Pomocy jestem caly rozstrzesiony. Jestem w szoku zycie mi sie załamało. Łzy lecą mi na klawaiture taka akcja po 3 latach razem... Ja pie***le!!!!!!!!!!!!!!!!

Wczoraj wrocilem z zagranicznej delegacji dzien wczesniej. Byłem szczęśliwy że wracam do naszego domu., ktory ukonczyłem rok temu kosztem ogromnego kredytu na siebie. Kosztem brania delegacji w #pracbaza zeby stacbylo mnie na kredyt. Wszystko dla nas. Dla niej...

Byłem we Włoszech kupiłem jej piękne pamiatki. Nie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wracając z zajęć rowerem mijam zawsze staw przy którym w słoneczne dni jest pełno ptactwa. Tak też było dzisiaj.
Postanowiłam odpocząć chwile i poobserwować #kaczki. Zbliżając się do ławki zauważyłam coś w białego w trawie.
"Oho, to pewnie jajko kaczki"- pomyślałam.
Nie wiedziałam co zrobić, oprócz jednej rzeczy- nie dotykać, żeby nie przenieść zapachu.

Po kilku minutach usłyszałam dźwięk kosiarki, wiecie, takiej wielkości auta. Upatrując w tym moją szansę, podbiegłam do
niemowiepo_kociemu - Wracając z zajęć rowerem mijam zawsze staw przy którym w słonecz...

źródło: comment_nbvepZFmVDLtyEBdoySdbbG9dMquscg4.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marek Materek – prezydent Starachowic:

Ulica za wąska? Błąd projektanta? Nie... To celowy zabieg na uspokojenie ruchu (xD)

„Zwężenia pasów jezdni są jednym z fizycznych sposobów uspokajania ruchu. W naturalny sposób wymuszają ograniczenie prędkości, gdyż kierowca samochodu przemieszczając się wąską ulicą musi zwolnić. Zwężanie ulic jest jednym z najbardziej efektywnych sposobów poprawiających bezpieczeństwo pieszych.”

I
despiaciu - Marek Materek – prezydent Starachowic:

Ulica za wąska? Błąd projektant...

źródło: comment_5n1ss26evsISjC7ErCRyCAWjEL0g2Jd5.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@despiaciu: a potem karetka czy straż musi się męczyć albo jakiś inny ciężarowy z gabarytem na budowę czy coś.. wszystko węższe i węższe, krawężniki wyższe, a potem dziwota że nikt nie zjeżdża, skoro nie ma gdzie xDD
  • Odpowiedz
Jeden z najistotniejszych polskich zespołów ostatnich 20 lat. Szanujesz, plusujesz. Słuchają tego wszyscy - emeryci, studenci, profesorowie uniwersytetów, złomiarze, pracownicy filharmonii, raperzy uliczni, wykopowicze i onetowcy. Ich Troje, od 20 lat ciągle na szczycie polskiej muzyki.
#oswiadczenie #truestory #muzyka #polskamuzyka #polskiyoutube #ichtroje
Nirin - Jeden z najistotniejszych polskich zespołów ostatnich 20 lat. Szanujesz, plus...

źródło: comment_nTYEOK5BFthhiVCyNO1XYTm95G7sBM9k.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypomniało mi się dziś jak z 10 lat temu przyjechał syn do sąsiadki żeby jej wymienić butle w kuchence. Chłop koło pięćdziesiątki, za kołnierz nie wylewał, ale zawsze jakoś jej tu pomagał jak ją odwiedzał. No i akurat traf chciał, że był lekko n------y przy tej wymianie i wymyślił że zanim podłączy nową butle to sprawdzi zapalniczką czy jest w niej gaz xD na całe szczęście dla niego i matki szybko ją
bartman09 - Przypomniało mi się dziś jak z 10 lat temu przyjechał syn do sąsiadki żeb...

źródło: comment_YsBqMVHUG0YPZvNg1tRdXTfFytsmTZ4n.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartman09: z tego co pamiętam to przy pelnej butli gaz by sie po prostu zaczal palic przy zaworze (jak palnik) i wystarczyloby zamknac zawór. Jebneloby gdyby odkrecil zawór i odczekal az ulotni sie wystarczajaco duzo gazu zeby spowodowac eksplozję.
Ale moge sie mylic.
  • Odpowiedz
Jedyna prawilna lista TOP3 najlepszych trenerow reprezntacji Polski w piłce nożnej w ostatnich 20 latach. Szanujesz, plusujesz
1) Leo Beenhakker - nie miał za bardzo piłkarzy, a awansował na Euro. Co prawda tam za dużo nie pokazaliśmy, ale mielismy też sporego pecha. To był zdecydowanie najlepszy trener, którego miała Polska przez ostatnie 20 lat
2) Jerzy Engel - po wielu latach przerwy awans na Mundial. Też za dużo tam nie pokazaliśmy, ale
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Śmiechłam.

Paniusia po 30-stce, bierze kredyt na mieszkanie. Dostaje go na 25 lat, ze względu na wcześniejszą emeryturę (60 lat) Strzeliła fochem, że to niespawiedliwe i że mężczyzna by dostał na 30 lat, a ona PRZEKONUJE, że po 60-tce też będzie pracować.
Wstyd mi, że moja płeć ma takie przedstawicielki.

#zycie #logikarozowychpaskow #kredyt #mieszkanie #truestory #heheszki #grazynacore #
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hobbajt: a skąd to wiesz że będzie pracować? Nikt zdroworozsądkowy nie wybiega 40 lat w przyszłość. 20lat to już jest długo, a 40? Po drodze może się bardzo, BARDZO wiele stać.
  • Odpowiedz
Wracaj z imprezy
Napisz coś co wydaje Ci się śmieszne
Hehe taksówką, a nie nocnym, bogactwo
Wstajesz rano - 37 komentarzy z hejtem

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co raz bardziej żenuje mnie poziom tekstów polskich piosenek, które puszczane są w radiu. Jadę dzisiaj samochodem i słyszę:
"Nie jadałem dotąd takich dań
Które ty serwujesz mi
Brałem byle co, byle mieć
Kilodżule by się bić.."

No
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

21:15 jeden ze sklepów #biedronka, otwarte tylko dwie kasy, dzikie tłumy spoconych i zmęczonych upałami klientów w kolejkach. Serdeczne pozdrowienia dla pewnego pana, który z ułańską fantazją, zadziornym uśmiechem i bujnym wąsem (to nie przypadek) ZANIM zrobił jakiekolwiek zakupy przepchnął się przez tych wszystkich czekających ludzi do kasjerki i zapytał czy jak zrobi teraz zakupy to czy pani wpuści go do kasy bez kolejki ( ͡° ͜ʖ
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach