Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

DoWhatYouWantButThinkAboutTheOmen
via Android- 3
Przed sezonem postanowiliśmy założyć nową grupę w klubie: Orliki (1-3 klasy podstawówki). W klubie niechętnie na to patrzono, bo jak wiadomo to jeszcze dzieci – ja jednak uparłem się, wziąłem wszystko na siebie i tak powstała nowa drużyna.
Podziwiałem ich zapał i chęć gry. W drużynie było też kilka dziewczynek. Uzgodniono, że mecze będą rozgrywać na boiskach typu Orlik. Trzeba więc było załatwić wszystkie formalności. I tu powoli się zaczęło.
- Najpierw prosiłem, aby
Podziwiałem ich zapał i chęć gry. W drużynie było też kilka dziewczynek. Uzgodniono, że mecze będą rozgrywać na boiskach typu Orlik. Trzeba więc było załatwić wszystkie formalności. I tu powoli się zaczęło.
- Najpierw prosiłem, aby

rider3031
- 1
@WladcaSlimakow: Opisz wszystko na FB podając profile tych rodziców.
cicho_podziemny
- 1
@WladcaSlimakow: Smutna historia, trzymaj się mireczku. BTW. Dobry wpis.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 20
@HiddenKorean: no akurat to nie pasta ale to zycie pisze najlepsze pasty i jakbym tego nie przzyl to sam bym nie uwierzyl
- 6
@wojciech-dyrets: No i tak trzeba żyć.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@AnonimoweMirkoWyznania: p-----l frajerke mirka
- 0
@AnonimoweMirkoWyznania: kobiety to ludzie odcinek 2137
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 177
@Michalinaaa: poludniowcy świętują tak 15tke córki, a synów atrakcyjność fizyczna widocznie nie jest premiowana albo są mlodsi od panny ze zdjecia
konto usunięte via Android
- 10
- 34
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 9
@Nirin: co
@Nirin: Akurat wrzuciłeś zdjęcie kostki która jest akceptowalna :P. Zakałą polskich miast jest kostka bauma: https://natemat.pl/150761,kostka-bauma-to-symbol-biedy-lat-90-tych-dzis-jest-to-szczyt-obciachu
konto usunięte via iOS
- 56
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
@DigitalGirl: Przeciwnie, fejkowe konta nadal będą się tworzyć by przekonać sie własnoręcznie o hipokryzji różowych, ich podwójnych standardach i jak reagują na przystojnego chada. Co innego badania, co innego jak na własne oczy zobaczą jak byli j----i bajkami od dzieciństwa.
Ławeczki przystankowe po warszawsku xD
#warszawa #rakcontent #heheszki #humorobrazkowy #c---------------a #truestory #bezbek
#warszawa #rakcontent #heheszki #humorobrazkowy #c---------------a #truestory #bezbek
źródło: comment_tIx0j9S41CfdlvhXp4lZOgr9p9Ww0vRi.jpg
Pobierz@czlowiek_z_lisciem_na_glowie przynajmniej nie dosiądzie się śmierdzący żul albo spocona baba że zmęczoną torbą.
- 11
Uwielbiam jak w XXI wiek i erę internetu wszedł nasz sanepid.
Kilka dni temu rano odkręcam wodę w kiblu a tam płynie Johny Łolker. Trudno, użyję wody z butelki, później zadzwonię do sanepidu żeby sprawdzili.
Po godzinie 9 rano dzwonię i mówię, że z kranu leci mi błoto:
( J: Ja, S: kolejne osoby z sanepidu )
S: Eeee proszę poczekać,
Kilka dni temu rano odkręcam wodę w kiblu a tam płynie Johny Łolker. Trudno, użyję wody z butelki, później zadzwonię do sanepidu żeby sprawdzili.
Po godzinie 9 rano dzwonię i mówię, że z kranu leci mi błoto:
( J: Ja, S: kolejne osoby z sanepidu )
S: Eeee proszę poczekać,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 25
Sytuacja która mnie spotkała:
ja, lvl 24 prawnik, nieruchajacy morda 2/10 polacki ryj zakola 1,54 wzrostu
wchodzi do media marktu bo chce sprawdzić słuchawki i klawiatury
nagle widzi figurki Funko POP, które mu się podobają i chciałby sobie jakąś sprawić
widzi figurki fortnite
ja, lvl 24 prawnik, nieruchajacy morda 2/10 polacki ryj zakola 1,54 wzrostu
wchodzi do media marktu bo chce sprawdzić słuchawki i klawiatury
nagle widzi figurki Funko POP, które mu się podobają i chciałby sobie jakąś sprawić
widzi figurki fortnite
źródło: comment_N3ZB2yAKaKzziI5MEzzqMXY2DBM7Id0G.jpg
Pobierz- 5
@Abstrakcyjne_Kapibary: jeżu malusieńki, oprócz fortinajtowców, drugą najbardziej z-----ą grupą w internetach są ci wszyscy frędzle, co to przeżywają dzieciaki od fortinajta, dalej już tylko elektroda.
- 9
Sytuacja taka: na chodniku mija mnie grupka guwniaków na rowerach. Ścigają się. Nagle jeden najeżdża na koło kolegi i ląduje na chodniku. Ot, zdarza się. Nic wielkiego - lekko zdarte kolano, #guwniak żyje i nie płacze z bólu. Znaczy - nie ma co interweniować/pomagać. Zaraz wstanie i pojedzie dalej. Na razie otaczają go ziomki z okrzykiem "o jaaaa!". XD Za dwa dni zapomni, że podziwiał polbruk z bliska. I nagle
konto usunięte via iOS
- 11
Powiem wam, że ostatnio zacząłem żyć wolniej, bez pośpiechu. Kurde taki luz to dobra sprawa a i uśmiać się można czasem. Dla przykładu taka jazda samochodem, przejechałem w pośpiechu, jak większość ponad 300k km, od jakiegoś czasu jeżdżę przepisowo +10, ustawiam w mieście tempomat na 60 i limiter i tak sobie jadę, na luzie słuchając książki itp.
I powiem wam często jadę sam, gniewni ludzie pędzą przed siebie i muszą za wszelką
I powiem wam często jadę sam, gniewni ludzie pędzą przed siebie i muszą za wszelką
źródło: comment_xm13ayQw5s6mNdnK8teLqmQSQioREtVR.jpg
Pobierz- 124
@Singularity00: to twoim zdaniem powinienem zjechać na bok bo nie chcę jechać jak powalony?
Jaka jest według ciebie prawidłowa prędkość przy ograniczeniu do 50?, 60 to za mało?
Jeden z tych co jadą szybko, ale bezpiecznie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jaka jest według ciebie prawidłowa prędkość przy ograniczeniu do 50?, 60 to za mało?
Jeden z tych co jadą szybko, ale bezpiecznie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 114
masz się czym chwalić, że tarasujesz drogi...
@Singularity00: nie wiem czy trollujesz, ale od kiedy mi baba z podporządkowanej wyjechała na 70-tce przed maskę i sobie uświadomiłem co by było gdybym tam leciał 90+ to we wioskach tempomat na +10 do ograniczenia i w dupie mam tarasowanie. Jak jest ok pogoda i po trasie w miarę pusto to poza zabudowanym i tak jeden z drugim co mu się spieszy jakoś
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wasz model wychowania dzieci bez kar cielesnych skończy się s-----------m jak w Irlandii czy Szwecji.
#truestory #niepopularnaopinia
#truestory #niepopularnaopinia
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Notabene: @Shido to legenda, pamiętam jak kilka lat temu był aktywny I zawsze pierwszy komentarz od shido. Potrafil poprawic dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobrze ze jesteś Mirku
@Secretariat: tyle lat, wykopki pamiętają. Jakby nie patrzeć @shido cały czas pod tym samym nickiem
Ciekawe co tam u legendy Ospena, pod jakim nickiem teraz siedzi #pdk

























