Wpis z mikrobloga

Dzisiaj przeżyłem chyba najbardziej żenujący moment w moim życiu. Otóż robiłem sobie zakupy w lidlu, kasuje mnie ekspedientka, nagle patrzy mi się tak centralnie prosto w oczy i mówi "a ty co robiłeś w weekend?" no to ja odpowiadam że byłem na imprezie, a babka na to "przepraszam mówiłam do kolegi" i pokazuje na ten swój zestaw słuchawek xDDD Zaczerwieniony jak burak byłem

#truestory #heheszki #przegryw
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 70
@krul_internetu: tak jak kocham Lidla to od kiedy ekipa ma ten zestaw słuchawkowy i pierdoła przez niego trzy po trzy to mój szacunek trochę spadł.
Ilość c------h sytuacji wzrosła kilkukrotnie przez te ich pogaduchy o dupie maryny
  • Odpowiedz
@krul_internetu: O k---a aż mi przypomniałeś podobną sytuację w sklepie xD Sytuacja miała miejsce jakiś miesiąc po maturach, pojechałem do sklepu kupić skrzynkę piwa bo organizowaliśmy grila ze znajomymi. Stoję w kolejce przy kasie a tu pojawia się moja była wychowawczyni z gimnazjum i pyta jak mi poszła matura. Widzę jak spogląda na skrzynkę i pyta „a co teraz będziesz robił?” Na co ja bez namysłu odpowiedziałem, ze bede pil
  • Odpowiedz
@shatuszka kurcze, a jeśli ma im to ułatwić tę nudną jak flaki z olejem robotę to w sumie co to przeszkadza? Mają siedzieć jak roboty? Niech sobie gadają, byle w miarę sprawnie kasowali. I tak niedaleka przyszłość to zakupy full samoobsługowe
  • Odpowiedz
@krul_internetu aż mi się przypomniała taka sytuacja, jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.
  • Odpowiedz