Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzień trzeci...

#muzyka #rap
Dziś wujek Rysiu wjeżdża na rejon. Głucha Noc Pewnie bardziej nostalgicznie, ale jest to pierwsza myśl, jak ktoś rzuca słowami "stary rap". Oczywiście można mówić o JedenOsiemL, 3W, WSZ i innych, ale... taki mój wybór.
#gry
Padło na CALL OF JUAREZ - Nie wiem czy to przez to, że uwielbiam spaghetti westerny czy może dlatego, że była pierwszym "poważnym" doświadczeniem sieciowym, ale na pewno była niesamowitym
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bądź mną na zaocznej #studbaza
Promotorka pracy magisterskiej z góry narzucona przez uczelnię
Brak swobody w wyborze tematu, wszyscy na seminarium piszą o tym samym tylko na innych przykładach
Trzy semestry spotkań na seminarium to schemat: "hehe kiedy się państwo bronicie, jak postępy?"
Pisz pracę w spokojnym tempie przez ponad pół roku
Średnio co dwa miesiące miej gotowy kolejny rozdział:
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dreamlander: Mam tak samo jak ty...
Ja wniosłem o umorzenie opłat zwz na to że przedłużenie terminu było winą po stronie uczelni. Dołączyłem korespondencje mailowe z rektorem, dziekanatem i głuche z promotorem i przeszło.
  • Odpowiedz
@StefanEm: to ja mam całkiem inne doświadczenia. Na całkiem dobrej publicznej uczelni widziałem sytuacje, w których promotor potrafił przeczytać i poprawić pracę wysłaną o 12 w nocy i odesłać jeszcze tej samej nocy, a znajomej, która studiuje na prywatnej uczelni, która w żadnym rankingu nawet nie jest oceniona promotor wyrzucił pracę za okno bo w środku była jedna pusta strona co zresztą było winą drukarni
  • Odpowiedz
Kolejny raz już mam skojarzenia poza wykopem, z wykopowymi tekstami. Kiedyś, jak widziałem w lecie wyścig #rozowepaski o to, która założy najkrótsze szorty albo najkrótszą spódnicę/sukienkę, to zwyczajnie miałem bekę. Teraz w głowie świta tylko myśl - oho, płodna Julka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #truestory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Ale mam dziś dobry humor ( ͡° ͜ʖ ͡°) byłem na parkingu zapalić, tak z półtorej godziny temu. Wjechał chłop, taki typowy januszek z wąsem i w sandałach, Skoda Octavia 1. Podjeżdżał na miejsce w którym jest trochę dołka a zaraz dalej krawężnik i po prostu zostawił zderzak na ziemi. Trochę popatrzyłem, chłopy założyli. Wsiadł w samochód, wcisnął sprzęgło i znowu zjechał na ten krawężnik xD zderzak na
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
I tak mi nie uwierzycie, albo powiecie że to jakiś zabobon lub przypadek, ale..

Mamy we wsi chłopaka, który ma straszne liszaje na twarzy. Ludzie mówią że to przez jego matkę, bo kiedy była w ciąży i nosiła go w brzuchu to jak sie stodoła zapaliła na ich podwórzu to wyleciała z domu z płaczem i złapała się za twarz przez co chlopak ma tam teraz znamie.
XD
#madki #
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@daeun: to u mnie też w coś takiego wierzą. Jak mama była w ciąży w siostra to zobaczyła mysz i się przestraszyła. Złapała się wtedy za tylna część uda, tak zaraz nad kolanem. No i teraz siostra ma w tym miejscu taka plamę ciemną xD
  • Odpowiedz
W moim mieszkaniu dzisiaj po raz pierwszy w historii (nie mam klimy) temperatura przekroczyła 30 stopni :| to rzadkie, bo wszystkie okna są północ i w nocy mam cały czas okno otwarte. Ale i to nie wystarczyło.
#pogoda #oswiadczenie #truestory
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thanossul: Witam kolego, odpisuje dopiero teraz bo słabo funkcjonowałem w upałach. Jak pokazują ostatnie dni globalne ocieplenie jest sporym problemem. Mam nadzieję, że wejdzie w końcu ta ustawa, która zakazuje upałów. Pozdrawiam
  • Odpowiedz