Jechałem wczoraj #uber
Po raz pierwszy kierowca pomylił trasę (mimo, że mu zwróciłem uwagę, że źle jedzie).
Ostatecznie różnica w cenie przejazdu wzrosła o 20 procent.
Jak skutecznie złożyć reklamację?
W pierwszym kroku została odrzucona.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pytanie #uber #uk

Znajoma opowiadala jakie to jezdzenie dla ubera jest wspaniale. Tak poczytalem i nie wiem co myslec w koszty wchodza przeciez prowizja i paliwo wiec nie jest tak pieknie jak to ludzie opisuja. To samo z rozwozeniem paczek dla #amazon
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@S__a69 kolega z pracy jeździ, dorabia sobie na weekendach i w końcu przestal całkowicie pracować dla ubera i rozwozi jedzenie z just eat. Z tego co mówi to just eat płaci znacznie lepiej i gdyby mógł cofnąć czas nie robił by żadnych licencji na ubera i uber eats bo to strata czasu. Może dlatego że to Yorkshire xD
  • Odpowiedz
@KedzioRRz: dobrze wiedziec, widzialem ze justeat rekrutuje. ale i tak warto byc zarejestrowanym "gdzie sie da", ile to razy widze tych rowerowych czekajacych na cokolwiek.
@S__a69: wspaniale to jest bycie w ruchu i spedzanie wolnego czasu na tym co sie lubi. nie no ludzie zarabiaja ale ta "praca" to bardziej hobby, przynajmniej kiedys.
samochodem pewnie taniej, ogolnie to sa koszty wg mnie niewspolmierne do zarobku, hobbistycznie to mozna
  • Odpowiedz
Pytanie do osób co zajmują się leasingami i posiadają Sp. z o.o.
Nowo powstała sp. z o.o. i jak wygląda kwestia ogarnięcia leasingu dla używanego samochodu (3-4 lata) o wartości 70-80 tys przeznaczonego na TAXI? Czy przy wkładzie własnym 10-20% jest możliwy leasing od 1 dnia działalności spółki?
Który bank udzieliłby takiego leasingu? Rozmyślałem też nad wzięciem nowego auta z salonu finansowanego poprzez VW FC. Jest to możliwe?
#biznes #
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś dorabiał lub dorabia obecnie w #lublin na #bolt albo #uber?

Nie mogę obecnie za bardzo podjąć pracy na pełen etat, a mam w ciągu tygodnia wolne 2 zwykle dni robocze i weekendy, czyli 4 łącznie. Jako że lubię jeździć, to pomyślałem, że może bym sobie dorobił właśnie w przewozach ludzi. Nie używałbym prywatnego auta.
Czy ktoś zorientowany może powiedzieć czy jest to opłacalne w
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uber #bolt
Czy aktualnie wszyscy kierowcy tych apek muszą posiadać licencję taxi? I czy to z automatu daje prawo do przewozu dzieci bez fotelika?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teoretycznie tak i wtedy auto jest pełnoprawną taksówką i można przewozić dzieci bez fotelika, ale jak pokazuje życie Uber nie zablokował wszystkich bez licencji, te korporacje są poza prawem niestety.
  • Odpowiedz
Siema mirasy.
trzeba przestrzec potencjalnych nabywców.
To co dziś zobaczyłem przerosło moje wyobrażenia... Po sprawdzeniu historii pojazdu VIN JTDZS3EU203041792 toyota prius + nr. Rej. WZ 3812X okazuje się że auto jest po min. 3 niemałych kolizjach a licznik pojazdu cofnięty o przynajmniej 650000km
#cytrynigumiak #uber olx
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#uber mirki czy tylko mi nie otwiera pdfa z rachunkiem za przejazd?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, mało przyjemna sytuacja z #uber .
Po moim 15minutowym transporcie do punktu docelowego, 3 minuty później zorientowałem się że zostawiłem case od słuchawek. Wybrałem opcję kontaktu z kierowcą, po czym zadzwoniła centrala ubera, i rozmawiałem z kierowcą.
Potwierdził że znalazł go i że będzie za ok 4 minuty. No, to minęło 30 minut jak stałem na mrozie jak cymbał, gdzie po tym czasie (i w trakcie jego czekania) kierowca
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AusG: Podbijam, bo zdarza mi się często po pijaku wracać uberem i zawsze się boję czy czegoś nie zgubię. Ciekawe jak wygląda w takim przypadku procedura ze strony ubera.

@umtali: ja p------e, jakbym zostawił tel warty 3 kafle a kieruś rżnął głupa to bym dzwonił na psy. Sprawa ciężka do udowodnienia, ale może by się trochę wystraszył i sobie przypomniał o nim. Kumpel miał właśnie taką sytuację, tylko
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Różne rzeczy w #bolt czy #uber przeżyłem, ale co mnie teraz Gruzin wiezie to ja nie wiem xd

Non stop mu się jakaś kiełbasa odbija xDD przepisy ruchu drogowego to sugestie a nie wymogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trasa 22minuty, jesteśmy w połowie i obtrąbili nas dwa razy xd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mój różowy usłyszał od kierowcy dzisiaj, że od poniedziałku zmieniają się stawki i krótkie kursy nie będą dozwolone xD to prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#uber #bolt #taxi #freenow
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@trueno2 tez stwierdziłem, że p------i głupoty ( ͡° ͜ʖ ͡°) jako były kierowca jestem na grupach na FB i nikt nie wrzucał takiego info
  • Odpowiedz