konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Wymuszenie na Bolt i uber licencji na taxi to najlepsze co mnie spotkało xD zamiast stać w korku jako zwykle auto kierowca leci bus/taxi pasem i w------e na korki xD
#taxi #uber #bolt
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest #uber że czekam na kierowcę na mrozie 30 minut bo postanowił sobie pojechać gdzieś indziej i nie zrezygnował z przejazdu a jedyną opcją na zamówienie nowego kierowcy to rezygnacja przeze mnie która kosztuje 10 zł. Czyli mam mu zapłacić za to że nie przyjechał. Dodatkowo nie ma żadnego kontaktu mailowego do was oraz żadne linki na stronie nie działają. PORAŻKA
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziś kierowca w #bolt mi nie przyjechał, chłop w ogóle w inną stronę jeździł. Starta czasu i kasy. Jak mogę zażądać zwrotu? Bo nie widzę nigdzie opcji kontaktu z supportem. #uber #taxizlotowa #pytanie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co prawda złożyłem reklamację w @ING_Bank_Slaski, ale czy naprawdę wszyscy klienci ING nie mogę płacić kartą za Uber Eats, bo nie spełnia wymogów dyrektywy EU PSD2? Wydaje mi się to nieprawdopodobne, że od 1 stycznia tak duża grupa klientów nie ma jak zamawiać jedzenia przez Uber Eats. #uber #ubereats #ing
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PacoPicopiedra dostałem odpowiedź, że istnieje limit bezpieczeństwa na transakcje internetowe w @ING_Bank_Slaski. Cytuję:

Zgodnie z tymi zmianami, każda karta ma przypisany bezpieczny limit do płatności internetowych. Ze względów bezpieczeństwa, nie podajemy wysokości tego limitu.

Okazało się, że przekroczył Pan ten limit, dlatego musieliśmy odrzucić kolejne płatności.


Więc oficjalnie twierdzą, że mam tajny limit na mojej karcie. Ale płatność za 6 PLN jest blokowana ale na 200
  • Odpowiedz
Jak wygląda sprawa z płaceniem ZUSu jeżdżąc na Bolcie, nie mam działalności gospodarczej, tylko będę podpięty pod partnera z mojego miasta. Ile to się płaci miesięcznie, bo nigdzie w internecie nie ma o tym wzmianki?
#bolt #pytanie #uber
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przeszczepix: partnerzy zatrudniaja zazwyczaj na umowe-zlecenie na 100 zl miesiecznie, wiec stawki za zus to jakies grosze. Wynagrodzenie za przejazdy leci pod stolem.
  • Odpowiedz
@g455: Nic nie leci pod stołem , myslisz ze partner to frajer jest ze bedzie za ciebie dochodowy płacił ? Wiekszosc partnerstw gdzie właścicielamisie obcokrajowcy i nie jaza podatków faktycznie wypłaca pod stołem a potem zonk bo komornik im na konto wjezdza i sie partner zawija a kierowcy zostaja na lodzie. Rozsadny partner wystawia za ciebie fv za wynajem samochodu od kierowcy i to na kierowcy wisi obowiazek zapłaty dochodowego.
  • Odpowiedz
@Verxv: do uberka nie ma juz niestety, ale lap te:

Kod do Bolt na 15 zł na pierwszy przejazd: DK3H1
Kod do Freenow (MyTaxi) na 10 zł na pierwszy przejazd: 8j22wb6am

Kody tylko dla nowych użytkowników.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Czy po zaostrzeniu przepisów opłaca się wejść w #uber #bolt itd w #lodz jako jedyna #pracbaza (6-8 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu)? Dla pewności powiem że nie mam licencji taksówkarskiej, musiałbym również dołączyć do floty bo nie mam auta spełniającego wymagania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: nie ładuj się w to, dobra rada. Teraz, żeby jeździć na legalu musisz mieć licencje lub złożone dokumenty o wypis w urzędzie. Żaden legalny partner cię nie zatrudni, co najwyżej krzak. A teraz oblicze matematycznie twoje zarobki biorąc pod uwagę, ze jeździsz autem co pali 10l gaz/100 km, także zaczynajmy.
Uber 1000 zł w aplikacji- 30% prowizji z hakiem ubera= 692 zł- żeby zarobić 1000 zł na apkach robisz
  • Odpowiedz
@modzelem: ogółem to są dwie opcje dlaczego jeżdżą nieoznakowani kierowcy:
1. Ukraińcy i inni kierowcy ze wschodu jeżdżą w niewiedzy bo partner ich doi (teraz kara jest do zapłacenia przez kierowcę, Uber się wypiął) wiec pewnie nawet nie wiedza o jakiejkolwiek zmianie przepisów.
2. Kierowca może jeździć nieoznakowym autem jeśli złożył dokumenty w urzędzie i czeka na wypis (wtedy nawet podczas kontroli itd nic mu nie zrobią) .
  • Odpowiedz
#uber #warszawa poprostu cudownie, zamawiamy zakupy z #zabka które nie docierają, bo ledwo mówiący po angielsku (polski zero) nie potrafi ogarnąć wejścia do budynku, więc jedzie sobie odebrać inne zamówienie. Zero kontaktu sms, telefonu nie odbiera. Nagle oddzwania, że nasze zakupy są zniszczone. Oddzwania po tym, jak dostał wiadomość, że dzwonię na policję, bo dosłownie ukradł (wszystko zapłacone) nasze rzeczy. Skasowaliśmy zamówienie, a teraz jest problem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@justypl: Mojemu niebieskiemu Uber ukradł zamówienie z Maca XD zamawiali do roboty, to żarcia za 300 złotych, a gość wziął i zniknął z tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jakie to glupie.
Skończyła mi się ważność karty w uberze.
1 próbuje dodać nową kartę -> błąd: nie można dodać kolejnej takiej samej formy płatności
2. Ok to próbuje usunąć stara kartę -> błąd: musisz mieć jeszcze jedna formę płatności żeby usunąć dotychczasową
3. Ok to dodaje nowa formę płatności (gotówka) i próbuje usunąć stara kartę -> dalej błąd: nie można usunąć tej formy płatności bo musi być inna (a przecież dodałem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
czym sie rozni opcja bolt od opcji lite w aplikacji #bolt ?
zainstalowalem i poza tym ze lite jest tańsza, to czym się jeszcze różnią?

#uber
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Pytanie dla ludzi z #poznan będę dzisiaj chciał dostać się dworca PKP na ulicę Wołczynską czy jest jakaś sensowna alternatywa oprócz #uber Ostatni raz w Poznaniu z Ubera korzystałem jakiś rok temu ale szczerze mówiąc niezbyt dobrze wspominam jazdę.
#pytanie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach