Przed sezonem postanowiliśmy założyć nową grupę w klubie: Orliki (1-3 klasy podstawówki). W klubie niechętnie na to patrzono, bo jak wiadomo to jeszcze dzieci – ja jednak uparłem się, wziąłem wszystko na siebie i tak powstała nowa drużyna.

Podziwiałem ich zapał i chęć gry. W drużynie było też kilka dziewczynek. Uzgodniono, że mecze będą rozgrywać na boiskach typu Orlik. Trzeba więc było załatwić wszystkie formalności. I tu powoli się zaczęło.

- Najpierw prosiłem, aby
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DigitalGirl: Przeciwnie, fejkowe konta nadal będą się tworzyć by przekonać sie własnoręcznie o hipokryzji różowych, ich podwójnych standardach i jak reagują na przystojnego chada. Co innego badania, co innego jak na własne oczy zobaczą jak byli j----i bajkami od dzieciństwa.
  • Odpowiedz
Uwielbiam jak w XXI wiek i erę internetu wszedł nasz sanepid.

Kilka dni temu rano odkręcam wodę w kiblu a tam płynie Johny Łolker. Trudno, użyję wody z butelki, później zadzwonię do sanepidu żeby sprawdzili.
Po godzinie 9 rano dzwonię i mówię, że z kranu leci mi błoto:
( J: Ja, S: kolejne osoby z sanepidu )
S: Eeee proszę poczekać,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
Sytuacja która mnie spotkała:

ja, lvl 24 prawnik, nieruchajacy morda 2/10 polacki ryj zakola 1,54 wzrostu
wchodzi do media marktu bo chce sprawdzić słuchawki i klawiatury
nagle widzi figurki Funko POP, które mu się podobają i chciałby sobie jakąś sprawić
widzi figurki fortnite
A.....y - Sytuacja która mnie spotkała: 

ja, lvl 24 prawnik, nieruchajacy morda 2/10...

źródło: comment_N3ZB2yAKaKzziI5MEzzqMXY2DBM7Id0G.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sytuacja taka: na chodniku mija mnie grupka guwniaków na rowerach. Ścigają się. Nagle jeden najeżdża na koło kolegi i ląduje na chodniku. Ot, zdarza się. Nic wielkiego - lekko zdarte kolano, #guwniak żyje i nie płacze z bólu. Znaczy - nie ma co interweniować/pomagać. Zaraz wstanie i pojedzie dalej. Na razie otaczają go ziomki z okrzykiem "o jaaaa!". XD Za dwa dni zapomni, że podziwiał polbruk z bliska. I nagle
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 169
Powiem wam, że ostatnio zacząłem żyć wolniej, bez pośpiechu. Kurde taki luz to dobra sprawa a i uśmiać się można czasem. Dla przykładu taka jazda samochodem, przejechałem w pośpiechu, jak większość ponad 300k km, od jakiegoś czasu jeżdżę przepisowo +10, ustawiam w mieście tempomat na 60 i limiter i tak sobie jadę, na luzie słuchając książki itp.

I powiem wam często jadę sam, gniewni ludzie pędzą przed siebie i muszą za wszelką
fstab - Powiem wam, że ostatnio zacząłem żyć wolniej, bez pośpiechu. Kurde taki luz t...

źródło: comment_xm13ayQw5s6mNdnK8teLqmQSQioREtVR.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 124
@Singularity00: to twoim zdaniem powinienem zjechać na bok bo nie chcę jechać jak powalony?
Jaka jest według ciebie prawidłowa prędkość przy ograniczeniu do 50?, 60 to za mało?

Jeden z tych co jadą szybko, ale bezpiecznie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
masz się czym chwalić, że tarasujesz drogi...


@Singularity00: nie wiem czy trollujesz, ale od kiedy mi baba z podporządkowanej wyjechała na 70-tce przed maskę i sobie uświadomiłem co by było gdybym tam leciał 90+ to we wioskach tempomat na +10 do ograniczenia i w dupie mam tarasowanie. Jak jest ok pogoda i po trasie w miarę pusto to poza zabudowanym i tak jeden z drugim co mu się spieszy jakoś
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach