel Centre
Kody:
→ Robertson House, Stevenage: UberUKRH
→ Excel Centre
źródło: comment_1610972068KydioV9vfrrkee8VdyNHV1.jpg
PobierzJakie to glupie.
Skończyła mi się ważność karty w uberze.
1 próbuje dodać nową kartę -> błąd: nie można dodać kolejnej takiej samej formy płatności
2. Ok to próbuje usunąć stara kartę -> błąd: musisz mieć jeszcze jedna formę płatności żeby usunąć dotychczasową
3. Ok to dodaje nowa formę płatności (gotówka) i próbuje usunąć stara kartę -> dalej błąd: nie można usunąć tej formy płatności bo musi być inna (a przecież dodałem
Skończyła mi się ważność karty w uberze.
1 próbuje dodać nową kartę -> błąd: nie można dodać kolejnej takiej samej formy płatności
2. Ok to próbuje usunąć stara kartę -> błąd: musisz mieć jeszcze jedna formę płatności żeby usunąć dotychczasową
3. Ok to dodaje nowa formę płatności (gotówka) i próbuje usunąć stara kartę -> dalej błąd: nie można usunąć tej formy płatności bo musi być inna (a przecież dodałem
Komentarz usunięty przez moderatora

























Komentarz usunięty przez autora