Mireczki, jako że polskiemu hotelarstwu peron odjechał równie mocno jak gastronomii, jak nie bardziej, czy jesteście w stanie polecić jakieś normalne schludne miejsce (może być agroturystyka) do noclegu z normalnym śniadaniem, dla rodziny 2+2 (dzieci przed 3 roku życia), i nie za miliony monet z
Na 4 noce? Najlepiej nad morzem, blisko morza, ewentualnie Mazury. Z góry dziękuję za polecenia #gastronomia #turystyka #kiciochpyta #baltyk
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#trojmiasto #gdansk Trochę czasu znalezione by posiedzieć na spokojnie, bez alkoholu, bez stresu i z ciszą w głowie. Nagrałem dla mamy zachód słońca. Spróbuję jej pokazać na telefonie, może będzie widzieć na co patrzy mimo jej stanu bo mam wrażenie, że reagowała na mój głos jak przyjechałem :).
spawngdapl - #trojmiasto #gdansk Trochę czasu znalezione by posiedzieć na spokojnie, ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gdynia #trojmiasto #gdansk #trojmiasto

czy moze ktos mi napisac na jakie miejsce uwazac, gdzie jest toksycznie i smierdzi? wiadomo że szadółki w gdansku ale barzdiej chodzi mi o gdynie, przy tym porcie w gdynii na tzw. Obłuże czuć jakies zapachy, tokstyny smog itp? czy raczej nie?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wdwqwdq: im blizej gdanska tym gorzej. Głównie od tego jest sopot zeby w Gdyni gdanskiem nie smierdzialo.
A tak na poważniej to ekodolina w okolicach Gdyni, ale tam głównie domy jednorodzinne
  • Odpowiedz
Jak wygląda kwestia latania dronem w okolicy Trójmiasto i trochę na zachód - Łeba? Dalej zagłuszana jest ta okolica? Łatwo stracić kontrole? Na drone radar widzę że chłopaki latają. Jak wygląda to w praktyce?

#trojmiasto #drony
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xN0M4D: Jakieś ryzyko jest, ale ogólnie tragedii nie ma, nie jest tak że masowo odlatują. Większym problemem jest że nie ma gdzie latać, bo teraz gdzie nie spojrzeć to nawalili strefy zakazu, a to wojsko, a to lotnisko, a to port itd. - jak do tego dodać konieczność zachowania dystansu od ludzi to w całym Trójmieście zostaje realnie tylko kawałek plaży w Gdańsku.
  • Odpowiedz