Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

czlowiek_z_lisciem_na_glowie
via Android- 1
otakoryba
via Wykop Mobilny (Android)- 7
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: było pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PanDoniczka
- 0
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: Pamiętam, pamiętam też jak wróciłem z sylwestra i obrzygalem ci łóżko i parapet, a ty się nie kapnoles
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 174
- 40
@SkinHead2001: ja p------e chciałbym by to była prawda ale zesrałeś się cumplu i połknąłeś własny kał jak w Arce Szatana XD złoto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 165
@wujeklistonosza: Wiatróweczka. ASG nie ma takiej siły i kulki nie są tak wytrzymałe.
- 104
@wujeklistonosza:
ASG, nawet bardzo mocne nie potłucze takiej szyby. Na bezzwrotną butelkę z cienkiego szkła potrzeba serii kilku kulek z odległości max kilku metrów. Wiatrówka jak byk. A za takie wybryki należy się rosyjskim zwyczajem lutownica w dupę.
ASG, nawet bardzo mocne nie potłucze takiej szyby. Na bezzwrotną butelkę z cienkiego szkła potrzeba serii kilku kulek z odległości max kilku metrów. Wiatrówka jak byk. A za takie wybryki należy się rosyjskim zwyczajem lutownica w dupę.
- 5
Łukasz Jakóbiak, jeden z najlepszych polskich youtuberów. Szanujesz, plusujesz
#polskiyoutube #youtube #oswiadczenie #truestory #glupiewykopowezabawy
#polskiyoutube #youtube #oswiadczenie #truestory #glupiewykopowezabawy
źródło: comment_YjpKFrbJEFDWm9wL56hbzax4TNlFJKvF.jpg
Pobierz- 122
@Nirin: TUTAJ MINUSY
- 74
Mirki prośba o wykopanie znaleziska, mama kolegi zaginęła!
https://www.wykop.pl/link/4975285
#pomocy #wroclaw #zaginieni #truestory
https://www.wykop.pl/link/4975285
#pomocy #wroclaw #zaginieni #truestory
- 18
Jan Paweł II. Wielki papież, święty Polak. Szanujesz, plusujesz
#oswiadczenie #truestory #wiara #katolicyzm #religia #konserwatyzm
#oswiadczenie #truestory #wiara #katolicyzm #religia #konserwatyzm
źródło: comment_GpJTeYa02mUBk8duqnByunzi0Q4NC0qL.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Proste. Ustawiło sie jej pisanie od prawej do lewej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rivers666: włączyła kierunek od prawej do lewej, jak w językach arabskich. jest na to jakiś skrót klawiaturowy, się nie wiem jaki. też mi się to kiedyś włączyło
- 9
Jesienią byłem na weselu jakiejś dalekiej rodziny. Siadamy do stołu a tu nagle trzy miejsca ode mnie siedzi chluba Polskiego Związku Narciarskiego i kierowca rajdowy Adam Małysz. Na początku jak było pierwsze danie to wszyscy dookoła byli bardzo nieśmiali bo tak ich olśniła osoba Adama, tylko jego żona Izabela mu cały czas podsuwała łyżkę z rosołem pod usta i namawiała żeby zjadł trochę ale Małysz mówił, że głodny nie jest, że nie
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 1
którą wybierasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_7s3t4ZgBJdZAcIcU7CpyFiYLm0LfEq49.jpg
Pobierz- 0
@killyourlover: czerwoną naturalnie
- 2
#kiciochpyta #wykop #wykopgonewild #wykopefekt #mirko #truestory
dlaczego na mirko nie można dawać minusów? taki upojny świat tu zaistniał że nawet totalni idioci i totalne idiotyzmy mogą dostawać TYLKO PLUSY
to nie jest normalne, a co najważniejsze, to nie jest dobre
dlaczego na mirko nie można dawać minusów? taki upojny świat tu zaistniał że nawet totalni idioci i totalne idiotyzmy mogą dostawać TYLKO PLUSY
to nie jest normalne, a co najważniejsze, to nie jest dobre
- 10
@jakis_login: jak nie ta to inna
- 5
@zyjacy_w_ciekawych_czasach @bonczur @stormkiss @Brzydziol @0plmnko9 @kjut_dziewczynka @LegionPL @Kaszmiro @Eleganckikapelusz
Jako, że zaplusowaliście, za co dziękuję, pozwoliłem sobie Was zawołać. Wasze plusy chyba dały radę, bo rozmowa była bardzo udana, nawet nie przeszkodziło w niej to, że mi się bateria w komputerze rozładowała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bardzo pozytywnie, choć spodziewałem się więcej pytań technicznych i sprawdzenia mojej wiedzy, ale
Jako, że zaplusowaliście, za co dziękuję, pozwoliłem sobie Was zawołać. Wasze plusy chyba dały radę, bo rozmowa była bardzo udana, nawet nie przeszkodziło w niej to, że mi się bateria w komputerze rozładowała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bardzo pozytywnie, choć spodziewałem się więcej pytań technicznych i sprawdzenia mojej wiedzy, ale
- 0
Bracia Mroczek, jedni z najbardziej niedocenianych polskich aktorów. Szanujesz, plusujesz
#aktorzy #oswiadczenie #truestory #glupiewykopowezabawy #film #serial
#aktorzy #oswiadczenie #truestory #glupiewykopowezabawy #film #serial
źródło: comment_gkphk2ub3SO3EL8xzD0p83hnP1g9cnBp.jpg
Pobierz@Nirin tutaj minusy
@Nirin: Przykro mi ale nie moglem przejsc obok tego obojetnie. Ci sa lepsi i jeszcze bardziej niedocenieni!
źródło: comment_NuY9PdsaHVapBkF0yxNSNSqM7dP5QgOR.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@chozi: to tylko oddane głosy, nie oznacza to że wyborcy obu partią są w stanie się pozabijać.
- 0
@chozi: to tylko oddane głosy, nie oznacza to że wyborcy obu partią są w stanie się pozabijać.
@jezus_cameltoe: Nikt nie mówi o zabijaniu.
Czołem Mirki!
W sumie pierwszy raz od trzech lat będę udzielał się na tym tagu.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swego czasu na Wykopie przewinęła się historia Marty @Marcia1415 opisana przez @WillyJamess . Marta aktualnie stara się na leczenie neurologiczne w Phoenix w Arizonie. Niestety są to duże koszta. Chciałem Jej pomóc z rozgłosem całej sprawy, ponieważ ostatnia jej zbiórka, która została pochłonięta przez rehabilitacje,
W sumie pierwszy raz od trzech lat będę udzielał się na tym tagu.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swego czasu na Wykopie przewinęła się historia Marty @Marcia1415 opisana przez @WillyJamess . Marta aktualnie stara się na leczenie neurologiczne w Phoenix w Arizonie. Niestety są to duże koszta. Chciałem Jej pomóc z rozgłosem całej sprawy, ponieważ ostatnia jej zbiórka, która została pochłonięta przez rehabilitacje,
źródło: comment_NQEA2IodKyt1nGNdLwo8WijeGj23pkjZ.jpg
Pobierz- 2
Historia z https://www.wykop.pl/wpis/41540165/jakis-czas-temu-poznalem-bardzo-bogatego-biznesmen/
ale #truestory i wywiad o wiele dłuższy oraz ciekawszy znajduje się tutaj:
http://wyborcza.pl/magazyn/7,124059,22822025,marek-piechocki-prezes-firmy-odziezowej-lpp-jak-jest-kryzys.html
#milionowamotywacja
ale #truestory i wywiad o wiele dłuższy oraz ciekawszy znajduje się tutaj:
http://wyborcza.pl/magazyn/7,124059,22822025,marek-piechocki-prezes-firmy-odziezowej-lpp-jak-jest-kryzys.html
#milionowamotywacja
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 58
Kiedy opowiadasz przyjaciółce że dużo młodszy gówniak zaprosił cię na randkie (╯︵╰,)
#heheszki #truestory #randkujzwykopem
#heheszki #truestory #randkujzwykopem
źródło: comment_K4gtyajYNTskzqURSpgg4w9jL5tDsGxh.jpg
Pobierz- 23
@DigitalGirl: weź tez dowód, bo jak mu nie sprzedadzą to lipa
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 37
@DigitalGirl: napisz do niej że może ja też kiedyś ktoś zaprosi
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@szalek995: To jest akurat słuszna logika. Przykra ale słuszna. W Polsce masz tylko 3, może 4 partie zdolne do wygrania wyborów (nie mówię o wyborach do PE, ale to na Polskę ma wpływ znikomy). Przykładem ostatnich wyborów parlamentarnych, oprócz "głównych" partii chyba żadna inna nie była w stanie wygrać, bo nie mieli nawet struktur, by obsadzić wszystkie listy w kraju. Bez tych struktur możesz sobie od razu w dupe wsadzić
- 1
@Tasde zgadzam się, ale sensowne to nie jest, takim podejściem żadna inna partia poza tymi dwoma nie ma zbyt dużych możliwości na rozwój, co oznacza że nie urosną w siłę i dalej nie będą nic znaczyć. Gdyby nie taka logika i ludzie by głosowali też na innych a nie tylko na złodziei z POPIS-u to pewnie znacząco by się polityką w kraju zmieniła
























