• 19
Fotograf Manuel Litran ułożył na torze Magny-Cours 140 psów porzuconych w ciągu zaledwie dwóch dni okresu wakacyjnego które zostały uśpione .
#truestory #zwierzeta #psy #ciekawostki #swiat

"To zdjęcie wstydu. Ponieważ wszystko jest prawdziwe, bez cyfrowej edycji: zwłoki psów pokrywają asfalt.
Scena jest odrażająca, ponieważ zdarza się każdego lata.
Aby wyjechać na wakacje, często "zapomina" się o swoim psie lub kocie lub innym
roxet - Fotograf Manuel Litran ułożył na torze Magny-Cours 140 psów porzuconych w cią...

źródło: comment_4tiAhWFo9hAEUob3RjXZQ6B80AlCehpm.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

drogie #rozowepaski dam Wam dobrą radę.
Nigdy, przenigdy nie zrzucajcie zdjęć z telefonów na komputer do jakiś folderów... żeby po jakimś czasie dać komputer do czyszczenia swojemu #niebieskiepaski :)
Mój w ten sposób dowiedział się, że wcale grzecznie nie uczyłam się przez naszą przerwę oraz że wcale nie spotykałam się z tylko jednym facetem XD


mogłam je usunąć w p---u.
#logikarozowychpaskow #zwiazki #
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#truestory #takbylo

Często chodzę teraz w koszulach.
Zauważyłem jedną zależność. Gdy chodzę w bluzach, koszulkach nikt do mnie nie podejdzie.
Tymczasem wychodzę w ładnej jednolitej koszuli.
Bilans? Babka od razu po wyjściu z domu pyta o drogę a potem dwa razy na mieście się mnie ktoś pyta czy nie poratuje dwa złote. Ma to miejsce zawsze kiedy jestem w koszuli. I to nie jest jednostkowy przypadek. Bardzo często jak jestem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@rvva1 ja kiedyś w Reserved oglądam sobie kąpielówki, a jakaś babka podchodzi i pyta mnie gdzie są spodenki męskie, ja stoję patrzę się na nią i nic nie mówię, skapła się po chwili i zaczęła przepraszać xD
  • Odpowiedz
TYLKO POLSKIE UCZELNIE JAK COŚ!!1

Szanowna pani profesor nie zaliczyła mi całego zadania na kolosie, jej zdaniem je ściągnęłam, bo jest rozwiązane dobrze xD

Niby kolokwium zaliczone, ale tak bym miała szansę bycia zwolniona z egzaminu :') ehhh, robić inbe?

  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki co się o------o to ja nawet nie... Wczoraj zapomniałem, że zostawiłem dosyć mocno uchylone szyby w moim 20 letnim Mercedesie, rano wchodzę do auta, patrzę moje różne pierdoły porozrzucane, trochę się zagotowałem, sprawdzam wszystko, patrzę w portfel i jak leżało 200zl tak leży, patrzę dalej czy coś nie zginęło, ohoo nie ma kabla AUX do radia z przejściówką do xiaomi XDD życzę wam takich zlodzieji co kradną rzeczy o wartości paczki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 255
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj spotkałam swojego byłego szefa i opowiedział mi historię, której jakoś nie mogę wyrzucić z głowy.

Parę lat temu facet prowadził biznes budowlany i do roboty zatrudnił takiego typowego Sebe - przygłupi, ale silny dres. Pewnego wakacyjnego dnia Seba go wystawił wysyłając mu SMSa o 2 nad ranem, gdzie do pracy miał się stawić na 8:00.

Seba wybrał plażowanie z innymi dresami. I właśnie tego dnia utopił się ratując tonącą koleżankę. Gdyby
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ze mnie czasem jest taki czop, że nawet mi siebie nie żal xD
Chciałam kupić przejściówkę HDMI na VGA, a zamiast tego kupiłam pic related.
Owszem z jednej strony jest HDMI, ale z drugiej jest dokładnie taki sam rodzaj wtyczki, jaką już mam w laptopie XDDDD
Teraz bym chciała kupić taki kabelek z odpowiednią „wtyczką” po dwóch stronach, ale boję się, że znowu coś z----e XDDDDDD
Pomóżcie pliz ʕ
D.....l - Ze mnie czasem jest taki czop, że nawet mi siebie nie żal xD
Chciałam kupić...

źródło: comment_GUrEYuBCaWKYBjYHL0JKZC78PrCOME40.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wracam sobie grzecznie do domu po drodze mijam parę dyskutujących seniorów (D)ziadek i (B)abcia
B - ale jest gorąco
D - nie jest
B - jest
D - nie jest
B - głupoty gadasz jest bardzo gorąco, załóż czapkę
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

łapanie zarzutek, pisanie zarzutek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy piszecie prawdę w in-ter-ne-cie czy raczej to jest pretekst żeby poświrować pawiana? "Łatwowierność" nie jest czasami formą empatii do drugiego, nawet Mirka/Mirabelki, i przyjmowaniu serio co piszą w internetach.
Pytanie otwarte i ankieta
#pytanie #pytaniedoeksperta #pracbaza #ankieta #pasta #zarzutka #truestory #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow

Piszesz prawdę w internecie

  • Tak 68.2% (45)
  • Nie 4.5% (3)
  • świruje sobie po swojemu (celowo kłamię) 27.3% (18)

Oddanych głosów: 66

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@1z10: no kurde, raz tak - raz tak. To nie jest tak, jak w paradoksie kłamcy, że wszyscy Kreteńczycy zawsze kłamią. Są chwile, kiedy rzucamy zarzutki, są chwile, kiedy mówimy absolutnie serio - i tyle. Oprócz zera i maxa na potencjometrze jest jeszcze mnóstwo miejsca, ankieta nie daje możliwości udzielenia zgodnej z prawdą odpowiedzi.
  • Odpowiedz
  • 1
@1z10 prawdę, nie szukam w necie atencji. Wymyślanie zarzutek dla plusów, lajków, serduszek itd. jest dla mnie niezrozumiałe. Mało tego, uważam to za plagę internetu. Pamiętam czasy, gdy w sieci wymieniano się poglądami, rozmawiano na poważne i błahe tematy, wprost, tak po prostu. Teraz wszystko trzeba filtrować, sprawdzać źródła, osoby. Trzeba wykształcić w sobie zdrową podejrzliwość do każdej informacji, bo nie wiadomo czy nasz rozmówca jest szczery, czy nie.
  • Odpowiedz
Dzień dobry, mirki. Przekręt "na BLIKa" dotarł i do mnie, ale udało mi się nawiązać dialog xD W sumie trochę #truestory bo jak się klika durnoty, to potem takie właśnie kwiatki są xD

Imię zasłonięte, wiadomo.

Wołam @niebezpiecznik-pl @ZaufanaTrzeciaStrona - wiem, że o tym już pisaliście ( ͡°
M.....1 - Dzień dobry, mirki. Przekręt "na BLIKa" dotarł i do mnie, ale udało mi się ...

źródło: comment_bDilpl8gE64sBr7FfDJQalosDwL4hr9h.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MiesozernaBijeLudzi1: Następnym razem możesz 1) podać BLIKa, nawet prawdziwego - w końcu i tak nic z nim nie zrobią jeśli nie zatwierdzisz w telefonie, 2) zobaczyć jak próbują go użyć (i tam zobaczysz info w którym bankomacie wypłacają) 3) zadzwonić na 112 i przeciągać złodzieja ile wlezie, może go ktoś złapie pod tym bankomatem :)
  • Odpowiedz
@MiesozernaBijeLudzi1: Używaj, jest bezpieczniejszy niż reszta pomysłów. Np. nie musisz wkładać karty do bankomatu - możesz sobie wypłacać BLIKiem. Nie musisz się logować do strony banku by zapłacić za zakupy - podajesz tylko kod. Złodzieje nienawidzą BLIKa ;) (oprócz tych którzy go kradną, ale tak samo można ukraść komuś portfel...)
  • Odpowiedz
  • 2
Podobie jak tobie dałem mu do zrozumienia, ze p------i głupoty (po tym, jak napisał, ze rachunku nie pokaże, a okulary kupione „w jakimś optyku”) - tyle :)

  • Odpowiedz