Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@macieeek77 bolt jest typowo na końcu stawki. Mimo, że typki jeżdżą w bolcie z plecakami ubera albo pyszne, to jakość usług poniżej obu serwisów, pewnie ich tak nie ścigają.
Zapomnij o reklamacjach w razie problemu.
Póki co najlepszy jest pyszne, mimo że apka to tragedia. Uber traci bo często łapie dodatkowe dostawy pomiędzy zamówieniami i robi fikołki 40min na mapie.
  • Odpowiedz
@bizonsky: bo to robienie ludzi w wała + będą bardzo duże komplikacje, jeżeli pasażer bolta ucierpi w trakcie kolizji.
Przedsiębiorczy Romek narobi kłopotów sobie, kursantowi i osobie, która chciała podróżować z kimś kto ma uprawnienia.
  • Odpowiedz
Pytanko do kierowców, czy można jeździć w dwie osoby? W sensie ja jako kierowca plus osoba towarzysząca obok. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#uber
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@andrzejlog: 3 godziny psu w dupe, odmowa wszczecia, Pani wyszła, we wtorek skladam zawiadomienie o skladaniu fałszywki. Obczajcie motyw, ona przy mnie zadzwoniła do jakiegoś typa, prosząc jego żeby zadzwonił na Policję z informacją ze jest porwana
  • Odpowiedz
Już 14 złotych za zamówienie z maca przy kwocie 80 złotych. Super promowanko większych zamówień, dojebujesz klientowi większą opłatę im więcej kupi. XD

#ubereats #uber #mcdonalds
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jakie są ceny ubera za kilometr w poniedziałek rano w dużych miastach typu #warszawa #krakow #katowice #wroclaw #lodz #poznan

Szczególnie interesują mnie Katowice

W czwartek o 15:30 jak jechałem miało być 18-23 za prawie 10km, a było 26,5 także xd

Średnio
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anty_Chryst: wszystko zależy od aktualnego zapotrzebowania i ilości dostępnych kierowców - sprawdzaj sobie Bolta, Ubera, FreeNOW (dokładnie w takiej kolejności) - a jak już faktycznie jest problem to w #katowice albo Lider albo Siódemki (chociaż wiadomo - TAXI ma strefy gdzie w określonych godzinach i określonych miejscach zapłacisz więcej - i to o wiele), Uber i inne aplikacje tego nie mają :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TadzioNorek: to musisz czekać, możliwe że jest za dużo teraz kurierów i nie przyjmują nowych. Dopiero jak dostaniesz maila o temacie "Uber Eats - następne kroki" będziesz mógł zamówić torbę (w tej wiadomości będzie link do sklepu).
  • Odpowiedz
Miał ktoś z was kiedyś sytuacje taką, że gdy chciał pracować na uber eats i zaktywowali wam pełne konto, to wystąpił błąd a pomoc techniczna uważa ze to partner floty nie jest aktywowany (mimo ze inni kierowcy jeżdżą) a partner uważa że to problem po stronie uber eats? xD Pytanie teraz kto mi zwróci pieniądze za stracone dni pracy przez błąd systemu.... #ubereats #uber
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach