Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

rales
- 47

krzy_siek
via Android- 6
@rales zbieraj mnie teraz z podłogi xD

nn1upl
- 2
@krzy_siek: Mnie też xD
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
Wołam zainteresowanych:
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Dzień trzeci...
#muzyka #rap
Dziś wujek Rysiu wjeżdża na rejon. Głucha Noc Pewnie bardziej nostalgicznie, ale jest to pierwsza myśl, jak ktoś rzuca słowami "stary rap". Oczywiście można mówić o JedenOsiemL, 3W, WSZ i innych, ale... taki mój wybór.
#gry
Padło na CALL OF JUAREZ - Nie wiem czy to przez to, że uwielbiam spaghetti westerny czy może dlatego, że była pierwszym "poważnym" doświadczeniem sieciowym, ale na pewno była niesamowitym
#muzyka #rap
Dziś wujek Rysiu wjeżdża na rejon. Głucha Noc Pewnie bardziej nostalgicznie, ale jest to pierwsza myśl, jak ktoś rzuca słowami "stary rap". Oczywiście można mówić o JedenOsiemL, 3W, WSZ i innych, ale... taki mój wybór.
#gry
Padło na CALL OF JUAREZ - Nie wiem czy to przez to, że uwielbiam spaghetti westerny czy może dlatego, że była pierwszym "poważnym" doświadczeniem sieciowym, ale na pewno była niesamowitym
Nigdy bym nie spodziewał się pasty polerskiej/piasku w łożyskach obustronnie krytych z #chinskiecuda
do tego apre sztuk zrobiło się wahliwych xD
Co z tego że były za darmo ale szanujmy się
#technika #technologia #lozyska
#truestory
do tego apre sztuk zrobiło się wahliwych xD
Co z tego że były za darmo ale szanujmy się
#technika #technologia #lozyska
#truestory
- 0
@Felonious_Gru: Raczej pozbywanie się złomu xD
- 8
Przypomnialo mi sie, jak moja teściowa kazała nam zostawić pępek Syna (6msc ma). Po co? Po to, że jak pierwszy raz pojdzie do przedszkola/szkoły mamy Mu to wsadzić do plecaka.
W ten sposób zostanie mądry i bedzie sie bardzo dobrze uczył.
#heheszki #truestory #rodzina #logikarozowychpaskow #zabobony
W ten sposób zostanie mądry i bedzie sie bardzo dobrze uczył.
#heheszki #truestory #rodzina #logikarozowychpaskow #zabobony
@Qckey: mówi z doświadczenia bo jej rodzice nie wsadzili pępka do plecaka i wyrosła taka durna baba
- 9
@Arachnofob: o to.
Ona ma dwojke dzieci i dala jednemu pępek- jest mądry(moj mąż ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Drugiemu nie dała i przyjeb.
Ona ma dwojke dzieci i dala jednemu pępek- jest mądry(moj mąż ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Drugiemu nie dała i przyjeb.
Bądź mną na zaocznej #studbaza
Promotorka pracy magisterskiej z góry narzucona przez uczelnię
Brak swobody w wyborze tematu, wszyscy na seminarium piszą o tym samym tylko na innych przykładach
Trzy semestry spotkań na seminarium to schemat: "hehe kiedy się państwo bronicie, jak postępy?"
Pisz pracę w spokojnym tempie przez ponad pół roku
Średnio co dwa miesiące miej gotowy kolejny rozdział:
Promotorka pracy magisterskiej z góry narzucona przez uczelnię
Brak swobody w wyborze tematu, wszyscy na seminarium piszą o tym samym tylko na innych przykładach
Trzy semestry spotkań na seminarium to schemat: "hehe kiedy się państwo bronicie, jak postępy?"
Pisz pracę w spokojnym tempie przez ponad pół roku
Średnio co dwa miesiące miej gotowy kolejny rozdział:
@Dreamlander: Mam tak samo jak ty...
Ja wniosłem o umorzenie opłat zwz na to że przedłużenie terminu było winą po stronie uczelni. Dołączyłem korespondencje mailowe z rektorem, dziekanatem i głuche z promotorem i przeszło.
Ja wniosłem o umorzenie opłat zwz na to że przedłużenie terminu było winą po stronie uczelni. Dołączyłem korespondencje mailowe z rektorem, dziekanatem i głuche z promotorem i przeszło.
@StefanEm: to ja mam całkiem inne doświadczenia. Na całkiem dobrej publicznej uczelni widziałem sytuacje, w których promotor potrafił przeczytać i poprawić pracę wysłaną o 12 w nocy i odesłać jeszcze tej samej nocy, a znajomej, która studiuje na prywatnej uczelni, która w żadnym rankingu nawet nie jest oceniona promotor wyrzucił pracę za okno bo w środku była jedna pusta strona co zresztą było winą drukarni
Kolejny raz już mam skojarzenia poza wykopem, z wykopowymi tekstami. Kiedyś, jak widziałem w lecie wyścig #rozowepaski o to, która założy najkrótsze szorty albo najkrótszą spódnicę/sukienkę, to zwyczajnie miałem bekę. Teraz w głowie świta tylko myśl - oho, płodna Julka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #truestory
#heheszki #truestory
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
konto usunięte via Android
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@manieldagical: reklamy Pezeta > polski rap
#wroclaw wy to jakies swirki normalnie (ʘ‿ʘ)
Kumpel mi opowiedzial o sytuacji ze babcie tramwaj rozjechal we Wroclawiu i jej flaki ciagnely sie do nastepnego przystanku po torach
#wroclawstanumyslu #heheszki #czarnyhumor #truestory
Kumpel mi opowiedzial o sytuacji ze babcie tramwaj rozjechal we Wroclawiu i jej flaki ciagnely sie do nastepnego przystanku po torach
#wroclawstanumyslu #heheszki #czarnyhumor #truestory
- 8
No, jaja jak berety. Super, że wołasz
@Wyrewolwerowany_Rewolwer97 To nie była wina tramwaju tylko baby
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
Ale mam dziś dobry humor ( ͡° ͜ʖ ͡°) byłem na parkingu zapalić, tak z półtorej godziny temu. Wjechał chłop, taki typowy januszek z wąsem i w sandałach, Skoda Octavia 1. Podjeżdżał na miejsce w którym jest trochę dołka a zaraz dalej krawężnik i po prostu zostawił zderzak na ziemi. Trochę popatrzyłem, chłopy założyli. Wsiadł w samochód, wcisnął sprzęgło i znowu zjechał na ten krawężnik xD zderzak na
Byłem kiedyś na weselu na którym jako melodie do wolnego puścili Tears in Heaven ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I tak mi nie uwierzycie, albo powiecie że to jakiś zabobon lub przypadek, ale..
Mamy we wsi chłopaka, który ma straszne liszaje na twarzy. Ludzie mówią że to przez jego matkę, bo kiedy była w ciąży i nosiła go w brzuchu to jak sie stodoła zapaliła na ich podwórzu to wyleciała z domu z płaczem i złapała się za twarz przez co chlopak ma tam teraz znamie.
XD
#madki #
Mamy we wsi chłopaka, który ma straszne liszaje na twarzy. Ludzie mówią że to przez jego matkę, bo kiedy była w ciąży i nosiła go w brzuchu to jak sie stodoła zapaliła na ich podwórzu to wyleciała z domu z płaczem i złapała się za twarz przez co chlopak ma tam teraz znamie.
XD
#madki #
@daeun: to u mnie też w coś takiego wierzą. Jak mama była w ciąży w siostra to zobaczyła mysz i się przestraszyła. Złapała się wtedy za tylna część uda, tak zaraz nad kolanem. No i teraz siostra ma w tym miejscu taka plamę ciemną xD
@daeun: Liszaj to choroba skóry. Rumień to znamię. Jest różnica.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wierzę że można być tak z------m.
@AnonimoweMirkoWyznania: ja miałem podobnie, mnie do tego zapytała o facebooka. Z oszołomienia powiedziałem że nie mam i poszedłem dalej
- 1
W moim mieszkaniu dzisiaj po raz pierwszy w historii (nie mam klimy) temperatura przekroczyła 30 stopni :| to rzadkie, bo wszystkie okna są północ i w nocy mam cały czas okno otwarte. Ale i to nie wystarczyło.
#pogoda #oswiadczenie #truestory
#pogoda #oswiadczenie #truestory
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@thanossul: Witam kolego, odpisuje dopiero teraz bo słabo funkcjonowałem w upałach. Jak pokazują ostatnie dni globalne ocieplenie jest sporym problemem. Mam nadzieję, że wejdzie w końcu ta ustawa, która zakazuje upałów. Pozdrawiam
Nie mogę pracować w podwójnej z ziomkami bo znając życie weekend przedłużyłby się do tygodnia.
#zycietruckera #bekaztransa #truestory
#zycietruckera #bekaztransa #truestory
@Notabene: podwójna to maks tydzień na przyuczenie w nowej firmie - wszystko powyżej to już problem z godnością i psychiką
Kiedy jest tak gorąco, że z ciepła psują Ci sie ledy i modem, to znak żeby lepie już p-------o #pogoda #niewytrzymie #truestory























