Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AgresywnyNick: XD wariat
- 1
@errante: całe życie z wariatami mordo wiesz o co chodzi
drogie #rozowepaski dam Wam dobrą radę.
Nigdy, przenigdy nie zrzucajcie zdjęć z telefonów na komputer do jakiś folderów... żeby po jakimś czasie dać komputer do czyszczenia swojemu #niebieskiepaski :)
Mój w ten sposób dowiedział się, że wcale grzecznie nie uczyłam się przez naszą przerwę oraz że wcale nie spotykałam się z tylko jednym facetem XD
mogłam je usunąć w p---u.
#logikarozowychpaskow #zwiazki #
Nigdy, przenigdy nie zrzucajcie zdjęć z telefonów na komputer do jakiś folderów... żeby po jakimś czasie dać komputer do czyszczenia swojemu #niebieskiepaski :)
Mój w ten sposób dowiedział się, że wcale grzecznie nie uczyłam się przez naszą przerwę oraz że wcale nie spotykałam się z tylko jednym facetem XD
mogłam je usunąć w p---u.
#logikarozowychpaskow #zwiazki #
- 16
@KinderCzekolada: ale zauwaz, ze ma to pozytywne strony. Teraz juz nie musisz niczego ukrywac :)
- 74
#truestory #takbylo
Często chodzę teraz w koszulach.
Zauważyłem jedną zależność. Gdy chodzę w bluzach, koszulkach nikt do mnie nie podejdzie.
Tymczasem wychodzę w ładnej jednolitej koszuli.
Bilans? Babka od razu po wyjściu z domu pyta o drogę a potem dwa razy na mieście się mnie ktoś pyta czy nie poratuje dwa złote. Ma to miejsce zawsze kiedy jestem w koszuli. I to nie jest jednostkowy przypadek. Bardzo często jak jestem
Często chodzę teraz w koszulach.
Zauważyłem jedną zależność. Gdy chodzę w bluzach, koszulkach nikt do mnie nie podejdzie.
Tymczasem wychodzę w ładnej jednolitej koszuli.
Bilans? Babka od razu po wyjściu z domu pyta o drogę a potem dwa razy na mieście się mnie ktoś pyta czy nie poratuje dwa złote. Ma to miejsce zawsze kiedy jestem w koszuli. I to nie jest jednostkowy przypadek. Bardzo często jak jestem
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
W dzieciństwie się bałem pająków a potem już nie
#chwalesie #dzieci #truestory #logikaniebieskichpaskow
#chwalesie #dzieci #truestory #logikaniebieskichpaskow
@rybsonk a ja się w dzieciństwie nie bałam, a teraz już tak
- 0
@karolinana: śmiesznie, jesteś moim przeciwieństwem :)
TYLKO POLSKIE UCZELNIE JAK COŚ!!1
Szanowna pani profesor nie zaliczyła mi całego zadania na kolosie, jej zdaniem je ściągnęłam, bo jest rozwiązane dobrze xD
Niby kolokwium zaliczone, ale tak bym miała szansę bycia zwolniona z egzaminu :') ehhh, robić inbe?
Szanowna pani profesor nie zaliczyła mi całego zadania na kolosie, jej zdaniem je ściągnęłam, bo jest rozwiązane dobrze xD
Niby kolokwium zaliczone, ale tak bym miała szansę bycia zwolniona z egzaminu :') ehhh, robić inbe?
@slepauliczka: @AnonimoweLwiatko: @Lorenzo_von_Matterhorn: Nawet jeśli, to nie została złapana na gorącym uczynku. Takie domniemywanie to s-----------o w najgorszej postaci. Już dawno obesrana profesor zostałaby zmieszana z błotem, gdyby trafiło na mnie. Tfu...
@MamutStyle: zesrałbyś się, bo jakbyś ją z----ł to tyle byłoby ze studiami xD
- 1
@plaisant: To był wypadek przy pracy

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@rales: ja jem codziennie dwie michy ryżu z kurczakiem. Nie wiedziałem, że tym sie można chwalić
konto usunięte via Android
- 3
Mireczki co się o------o to ja nawet nie... Wczoraj zapomniałem, że zostawiłem dosyć mocno uchylone szyby w moim 20 letnim Mercedesie, rano wchodzę do auta, patrzę moje różne pierdoły porozrzucane, trochę się zagotowałem, sprawdzam wszystko, patrzę w portfel i jak leżało 200zl tak leży, patrzę dalej czy coś nie zginęło, ohoo nie ma kabla AUX do radia z przejściówką do xiaomi XDD życzę wam takich zlodzieji co kradną rzeczy o wartości paczki
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 797
@JavierDaY: tak bylo
Komentarz usunięty przez autora
Wczoraj spotkałam swojego byłego szefa i opowiedział mi historię, której jakoś nie mogę wyrzucić z głowy.
Parę lat temu facet prowadził biznes budowlany i do roboty zatrudnił takiego typowego Sebe - przygłupi, ale silny dres. Pewnego wakacyjnego dnia Seba go wystawił wysyłając mu SMSa o 2 nad ranem, gdzie do pracy miał się stawić na 8:00.
Seba wybrał plażowanie z innymi dresami. I właśnie tego dnia utopił się ratując tonącą koleżankę. Gdyby
Parę lat temu facet prowadził biznes budowlany i do roboty zatrudnił takiego typowego Sebe - przygłupi, ale silny dres. Pewnego wakacyjnego dnia Seba go wystawił wysyłając mu SMSa o 2 nad ranem, gdzie do pracy miał się stawić na 8:00.
Seba wybrał plażowanie z innymi dresami. I właśnie tego dnia utopił się ratując tonącą koleżankę. Gdyby
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via iOS
- 1
Ze mnie czasem jest taki czop, że nawet mi siebie nie żal xD
Chciałam kupić przejściówkę HDMI na VGA, a zamiast tego kupiłam pic related.
Owszem z jednej strony jest HDMI, ale z drugiej jest dokładnie taki sam rodzaj wtyczki, jaką już mam w laptopie XDDDD
Teraz bym chciała kupić taki kabelek z odpowiednią „wtyczką” po dwóch stronach, ale boję się, że znowu coś z----e XDDDDDD
Pomóżcie pliz ʕ•ᴥ•
Chciałam kupić przejściówkę HDMI na VGA, a zamiast tego kupiłam pic related.
Owszem z jednej strony jest HDMI, ale z drugiej jest dokładnie taki sam rodzaj wtyczki, jaką już mam w laptopie XDDDD
Teraz bym chciała kupić taki kabelek z odpowiednią „wtyczką” po dwóch stronach, ale boję się, że znowu coś z----e XDDDDDD
Pomóżcie pliz ʕ•ᴥ•
źródło: comment_GUrEYuBCaWKYBjYHL0JKZC78PrCOME40.jpg
Pobierz@DigitalGirl: to teraz zwykłym kablem VGA od monitora (dwa żeńskie wtyki po obu stronach) i powinna banglać
- 47
- 196
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
Wracam sobie grzecznie do domu po drodze mijam parę dyskutujących seniorów (D)ziadek i (B)abcia
B - ale jest gorąco
D - nie jest
B - jest
D - nie jest
B - głupoty gadasz jest bardzo gorąco, załóż czapkę
B - ale jest gorąco
D - nie jest
B - jest
D - nie jest
B - głupoty gadasz jest bardzo gorąco, załóż czapkę
- 2
łapanie zarzutek, pisanie zarzutek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy piszecie prawdę w in-ter-ne-cie czy raczej to jest pretekst żeby poświrować pawiana? "Łatwowierność" nie jest czasami formą empatii do drugiego, nawet Mirka/Mirabelki, i przyjmowaniu serio co piszą w internetach.
Pytanie otwarte i ankieta
#pytanie #pytaniedoeksperta #pracbaza #ankieta #pasta #zarzutka #truestory #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow
Czy piszecie prawdę w in-ter-ne-cie czy raczej to jest pretekst żeby poświrować pawiana? "Łatwowierność" nie jest czasami formą empatii do drugiego, nawet Mirka/Mirabelki, i przyjmowaniu serio co piszą w internetach.
Pytanie otwarte i ankieta
#pytanie #pytaniedoeksperta #pracbaza #ankieta #pasta #zarzutka #truestory #logikarozowychpaskow #logikarozowychpaskow
Piszesz prawdę w internecie
- Tak 68.2% (45)
- Nie 4.5% (3)
- świruje sobie po swojemu (celowo kłamię) 27.3% (18)
@1z10: no kurde, raz tak - raz tak. To nie jest tak, jak w paradoksie kłamcy, że wszyscy Kreteńczycy zawsze kłamią. Są chwile, kiedy rzucamy zarzutki, są chwile, kiedy mówimy absolutnie serio - i tyle. Oprócz zera i maxa na potencjometrze jest jeszcze mnóstwo miejsca, ankieta nie daje możliwości udzielenia zgodnej z prawdą odpowiedzi.
@1z10 prawdę, nie szukam w necie atencji. Wymyślanie zarzutek dla plusów, lajków, serduszek itd. jest dla mnie niezrozumiałe. Mało tego, uważam to za plagę internetu. Pamiętam czasy, gdy w sieci wymieniano się poglądami, rozmawiano na poważne i błahe tematy, wprost, tak po prostu. Teraz wszystko trzeba filtrować, sprawdzać źródła, osoby. Trzeba wykształcić w sobie zdrową podejrzliwość do każdej informacji, bo nie wiadomo czy nasz rozmówca jest szczery, czy nie.
Dzień dobry, mirki. Przekręt "na BLIKa" dotarł i do mnie, ale udało mi się nawiązać dialog xD W sumie trochę #truestory bo jak się klika durnoty, to potem takie właśnie kwiatki są xD
Imię zasłonięte, wiadomo.
Wołam @niebezpiecznik-pl @ZaufanaTrzeciaStrona - wiem, że o tym już pisaliście ( ͡°
Imię zasłonięte, wiadomo.
Wołam @niebezpiecznik-pl @ZaufanaTrzeciaStrona - wiem, że o tym już pisaliście ( ͡°
źródło: comment_bDilpl8gE64sBr7FfDJQalosDwL4hr9h.jpg
Pobierz@MiesozernaBijeLudzi1: Następnym razem możesz 1) podać BLIKa, nawet prawdziwego - w końcu i tak nic z nim nie zrobią jeśli nie zatwierdzisz w telefonie, 2) zobaczyć jak próbują go użyć (i tam zobaczysz info w którym bankomacie wypłacają) 3) zadzwonić na 112 i przeciągać złodzieja ile wlezie, może go ktoś złapie pod tym bankomatem :)
@MiesozernaBijeLudzi1: Używaj, jest bezpieczniejszy niż reszta pomysłów. Np. nie musisz wkładać karty do bankomatu - możesz sobie wypłacać BLIKiem. Nie musisz się logować do strony banku by zapłacić za zakupy - podajesz tylko kod. Złodzieje nienawidzą BLIKa ;) (oprócz tych którzy go kradną, ale tak samo można ukraść komuś portfel...)
@chozi: Co ci do tego za ile on to sprzedaje, mógłby nawet za 1000 zł sprzedawać
- 2
Podobie jak tobie dałem mu do zrozumienia, ze p------i głupoty (po tym, jak napisał, ze rachunku nie pokaże, a okulary kupione „w jakimś optyku”) - tyle :)
- 318
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 38
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...




























#truestory #zwierzeta #psy #ciekawostki #swiat
"To zdjęcie wstydu. Ponieważ wszystko jest prawdziwe, bez cyfrowej edycji: zwłoki psów pokrywają asfalt.
Scena jest odrażająca, ponieważ zdarza się każdego lata.
Aby wyjechać na wakacje, często "zapomina" się o swoim psie lub kocie lub innym
źródło: comment_4tiAhWFo9hAEUob3RjXZQ6B80AlCehpm.jpg
Pobierz